Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem egy jól megtömött tank kitart 240-260 kilóméterre.
Ha vennél egy 900 Divit , nem kéne 10+ ezres fordulat.. sokkal magától értetődőbb lenne a "száguldás". Mondjuk nem is enne 4 litert
Sajnos sok papucs ember van
nem gondoltam, hogy a fogyasztástól egészen a párkapcsolatokig jutunk...
Persze nem vagyunk egyformák szerencsére
Hát az a 90-en ilyen motorokon szerintem kibaszott lassú, majdnem csak el tudnék aludni rajta meg aztán 90 el csak 3500 pörög a gép szal majdnem lefullad Én szeretem érezni hogy haladok:) De hát mindenki ugy megy ahogy gondolja tiszteletben tartom. Csak azokat utálom akik beállítják nagy motorosnak magukat aztán hétvégén előveszik 10-20 km re gépet egy két kört nyomja azt csá és ő akkor a jani:) Meg aztán van ahol az asszony hordja a nadrágot sajnos
Mindenki mást szeret. Engem nem hoz lázba a 10+ezres fordulat, se a száguldozás. Én 90-nél is élvezem a motorozást. Ebben a stílusban pedig adja magát, hogy keveset eszik a gép, aminek aztán miért ne örülhetne az ember?
Ha már itt tartunk, a 95-ös évjáratú C180-asunk 8 litert eszik. Gázból...
Ha már ennyire figyelitek mikor mennyit eszik akkor az már nem motorozás szerintem Én azt utálom ha olyan jön velem aki sajnálja a benyát és 90 nél kicsivel se megy többet nehogy 2-3 decivel többet egyen. Az ilyen üljön bringára abba nem kell tankolni
Én is hoztam már ki 5,3-at, de akkor 1000-es sportgépekhez kapaszkodtam, 10000+ fordulat felett....
Ez most túrásabb volt, általában 8000 alatt. Nem mondtam, hogy versenypályán voltam csak, hogy jó a fogyasztása.
Bizony jó a fazerek fogyasztása. Júniusban mentünk 6-an (pár nap múlva már csak 3-an) Albániába, volt egy XT,valami honda chopper, GSX-F750, suzuki freewind, és az én motorom, kb 1 jónapja voltunk Romániába 4-en, egy KTM Duke, és két gilera runner, 180 2T-200 4T, mind két esetben az én motorom fogyasztott legkevesebbet, pedig egyforma sebességgel mentünk.
4 liter körüli fogyasztás tényleg elég uncsi lehet , bár sokan tudják, hogy én sem vagyok valami nagy száguldozós, de az 5 liter környéki szerintem normális
a nagy fazer meg 5,5 liter körül eszik, úgy hogy elvezem is a motorozást
nekem a Hungaroringen nem bírta ki a 2 órát,
Hagyjuk már ezeket a 4,2 litereket,persze hogy fogyaszthat ennyit 100-110-el szöszmötölve! Na ez a benya pocsékolás csak igazán! Nekem normálisan használvat tehát tempósan 6 liter körüli! Az is jó!
A mai mért fogyasztásom, igaz 1 személlyel, 4,27 az én km órám szerint, (de jött velem egy másik motor is, az szerint 10km-rel többet mentünk, az előző 400+km-es túrán meg egy másik motor mért ~10 km-rel többet mint én, szóval valószínű, az enyém rossz), ha az övét nézzük akkor 4,11 volt a fogyasztás.
Ugyanannyit tankoltam, mint egy CBF 500-ba!
Hát, ez se szarral gurigázik...
És nekem sem,de én már láttam
Nekem sem.
lehetséges, hogy csak nekem nem akarja lejátszani ? :S
Ez a motorozás,de nem is négy és fél http://youtu.be/igstcmlg7du
Oli, neked megvan az a Karu féle táblázat, amiben le van írva, hogy melyik csavart, milyen nyomatékkal kell húzni?
:)
oks, köszi.
Na, inkább ezt töltsd le:

szervízkönyv
Töltsd le ezt, és eben alaposan levan írva:

szervízkönyv
üdv.
a kormány csapágyon kellene húznom (fz6-s 2006), (igen, volt már cserélve, nem nem skf-ra hanem yamahás)
neten hol találok infót erről, hogy mi a munkamenet ?
esetleg aki tudja az beavathatna pár szóban...
előre is köszi.