Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

polaris1@freemail.hu
Ajánlom figyelmedbe:
link
Heló. Nekem van egy Yamaha FZ6N motorom 2005 évjáratu. Ha érdekel küld el az email-edet és elküldöm a fényképét meg az árát.
Hali!

Majd mindjárt megnézem mert hozattam másik patentot de ha ez se jo akkor elvileg kapnak még árut aztán nézek másfajtát ami esetleg jo. Aztán ha ez se lesz jo hoztam speciális cuccot amit belehuzatok a lukba a belsejéba meg menet van aztán csak jo lesz :D Vasárnapra csak elkészül mert mennénk ausztriába.
Na megcsináltad az oldalidomot?
Hali!

Pár képet feltehetnél a mociról kiváncsi lennék rá:) De szerintem nem csak én:)

Üdv
Fz-1S, 2006-os, 25000km, gyári állapot. Illetve bocsánat, most már "tuning", kúpgörgősre cserélt kormánycsapágy!
Sziasztok!
Nem tudja valaki az Fz6 első kerékcsapágy méretét? (2005-ös)
Köszi!
Akkó' ott nem látnának szivesen, amikor körbemotorozom azokat a ronda zöld motorokat?
De a lime csak 17 órától van és a hungaroring nagyszerű oldala csak a saját rendezésű motoros és autós napokat mutatja.

Lehet, hogy reggeltől megy a szokásos csoportos bontás és utána a 16.30-18.00-ig tartó kezdő csoport kimarad és megy a lime party.
vagy nem.

közben megnéztem az időtervet.
Valami biztos nem úgy lesz, ahogy meg van hirdetve...
Amos, ez a lime party. Kawasaki gondozasaban.
Szia!

Érdeklődnék, hogy milyen motortól válnál meg én most tervezek venni egy fz6-t?

Köszönöm
Üdv Mindenkinek!
Füldugót kénytelen vagyok használni (bár csak ipari) mert a plexi a sisak aljára tolja a menetszelet. Hosszabb távon még a Schubert R1-ben is zavaró a szélzaj füldugó nélkül. Pedig a nyaki párnázása is szinte tökéletes az eddigi sisakjaimhoz képest. Caberg soloban (5éves) már 60 után elviselhetetlen volt füldugó nélkül, vagyis elviseltem, de a fejem estére szétesett. Köszi a Nolan lehetőséget de a sisakomat most vettem bár nem vadi új de nem használt.
Valaki fazer 1000 bordó színkódban tudna segíteni?
Adatlapot majd töltök...... de munkahelyről nem forszírozom.
Füldugót gondolom, használsz...?
Mitől kedves? Hogy a butaságot mindig meg kell magyarázni
Csak
Szerintem ha hangot akarsz csökkenteni, és nem a fejedet érő szélnyomást, akkor majdnem mind1 hogy milyen plexit teszel fel, mert szinte mind hangosabb lesz mintha egy teljesen csupasz motoron motoroznál.

Anno a tök pucér motoromon sokkal csendesebb volt a sisakom, mint most a Divin, MRA Vario ide vagy oda. Állíthatom bárhová, hangos. Igaz nincs olyan tempó ahol kuporodnom kéne, vagy tartani a fejem.. mert szélnyomás az nem ér.
Ha esetleg sisakcsere mellett döntesz, van egy eladó mattfekete Nolan N85 Classic. 1X volt rajtam, s mivel jövő héttől valszleg a motort meghirdetem, így erre a rövid időre már nem fogom be az új sisakot, addig marad a régi zajos Laser...
mikor töltöd ki rendesen az adatlod, és egy szép fotot a motorodról...
Odaégett a krumpli
Köszönöm!
Nem 120 fölött gondolom én sem a teljes huzatmentességet. Akkor nem fazert vetem volna. De a pleximagasítás ill. csökkentés a megoldás testmagasság függvényében. Azt nem tudtam melyik irányban induljak el illetve a magasítónak van e tényleges csökkentő hatása. (beszéltem olyannal is akinél nem volt igazán eredménye) Meglepő módon szakértők szerint néha a légterelés nélküli egyenletes légáramlásnál tud jól dolgozni a sisak és a gyári csendességet produkálja. Ha jó a fejformára is. Na már azon gondolkodok, hogy leszerelem a plexit és kipróbálom úgy. Ha jó az eredeti magasságú plexit levágnám 5-10 cm-el. De előtte feltétlenül ki szeretnék próbálni egy magasított túra plexit. Az ajánlatot nagyon köszönöm valszeg élnék vele...később megkérdezlek.
Ui: A motort nemrég vettem.....
Talán ami ott fent van azt mind maga a hring szervezi.
De ott vannak az árak, meg az időbeosztás. Igaz 15-ére, de gondolom ugyan az lesz.
Mire vagy kiváncsi?
Szia!
Nekem van rajta egy terelő rész ami állítható. Én 187cm magas vagyok jobb ha felnyitom de nem tökéletes. Ha gondolod élőben is meg tudom neked mutatni. Mondjuk kérdés milyen tempónál várod a hatást (120 felett azért már érezni a sisakon a szelet) Addig is itt egy kép róla! Nem az én motorom
van itt valaki Szombathelyről? nem tud ajánlani egy jó gumist
Az agyonreklámozottság ellenére egymástól független tesztelők véleményére adtam a sisakválasztásnál. A google keresőbe van bőven. Sajnos a prémium márkák cserélgetését én nem engedem meg magamnak. A fazer plexijelenségét viszont tapasztaltam és olvastam is másoktól (ez legyen a legnagyobb "hibája"). Gondoltam értő (segítő) fülekre találok mert , hogy 20+ éve motorozok és még mindenre én sem tudok felkészülni. De ha tudnék valakinek értelmesen segíteni csak akkor írnék vissza. Bocs.