Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki, igen. De annak nem motorozás a neve.
az Xx-nél megy a venti pontosan nem tudom de 101 fok körül már megy..
104 nél még nem mutatott többet
Köszönöm igy már én is többet tudok.
fz6-forum.com-ról
"I know this model numbers:
FZ6-N == Model 2004-2006 Naked
FZ6-S == Model 2004-2006 with fairing
FZ6-NA == Model 2004-2006 Naked & ABS (Anti Lock System)
FZ6-SA == Model 2004-2006 with fairing & ABS (Anti Lock System)
FZ6-NHG(W) == New S2 Model 2007 Naked (W marks Australian version)
FZ6-SHG(W) == New S2 Model 2007 with fairing (W marks Australian version)
FZ6-NAHG == New S2 Model 2007 Naked & ABS (Anti Lock System)
FZ6-SAHG == New S2 Model 2007 with fairing & ABS (Anti Lock System)"
A gyártási év 2007, a forgalomba helyezés 2008. A HG nem tudom pontosan mit takar de ekkor már jőttek a 78 lovas verziók is azok nem voltak HG jelűek. Egyébként a motoromnak van egy S2 jelzése is, de ez azt jelenti, hogy itt már változtattak egy-két dolgon az elözöhöz képest: idom, müszerfal, lengővilla, ülés stb....
Mit jelent a HG? Mikori évjáratú a motorod?
Sziasztok! Nem tudom miért nem lehet elhinni a Fazer fogyasztását. Nálam is 4.5 től indul, igaz nem forgatom, és hatodikban sik uton 60-nal tudok vele menni . Ez nem azt jelenti, hogy mindig ennyivel megyek. Ismeretségi körben lévő Fazereknél is jó fogyasztásokat szoktak mérni.
nemigazán értelek.. ki lehet vele jönni ennyiből.. mért adat két személlyel országúton..
És milyen kicsi a fogyasztása. Robogó motor van benne?
ha jó FZ6-ot akarsz venni akkor I T T egy
A Surinál én is jártam egyszer, szerintem jó szerelő !
De azt nem értem,hogy gyertya cseréhez mért kell levenni a hűtőt?
A csere hűtő leszerelése nélkül is megoldható , bár akkor a benzintankot kell megemelni
szerintem le kellene még egyszer normálisan légteleníteni a rendszert...
a hűtőfolyadék sajnos nem tudom milyen, de piros nem
zöld.
igen üzem melegen nekem is 2-3 csík, de ahogy megállok kezd melegedni, normál tempo után nem városi tötymörgés. nem tudom mi lehet de valami nem ok.
Uvex motoros csizma (41 es) ,Interphone F2 eladó.

Tel: 20/365-3043
jah bocs, haverodé volt
szeva

hallom megvették a motorod
hívtak hozzá alkatrész miatt...
milyen hűtőfolyadékkal töltötte fel
A normál állapotban (ha üzem meleg) 2 vagy 3 csík van,
ha megállsz és egyből megy a hőmérséklet fel az nem természet szerű, szerintem,
ha városban, melegben tötyörögsz az más tészta...
nálam elég gyakori volt melegben, hegyi menet után leállítottam a motort(vészleállítóval) utána bekapcsolt a hűtő
Én sem gondolom hogy elbaszta, csak gondoltam leírom hogy mi történt a hiba megjelenése előtt!
Az enyémen is szökőévente kapcsol be a venti.
Hondáknál be se kapcsol 117 fokig a venti. Nekem, mióta nàlam van a vas még nem is ment a venti, csak amikor ki lett mérve, hol kapcsol. Pedig a mutató volt màr a pirosba is (nekem csíkok vannak, nem digi)


Suri meg nem hinném, hogy elb@szta volna, de bocs.
Az en szotaramban ez az uzemszeru mukodes. Esetleg mas jelei is vannak a rendellenes mukodesnek? A yamahak elegge melegednek. De ez nem bug hanem feature.
Megvagyunk.
Hol van az online motoros pár
Sziasztok,

következő problémám akadt 2005 FZ6:
Surinál lecserélték a hűtővizet, illetve gyertya csere miatt leszedték a hűtőt is. Azóta melegszik a motor, menet közben középen van a mutató, de ahogy megállok azonnal el kezd melegedni a motor. A ventilátor bekapcsol, vissza is hűti, de aztán minden kezdődik előröl. Szerintetek mi lehet a gond? Termosztát, vízpumpa?
Köszi