Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém azt csinálta, hogy telitől kb félig remegett és táncolt, lent mutatott majd fent, hasonlóan a tiédhez. Kivettem az egész mindenséget a tankból, nézegettem és nem láttam rajta semmit. Visszaszereltem és lőn! onnantól nem csinálta. Lehet, hogy a csatlakozó széthúzása és összetolása miatt jobb lett a kontakt? Mindenesetre bejött...
Eddig úgy gondoltam, hogy csak egy potméter méri a benzinszintet, de most megnéztem az elektromos rajzot, és kiderült, hogy egy potméter küldi a jelet a mutatóhoz, és azon keresztül/után egy fix ellenállás a lámpához. Elképzelhető, hogy tényleg csak kontakthiba lesz, valamelyik nap majd megnézem.
Nem lehet hogy vmelyik kábeled kontaktos? Amikor próbálgattam az enyémet hogy jó lesz-e, akkor csinált ilyet amikor nem érintkezett az egyik csatlakozó rendesen.
Nekem az órát mutatta elég kuszán, illetve a hőfok visszajelző sosem ment fentebb egy csíknál. De sikerült javítani a dolgot.
Egyébként nekem meg az üzemanyagszint-mutatóval van gáz. A tankból jó jel jön, mert a tartalékot jelző lámpa jókor gyullad fel. A mutató viszont hol teli tankot mutat, hol üreset, és látszólag semmi összefüggés a valós benzinszinttel...
Ügyesen megcsinálták, nehogy véletlenül külön javítható/cserélhető legyen...
Nekem is törött volt az órám burkolata. Én nekiestem, aztán szétszedtem nagy nehezen. Kijavítottam, aztán összeragasztottam újra. Azt mondták, hogy valószínűleg ultrahangos vagy milyen hegesztéssel van összerakva. Kell egy erős, éles szerszám, és azzal kell ütögetni az illesztésnél végig. Egy helyen meg kellett kicsit "erőszakolni", hogy alámenjen a kés, aztán finoman feszegetni, és szépen szétjött centiről centire. Nagyon minimálisan látszódott csak a nyoma. De mivel a javítások miatt újra kellett fújni, így már olyan mint az új.
Nem lehet, csak károsodással...Bontóban 45-55 ezer a komplett
Sziasztok! Ha valakit érdekelne eladó a motoron látható GIVI túradoboz tartóval együtt. Tel: 30-4413-661
Sziasztok !
Van egy eladó 0-km-es kipufogóm . 60.000 Ft ért. Ha valakit érdekel hívjon 06-30-311-46-45
Sziasztok !
Van egy eladó 0-km-es kipufogóm . 60.000 Ft ért. Ha valakit érdekel hívjon 06-30-311-46-45.
Sziasztok,
eladó FZ1 S-t keresek 1,6-1,65 MFt-ig. Ha esetleg valaki, vagy ismerőse szeretné eladni, bátran keressen.
Üdv,
Zoli
Szia. A túra plexiről lehetne egy képet?
Givi tartó és platni , valami névvel rendelkező de nem egy nagy márka doboz 42 liter, használt minden , azért is ennyi.
@Sotto: Keresd Bertalant a legecset.hu- ról , Budapesten van a IV. kerületben. Fazert, robogót, dobozt, mindent fújt már nekem, szépen és olcsón dolgozik (gyorsan nem, tudod, kettőt lehet választani...), szerintem a hasidomot az általad mondott ár max. feléért lefújja, de majd ő megmondja pontosan.

Katt a linkre, Bercit hívd! link
Szia!

A doboz tartóval és platnival kompletten van, egyből felszerelhető? Hány literes? Milyen márka? Milyen állapot?
2005 Yamaha FZ6S kiegészítők.
Bukó gomba gyári 7000ft /db ért vihető
Hátsó csomag tartó, platni ,doboz 25000ft egyben
Túra plexi 15000
Kormány emelő 5000Ft/pár
30/3335371
a busán!
Nekem két elemet javitottak -fujtak Dharasztin 15 eft-ért..
plusz a többi:)
Hali!

Van pár alkatrészem Fz1-hez ha esetleg valakinek kellene, képeket linkelem.
Pécs fele orfűnél vannak jo helyek meg ahogy mánfán kiérsz és mész pécsre ott is jo csak rövid :)

Üdv
Pécs környékén hol vannak motorozni való utak?
Szia!
Nekem múlt héten fújt a kocsimra két elemet egy fényező, láttam már a munkáját, ezért mentem hozzá. Autóra 18-ért fúj egy elemet, de szerintem kérdezd meg, mert szépen dolgozik, lehet ki tudtok alkudni egy árat, mivel kis elemről van szó. Egy szó, mint száz, egy telefont megér. Ja, és dél Budapesten, Soroksártól nem messze lakik.
A száma: 06 20 980 99 93
Basszus öreg nem hiszlek el. Hát minek van az bőr, hogy otthon lógjon?

A 400-as motorokkal, és a japán belpiaccal úgy általában vigyázni kell. Sokuk darabokban érkezett konténerekben, valahogy össze lettek legózva, eleje hátulja ne egyezik meg egyebek. Ha sok alkatrésze megegyezik euban forgalmazott motorral, akkor nem azok fognak tönkremenni, hanem a horror áru japánból behozatósok. Ugyan nem fazer, meg nem is 400-as, de saját a tapasztalat. Ha nem azért akarsz kisebbet, mert a fizikai adottságaid nem bírnak a nagyobbal, akkor én kivárnám a pénzt, ha amiatt gondolkodsz a kisebben. Semmi sem történik ha egy szezonnal később kezdesz el menni Egyébként meg mindenki döntsön belátása szerint