Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

110/70 160/60
110/70 és 160/60.
Sporttúra szegmensben (kis túlzással) van a Michelin PR2, PR3 és a többiek... de simán játszhatod azt is hogy előre valami sport gumit teszel, hátra meg valami túrásabbat.

Majd mások nyilván fognak ajánlani mást is..
Mi a gyári méret?
Fog nagyon szárazon de meg is eszi hihetetlen gyorsan.És vizesen nem egy ász.
Túrára egy ésszerű kombo a Michelin Pilot power előre Pilot Road 2 hátra.
akkor milyen típust ajánlasz? Méretben valami tanács?
Én inkább a gyári méretet választanám.
picit kifejtenéd? az attack 2 nagyon kopik? vagy a nagyobb gumi?
Road Attack2-őt inkább ne. Még normál felhasználás mellett is hamarabb fogy el a szélén a minta mint a közepén... hát ha még lapolva is van a motor. (Bandit topic tapasztalata)
Nagyon kopik.
Hello!

Nézegettem a nemrég vásárolt fazeremen a gumikat és kb tavasszal tuti le kell cserélni őket. Azt vettem észre, hogy a mostani papucsok méretei eltérnek a szervizkönyvi adatoktól.
Most conti road attack van fent elől-hátul. 120/70 és 180/55 méretben. A motor 2003as fzs600-as. Nem túl nagy rá ez a gumi? Ti milyen méretűt használtok? Mi a tapasztalat? Jobban kopik a nagyobb gumi?
Típusban milyent ajánlotok? Mennyit lehet vele elmenni, ha nem nyúzom és csak túrázásra használom? Nekem a road attack 2-t ajánlották, a kettős komponens miatt. Valakinek van tapasztalata vele?
Én olyankor végzek,nem úgy mint a mérnök urak az iparban
kicsit nem ide tartozik ,de hátha valakit érdekel az opel gyárban volt jópár évig az allison váltó összeszerelő üzeme ,de tavaly év végén új gyárat épített az allison és most találtam meg az átadás videóját link
ma volt az új motorgyár avatója és szombaton nyílt nap ,ha valakinek erre van dolga jöjjön nyugodtan -rengeteg program du. 1 órától és gyárlátogatás termelés közben(igaz már csak motort gyártunk)
Próbálom gagyogni hogy egy külső hőmérőnek ami nem ad jelet a motornak csak nekem mi az információértéke?
Tudjam hogy meleg vagy hideg van e?
Kocsiban szo-szo.
Jövő hét szerdán hívlak!
Hogy mit is szeretnél mondani? Komolyan mondom egy ideje beszélem a nyelvet, de nem értem a kontextust.
Hmmm..............egy sima külső hőmérő nincs kapcsolatban a motorral?
Nem az a lényeg, hanem hogy az FZ-k külső hőmérője nem pontos. 7 fokba is 25-öt mutat, mert rossz helyen van és a motor hője elcsalja.
Ha látja hogy hideg, egyből elkezd fázni
Haszna van?Már hogy a menetszél hőmérsékletének minden pillanatbani tudásának?
Vízálló, napelemes hőmérő, a jeladója a duda mögött van, így a ténylegesen a menetszél hőfokát méri.
Köszi
valahogy így képzelem én is, mert nem tetszik a kormányra csavarozható nagy műanyag változat. Van még pár visszajelződ, kijelződ. Mik azok?
Mástól sem hallottam mást, ettől függetlenül sajna eddig nem tudtam megoldani. Most az előző tulaj ha minden igaz rendelt egy hozzávalót, amint megérkezik megosztom a "rejtély" megoldását ;)
Én így oldottam meg.
nézzél körül itt link