Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszöntök mindenkit!

A hétvége során én is Fazer tulajjá fejlődtem fel, így csatlakozni szeretnék hozzátok.
Egy gyönyörű állapotú 2003as fzs600-as gépet kaparintottam meg. Szerelem ez, nem kevesebb!

Szívesen válaszolok a kérdéseitekre és remélem majd ti is az enyémekre.
Jelenleg még ismerkedek a paripával, de amint összeszoktunk szívesen csatlakozok túrákhoz.

Üdv mindenkinek!
Széles utat és gumifákat!
Üdv!
Természetesen lehetséges:) Egyeztetünk azt csá:) Szívesen látunk bárkit:)
Hát megprobálom leírni melyik településekre emléxem:)
Szombathely és bucsunál ki. Rechnitz,Lockenhaus,Edlitz,Pitten,Katzelsdorf,Mattersburg,Stoobés innen vissza Lockenhaus fele mert ez a szerpentin nagyon baba:D 15 km kanyargás:) Nagy vonalakba ennyi lenne:D Jövőre meg ugyis több napos utak lesznek most már csak ilyen 1 napos megy mert hát lassan szezon vége:)
Remélem nagyjábol érthető voltam:)
Csöcsi
Igen emlékszem még irtunk is egymásnak,az volt a helyzet hogy piaci áron kezdtem én árulni csak a kutya nem hívott,és 2-3 hetente lementem az árral kb egy 50-est,és szép lassan olyan vevők is szóba kezdtek kerülni akiknek csak egy álom volt vagy lett volna.
Végül már annyira olcsón adtam hogy a csere csak úgy jöhetett volna szóba hogy a csere moci legalább ennyire ár alatti lett volna.
3 hónap alatt kb 1000-megtekintésből 4-jöttek el megnézni ebből Franko volt az egyetlen aki azonnal meg is vette,egy másik srác harmadnap jött volna érte de akkor már bukta
A röhej az volt hogy tényleg semmi baja nem volt,de ez senkit nem érdekelt átfényeztettem így meg se nézték kb ennyi......
hali!
egyszer én is veletek tartanék ha lehetséges
google.maps on tudsz mutatni útvonalat merre jártatok
tavaly a kalte kuchl felé mentünk motorral ,de ma én is 1 úttal előbb fordultam le így elkerültük :( jövőre megint motorral vágok neki
Üdv!
Mi is arrafele jártunk igaz pontosan nem tudom de kibaszott jó volt:)
Ahogy hazaértünk le is lohadt a kedvem amilyen szar utak vannak kirázta a belem:D
szó volt pár napja az ausztria motorozásról .ma voltam a családdal (kocsival ) Mariazell -ben és körülötte van jónéhány sípálya ,de van egy felvonó 5km -re ami ilyenkor is működik ,ha arra jártok ne hagyjátok ki ! 11 euro -ért visz fel majdnem 1700 m -es magasságba és egyszer még át is kell szállni -csaknem 25 perc a menetidő mire felér a tetejére ,de látvány mindenért kárpótol ! a mélyben lévő kis település marizell .
Sziasztok!

Gyári Yuasa aksim kezd korának (9,5 év) megfelelően viselkedni, így előbb utóbb muszáj lesz vennem egy újat.
Mi jó alternatíva a Yuasa gyárira? (bírja legalább 4 évig mondjuk)

Köszi
Germalex Kft
Egyébként is érdemes legalább 2évéente szétkapni az egészet
Tudtok valami jó oldalt, ahonnan rendelhetnék megfelelő szimeringeket? Esetleg valaki tudja a megfelelő méretszámokat?
Köszike! Ép most kaptam szét… A szimering kicsit lejjebb csúszott a kelleténél, de nincs rajta szemmel látható károsodás. és úgy látom a többi alkatrészen sincs. De ha már szétkaptam rendelek hozzá másik szimeringet, nincs jobb ötletem.
Én nem vagyok rá büszke, de a telószimering kinyiffanása után még 4ezer kilométert mentem a motorral.. az elején törölgettem, de aztán csak elfogyott belőle a cucc..
Kifejtve Dipshit válaszát: a nagy fékezéstől hirtelen összeült a teleszkóp, nagy volt a terhelés a szimeringen, amitől kinyiffant. Szétszedéskor valószínűleg látszódni fog, hogy pontosan mi történt vele.

Így ne nagyon közlekedj vele, nem jó dolog a telóolaj a féktárcsán...
Eddig bírta a szimering
Hali!
Kis segítség kéne. Ma elég nagyot fékeztem az első fékemmel és az FZ6-om egyik villája, azóta kicsit engedi az olajat (dől belőle, ha mozgatom a villát ). Valakinek lenne valami ötlete még mielőtt szétkapom, hogy mi lehet az oka ennek?
Előre is köszi a választ.
Hali!

Mi is átlagba ketten vagyunk mert van aki nem szeret messze menni csak a környéken motorozik aztán így nem mindenkivel vagyok hajlandó motorozni, mert azt feleslegesnek tartom hogy menjek 20 km annyiér nem indítom be a gépet:D
Télleg király az a rész én is imádom:) Az a hely nekem olyan mint másnak csesznek:D Akkor jo szolgálatot tesz a fék és kuplungkar.
Én is megadom a számom: 30/4470595
Aztán ha gondolod szólj mert valszeg holnap 9.30 ra megyek haverhoz tétre azt onnan nyomulunk tovább valamerre.
Üdv
Hali!
Ja, a Rechnitz erdős része nagyon király...
Ketten szoktunk menni, néha egyedül, de akkor én is csak Kirschlagig max Aspang. Egyébként, én vettem meg tőled, a fék- és kuplungkart.
30/3051751 a számom, majd egyeztetünk, ok?
Üdv.
Az bizony! Az eladó is ritka korrekt és normális és 9 évig ő használta! Ha tudtok neki egy jó KTM 950 SM-et, szóljatok!
Egyelőre csak álom a motorváltás. Sajnos az utolsó félévemet fizetnem kell a suliban, és nem fogok vigyorogni a postán, amikor befizetem a csekket...
Pedig az tuti vétel volt... Itt a fórumon "futott" végig, teljesen leellenőrizhető módon. Kis túlzással beindítás nélkül el mertem volna hozni
Hali! A tank és a dobozok még gyári színűek, sőt a kis oladlelemek is, de mondjuk ezek újra lettek gyártva karbonból is. Peti (ő volt az extulaj) csúszott vele 1x2x, mivel így is úgy is fényezni kellett a nagy elemeket ezért, nem azt az unalmas ezüst színt választotta, hanem a gyöngyházfehéret. Szterintem sokkal jobban néz így ki, de mivel a dobozok kimaradtak, ezért most ezek következnek. Amúgy nagyon rendben van műszakilag és esztétikailag is. Eszméletlen nyomatékos és nagyon kezes. Szerintem alacsonyabban lehet a sújpontja mint a fézernek, de az is lehet, hogy a gumik (hegyes profilúak) miatt ilyen kezes. Üléspozicíó hasonló mint az FZ6-on, de a kormány egy kicsit közelebb van hozzád, az ülés sokkal puhább, a lábad lazábban van. Lemérve pedig 1-2cm eltérés van, de valami mégis más. Gyere el és ülj rá, mivel én 174 vagyok ezért nem mérvadó, hogy nekem milyen!
Szerbusz Gotan! Holnap is megyünk motorozni igaz azt még nem beszéltük meg hova:D Általába a Lockenhaushoz szoktunk menni mert ott kurva jó szerpentin van:) Valami kirschlaig mentünk onnan meg feltévedtünk autopályára aztán visszafordultunk mert semmit térképünk nem volt:D Igazábol jo lenne olyan aki jártasabb arra fele vagy vinni térképet azzal megelőzhetőek ezek a problémák. Meg hát ugye néhány ember 200km megtétele után már sír azt így nem lehet mindenkivel kimenni messze, én meg ugye azért 700-800 km-hez vagyok szokva napi szinten.. Majd jövőre maradnak most már a nagyobb utak mert lassan szezon vége közeledik. Addigra meg kell egy jo csapat aki nem fél a km-től:) Meg aztán olaszba is megyünk jővőre mert szállás van unokatesom miatt:)
Valami elérhetőséget adhatnál aztán tudok szólni mikor megyünk, meg aztán te jártasabb vagy arra ahogy nézem:)
Köszi a részletes választ- majd nézem használtan akkor a gyárit, előtte azért kíváncsiságból rákérdezek, mi az ára!
norci75: Neked is köszi!
Hali! Tudom nem ide tartozik, de jók a fotóid Gyurkesz. Főleg az Ausztriában készültek. Jómagam is gyakran járok arra felé. Ha majd egyszer megint mennétek, szívesen csatlakoznék hozzátok. Meddig szoktatok menni általában?
Üdv.