Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah a GS
Csákváron is van egy szép példány
Melyiken, GS-en? Azon van több fokozat is .
HA lesz motor, én benne vagyok Szlovéniában még idén.
szerintem a kereskedők 90% visszatekeri
most mértem meg a hátsó gumim, még van rajta 2 mm
kibír még egy lightos Szlovéniát/Ausztriát

Lengyel fickó mutogatta a teleszkóp állításokat,,, kemény motor, 1személy, 1személy+ dobozok, 2 személy...
Magánszemély is hamar megoldja.:(
Főleg a magyar ember leleményes tisztelet a kivételnek.
Haver mesélte volt motoros találkozón, 10-15ezer ft ért tekerte vissza az egyik gyerek aki kérte tőle. Csak annyi hogy nem motoros találkozón hanem privát helyen
Van kinézve 2 db. jövőhét vége felé tervezek körutat, megnézni mindkettőt.
Egyik a Karasnánél van szalonban, másik magánszemélynél.
Valahogy a magánszemélyesbe jobban bízok, csak nem tekergetik olyan könnyen mint egy eladó. ?!
Egyszer el fogok ide jutni! Csodálatos! :)
http://youtu.be/fi-VmmqYBYQ
nah hogy áll a motor vásárlás
Ma megnéztük Hnusta-jelsava szakaszt, Dopsinát és környékét...

Mi is oda készülünk majd 12.-én!
Transzfogarasi túra... jó volt!
Nem, az olajat, meg a szűrők cseréjét szigorúan betartom. Jövőhéten már ezek is le lesznek cserélve, de ezt a hétvégét még ki kellett bírniuk ;) Sajna hátsógumira csak ilyenre volt pénzem, viszont ez a legjobb példa rá, hogy az öreg gumi is jó gumi.
Jó motorozást Szlovákiába!
és motorolajat is egyszer cseréltél a 40e km alatt
mi meg most indulunk lassan eláztatni magunkat Szlovákiába
Most értem haza Ausztriából. A motoromról pár adat: A láncomba 37ezer km van és még lehet húzni rajta ;) A hátsó gumim egy 7! éves Pilot Power ami úgy tapadt egész úton mint az atom. Különben is a gyertyáimba 35 ezer km van! ;) A Fazerem fogyasztása 5,5-6 között megállt ! Éljen az Osztrák Alpok ! További szép estét ;)
a gumi szélét össze fogja húzni,, tehát "csúcsos"lesz,
a 190es gumi szélesebb felnire való
"Csúcsos" ?
Sziasztok! Hogyan lehet szétszedni a kulcsot: a transzponder chipet szeretném áttenni a régi kulcsomból az újba.
Elég csúcsos lesz.
Az természetes. Valamit - valamiért
Én sem akarom egész maradék évre fennhagyni a Yamahán, csak erre a túrára kell. Csak nem voltam biztos benne felfér-e a 190-es hátulra.
Biztos...........nem túl jól emlékszem...........annyira hogy jól ment vizes-lataykoson de kopott.
a fastride-ra gondolsz, s a HH taylor ment egy 750-es MV augustaval.
Jah, Ben Spies is abba nyomul, neki köszönheti a márka az RPHA-t, ami eléggé jó sisak ár érték arányban
Mintha valami ujságban esőgumival télen jártak volna a stábtagok.........vagy mi.............ha jól emlékszem ot írták hogy szárazon eszméletlen mód kopik.
nah, örülök neki!
Az csak a nagy sebesség miatt lehetett
Én ugy tudom amerikai-koreai vegyes.

"1971 óta a HJC kizárólag bukósisakok gyártására specializálódott. sikeres.....................következményeként, 1992 óta a HJC a vezető sisakmárka Észak-Amerikában (ld. Motorcycle Industry Magazine, 1992-től napjainkig).
A cégnek 3 gyára van stratégiai fontosságú helyszíneken: Koreában, Kínában és Vietnamban."