Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a második felvonás lehet
nincs annak a első guminak semmi baja, ez valami egyedi probléma lehet...
én mindenképp javaslom,hogy párba vegyen
te most fekszel le, vagy most keltél
De hisz megválaszoltad a nyilvánvalót: tudd, hány fok van.
A Conti Road Attack 2 már több komponensű, a közepe keményebb, a széle puhább. Szárazon nincs vele baj és esőben sem. A gond a nyálka, mert ott kbul csúszik! Engem robogósok többször megállítottak, hogy Úristen mit művelsz a motorral kanyarban:) hát mit?!?! csúszik na és?
Ha kell, tudok neked jó áron! :)
Ami most tényleg király az a Pirelli Angel st, csak kopik mint állat!
Szerintem normál utcai közlekedésnél szinte már csak az esős viselkedés az amiben még mindig hatalmas különbségek vannak gumi és gumi között.. no meg a kopás.

Napelemes motorosnak bármi jó, az biztos
Válaszd a gyári méretet, nem véletlenül akkora, amekkora (kopás, kanyarodási tulajdonságok, defektveszély stb).

A márka meg olyan legyen, amit a pénztárcád megenged. Ha nem versenyzel, nem mész sokat esőben, nem mész 5000 km-es túrára, gyakorlatilag akármelyik olcsóbb jó lehet neked. Amit Dipshit mondott, egy jó ötlet, hogy előre egy kicsit puhábbat, hátra egy kicsit keményebbet.

Nem olyan nagy mágia ez, mint ahogy egyesek gondolják, kivéve persze, ha 0,1 másodpercet akarsz nyerni a közért előtti sikánból való kigyorsításnál...

Nem ösmerem őket túl jól.Csak a fiatalabbakat.
Az inyektorosakat.
Csak az fz6-on szélesebb is a felni.
Tényleg? Mintha valaki itt azt mondta volna a road attack 2-ről, hogy a közepe nagyon gyorsan fogy és hipp-hopp kockára kopik.
Többször mondtam.Nem a fékezéssel van baj.............vagyis avval.
Hanem hogy nagyon átmenet nélkül lépi át a határt.
Ha azon innen vagy no problemo...........ha onnan akkor csapkod minden baja van.
Én éreztem.Meg többen is............főleg pár banditos.
Ők mondták a PP/pr2 kombot kopás/tapadás viszonylatban.
Mostanában gyakoroltam párszor az álljunk meg kétfékkel minél rövidebb távon című manőver, általában 160 könyéki tempóról indítva.. Inkább a hátulja járt picit mintsem az eleje
Mire rájöttem miként viselkedik addigra rámhozta a parát párszor.
De pofára nem miatta estem.
Viszont mióta nem ez van fenn nem cikázok jobbra-balra.
Aki szereti használja.
Te viszont valszeg azért nem küzdesz vel mert legtöbbet a hátsóféket használod.
öpp, kimaradt

lehet hogy máshogy viselkedik
Mondjuk az is hozzátartozik, hogy egy nehéz motoron máshogy viselkedik mint egy könnyebben
Még nem sikerült vele pofára esnem, viszont nem igazán kopik. Pedig mostanában párszor nagyon elgurult a gyógyszerem
Mint mondtam Pilot road 2 -t előre soseraknék többet hátra bármikor.
A többi jah amit az előttem szóló.
jah és gyári méretet választanék
sport túra kategóriát vegyél párban! tökélestesen megfelel közútra, kisebb versenypályákon is megállják a helyüket, és hosszú távon takarékosabbak.
pl: michelin pilor road 2 vagy 3
dunlop roadsmart 1 vagy 2
bridgestone bt23
metzeler z8
És típusban melyiket részesíted előnyben?
Hámittomén.
Aggya oda valakinek.
Én mindíg gyárit használtam.
Honnan tudná hogy hogy kanyarodik? Első motorja
Ha elfér és nem kanyarodik furán lehet a szélesebb választékot produkáló 120/180-as változat.Az újabbak már talán ezzel jönnek ki a gyárból.
Ha nem jön be mehet a gyári.
ezt az előző tulaj dobta fel rá, nem az én választásom. Csak ismerkedek vele. Nem tudom, hogy jobb lenne-e a másik. A ti véleményetekre lennék kíváncsi.
Nocsak.
Elég elcseszett.
Ha jobb használd azt.