Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülök, hogy van ami tetszett rajta.
Köszi az észrevételt, megváltoztatom.
nekem az ülés alatt van , mivel nem sűrűn használom ,nekem jó így is .
de ettől függetlenül nekem is "kupakos" van .
Üdv! Nincs bajom a blogod reklámozásával, sőt, egyik-másik cikk egész igényes és szórakoztató. Viszont a honlapon azt a szörnyű betűtípust szvsz cseréld le valami olvashatóra!
Balassagyarmat MAMI kupa - utcai motorverseny
egy kis olvasnivaló képekkel videókkal
http://mocisblog.blogspot.hu

egy ki Prop Tech reklámmal.
Nekem pedig úgy rémlik, hogy az 50-es az az 530-assal megegyezik.
Mé' nem teszed a kormányra? Vegyél "kupakos" verziót.
Srácok segítséget kérek!
FZ6-S-re szeretnék navinak szivargyújtó aljzatot felszerelni, de nem tudom hova tegyem a fejidomban. Szereltetek Ti már ilyesmit. Valami jó ötlet kellene képpel, ahol nem áll majd benne a víz, könnyen elérhető, és nem kell szétvágni érte a műanyagot.
Előre is köszi.
Érdekelni engem is érdekel. Csak nagy a nyomás, mert perkálok érte
Bárhol...nem csak az 577-en
no no én szeretek járni, mert érdekel
Üdv a klubban
mit keresel te ott
Kakucs
nekem szombaton suli van
Peti, megyunk? Majd pakolsz/koltozol/epitkezel vasarnap.
Pizsiben is körbemotorozlak, ha akarod, ha nem
Meglátjuk, bár egyelőre szekszárdi szüreti napok a terv.
Üdv! Segítségre volna szükségem, van egy 2001-3s fzs 600-am, 50V4 kóddal ellátott lánccal, megszorult a patentszem, most egy ideiglenes megoldással járóképessé lett téve, de szeretnék hozzávaló patentszemet, eddig a következő helyeken jártam, máig sikertelenül: RMC, Karasna, motor oázis. Az eddig próbált patentszemek: 530, 525, nem voltak jók, az 530-as csap nem volt jó, túl vastag volt, az 525 pedig rövid, aki tud segíteni akár információval, hol lelhetek hozzávalót, akár bármi más módon, nagyon megköszönném. Várom a hozzászólásokat. Köszönöm ;)
Sziasztok !
Szombaton egy Esztergom - Letkes - Salgotarjan - Lillafured ( Pisztrang ebed) es vissza Esztergomba . Gurulasra valaki ?
Köszi a tanácsokat. Megnézem ezt a kettőt.
Nekem motobat van. Talán az egyik legolcsóbb és ez is már 4 éve húzza.
Nekem már a 2. Bannerem van. Az előző kb. 3 évet bírt ki, nagyjából ennyit is olvastam fórumokon. Ha vigyázol rá, lehet felmegy 4-ig is.

2005-ben gyártották a gépet, ki tudja mikor az akksit, de 2010-ben, mikor megvásárlásra került, már a Banner volt benne, ezért nem szavaztam bizalmat a Yuasa-nak. Ha tudnám biztosan, hogy 9 évet kibír (7 is elég már), biztos olyat vennék.
Banner mondjuk
Bocs, ezt megkérdezem megint, hátha csak van segítség
mi van puhapöcs, felébredtél