Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valszeg gumi, esetleg felni baj lesz. A kerék szélét nézd meg körbeforgatva alaposan, hogy nem-e esetleg sérült. Ha a tárcsa lenne csak fékezésnél éreznéd a fékkaron. Kormánycsapágy kb akkor megy el ha a motornak kiszakad az eleje, ezzel sem szokott gond lenni ha még nem buherálták. Itt ha megemeled a motor elejét, pl ráteszed egy tuskóra a leömlőnél, hogy az eleje a levegőbe legyen és könnyen tudod mozgatni jobbra balra nem "akad" sehol akkor ok. Ha csak darabosan mozog akkor a csésze sérült, itt a csapágy adott egy pofont, esetleg a csésze repedt. Telókat nem szükséges kivenni. Motor eleje a levegőbe, villahidakat fellazítod, és ha króm szárakat viszonylag könnyen tudod forgatni akko az is ok. üdv
ha ha, látom vicces kedvedbe vagy, hiszem ha látom
Hali, úgy néz ki, hogy page-el kimegyünk! reggel 10-es kezdés, de én 12kor eljövök az tutti.
gyorskötözővel probléma orvosolva. Folyamatosan égett a lámpa . Kontakt hiba az elülső vezetéknél.
felnit és a gumit egy gumis megmondja jo e
elsőtelókat ki, megnézni elgörbültek e
féktárcsára rámérni indikátor órával
kormánycsapágy is kaphatott,
ha még mindig nem frankó akkor ott valami nagy gebasz van
Gumicserénél úgy is látszik majd, hogy lett-e baja a felninek! Amúgy meg elég életveszélyes amit leírtál...
Üdv!

Valaki esetleg csütörtökön nem jön kakucsra mert ugy néz ki mi megyünk? Ha lenne jelentkező akkor írjon nyugodtan:)
Lábnál nem mikrokapcsoló szokott lenni.Hanem egy bizgere amit egy rugó húz ki.Az nem kattog..............csak szarul van beállítva.Nekem is volt már így.
Helló mindenki van egy problémám Van egy '06 FZ6N-em és 120-as tempóval telibe vettem egy vasúti átjárót 2 személlyel a mi nap azóta ráz a motor eleje vagy is a kormányon érezhető a nem megszokott vibráció de kicsit mintha kopogna is gyanakszok gumira meg felnire meg a kerék vagy kormánycsapágyra bár utóbbi elég masszív szerintem ettől nem szabadna baja legyen ja és a gumimba 19 ezer km van elég gatyán van már minta még csak lenne rajta a kopásjelzőt nem érte még el viszont a futófelület közepén kereszt irányú repedések vannak körbe fél centinként és olyan fél 1 centi hosszúak. A teleszkópokat helyben fékezve megringattam semmi rendellenes nincsen viszont nincs közép sztenderem és nem tudom megemelni semmivel, hogy a csapágyakat megnézzem kotyognak-e. Valakinek hasonló tünet tapasztalat. Arra gondoltam hogy a felnit beméressem nem ment-e el de a gumicserében egészen biztos vagyok azt még ma megteszem
Ilyen gondom nekem is volt. A lábféknél az érzékelő "feljebb" került (mintha nem lett volna megfelelően rögzítve a lábfék karja és elmozdult volna), úgy érzékelte, mintha folyamatosan fékeznék. Útközben leválasztottuk a jelzőt (kiakasztottuk a rugót), majd itthon jobb híján megnyújtottuk kicsivel a rugót és azóta patent. Ha fékezek világít, ha nem, nem.
jah az igaz, utána nekem is leesett
nem lehet hogy sokat állt az a motor, esetleg párás helyen
most emiatt nehogy meglássam a hirdetések között
hali
Megnéztem azt is. 10Ah-s a bizti, de ha kiment volna nem lett volna se index, se rendszám-táblavilágítás.
jaja, valami ilyesmi a gond. A mikrokapcsolót egyáltalán nem hallom! Jegyzem a lábnál sem.
viszont vezeték parák vannak, szerintem kontakt hibás lett, amikor kicserélték a kormányt. Ha bizonyos szögben áll a vezeték, akkor rendesen funkcionál a kar is és a hátsó fék kapcsoló is.
Féklámpakapcsoló a karnál.
kiment egy bizti vagy mi
Képzeljétek, 1000 km óta nem működik a WR-en a féklámpa... folyamatosan világít :(
40 perc keresés és a fél motor lebontása után megvan a hiba.
mára már sok volt belőlem ,de egy utolsót még linkelek ,találtam egy fz6 motort ,hátha valaki épp ilyet keres : link
találtam egy jó kis videót (FZ6) : http://youtu.be/Uj37yxnQTMY
találtam egy eléggé részletes usermanual-t link
"Folyamatosan lenyomva tartani a felvétel gombot, miközben csatlakoztatod az USB-kábelt."
találtam valami nagyon szenzációsnak mondott valamit ,de nekem ez sem mond sokat : link
köszi ,próbálom a kombinációkat mert sokat nem értek belőle :( felvételgomb és csatlakoztatás
Cimre sorry a hibás infóért, ezt a trükköt nem ismertem.
Meg is van!

"I have also heard reports that if you hold down the Record button while plugging in a USB cable, it will run from the USB power without going into Mass Storage mode or Webcam mode."