Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad lett, a kormánycsapágy volt a hiba oka. Kicseréltük kúpgörgősre, és a remegés teljes mértékben megszűnt. Viszont amióta összeraktuk húz balra a motor, úgyhogy szerintem valamit rosszul állítottunk be. Mentségünkre legyen mondva, hogy az alsó persellyel meggyűlt a bajunk, nem egyszerű művelet leoperálni a kormány tengelyről, és emiatt eléggé belecsúsztunk az estébe, sötét volt már mikor összeraktuk. De ez elvileg már csak beállítás lesz, mivel előtte ilyen probléma nem volt. Köszönöm mégegyszer mindenkinek az ötleteket!
Sziasztok,

Sikerült vennem a Fazerre egy hasidomot (Dokytól), azonban sötétszürke színű és az én gépem pedig fekete. Fényező 15 eFt-ot mondott a fújásra, én ezt egy (kicsit) sokallom. 2 éve a két felnim fújása került összesen 10-be. Tud valaki ajánlani egy fényezőt aki nem horror áron dolgozik és ráadásul szépen?
(Pest megyeiek előnyben)
Yamaha fz6n kerek müszerfalat tudja valaki mi módon lehet szétszedni?
Kíváncsi lennék, hogy bírja a kuplung...
Nekem is ez volt az első gondolatom. Ráadásul hátul két ülőhely van. 3 személy, plusz ekkora felépítmény hátul...
Már az ötlet is félelmetesen buta.. az hogy utána meg is valósították 4hengeres 600-asból trike?
Fz6-on ír kenést a szervizkönyv. Bonyolult kivenni és megkenni? neki kellene állnom :S
Mit kell szétkapnom hozzá, csak, hogy az idővel kalkuláljak...
Vagy pluszban,de az biztos
Yamaha fz6n kerek müszerfalat tudja valaki mi módon lehet szétszedni?
Az anyagi szempontok szerint érdemes nagyon átgondolni a motorozást, mert az egész sztoriból majdnem a motor megvásárlása a legkönnyebb. Persze, ha autót váltasz ki vele, akkor akár még pluszban is lehetsz...

Konkrét példányt nem tudok, nézegetni kell a hirdetéseket, néha feltűnnek 500 alatt értelmesnek TŰNŐ példányok, de inkább ezen ár fölött kell számítani...
Én nemrég cseréltem kuplungbowdent. A zacskóból kivéve látszott, hogy gyárilag volt rajta valami igen minimális zsír-féle vékonyan, de én azért még beleeresztettem egy kisfecskendőnyi olajat, "biztosamituti". Ellenben a gázbowdeneket még nem bántottam, de egyelőre nem is érzek rendellenes működést.
Rendben! Már feltettem a tengelygombákat és várom az 1000-es szervizt az új kormány és kézvédő miatt.
Az uccsó még mindig nem de ne törődj vele készülj az utazásra
Szépen bejáratod az új kis szöcskédet és jössz kifele Ne kelljen rád küldenem valakit
kár hogy homályos lett
többi átment
Csak séta motoroztunk, ahhoz nem kell bőrke
bezzeg a PAGE-en megint nem a borcucca van!
legkozelebb mennem kell nekem is. nemigaz, hogy dontotok...
ma voltunk Zolival Kakucson, azt beszéltük, ha nem jössz ki velünk akkor jól összeverünk
a csimma meg kezd bejáratódni, de annyira,hogy már lassan nagy lesz
Nem tudom pontosan a metódusát, (a srácnak FZS1000-re van egyébként) de utána jobb volt egy darabig.
hogy mit csinaltak a rugoval? Miert nyultak hozza? a rugon nem kell semmit se csinalni!
Tavaly cseréltek benne olajat, sűrűbb került bele.
Évvégére valami kezdett romlani benne, éreztem, hogy kissé másként viselkedik. Idén tavasszal szintén cseréltek benne, egy kicsivel még erősebbet raktak bele és a rugót "megnyújtották" (azt hiszem így hívják, elnézést, ha nem), s most egy-két hete elkezdett változni az irányíthatóság karakterisztikája és mostanában vettem észre, hogy tragikus lett.
Mikor volt legutoljára szervizelve a villa? Nem lehet hogy csak simán lecsökkent benne az olajszint?
inkább pihend ki jól a betegséget, vissza ne ess