Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na kapsz az egészé egy ötöset,és nem szennyezed az oldalt
Persze, vettek normális sisakot
Kormánycsapágy-csere lett az ügyből, kúpgörgős került a helyére, a gyári megadta magát. Most már emiatt sem kell izgulni.
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogy a 2005-ös bordó-fekete fazer 1000-nek mi lehet a színkódja? (a bordóé)
Még valami, a pleximagassága pont a sisakra tereli a szelet amitől a sisak hangosabb a kelleténél (schubert). Valaki megtudta ezt oldani?
Előre is köszi!
Köszi szépen, megpróbálom nála
Egyelőre nem sürgős a dolog, de azért szeretnék már túllenni rajta.
Hínnye a keservit! De szép helyeken jártatok:-)! Mi jövőre tervezzük nyárra Horvátokat...remélem össze is jön !
2005 Yamaha FZ6S kiegészítők.
Bukó gomba gyári 7000ft /db ért vihető
Túra plexi 15000
Kormány emelő 5000Ft/pár
30/3335371
06/30/3335371 telón tudok át küldeni , Gyári túra plexi ,nem utángyártott vacak , erősített éllel és hajlított formával.
Azért adom el ,mert el adtam alóla a motort.
nekem 7-8 ezerben van ,de néha akcióban a louisban is már 50 euro-ért viheted .
kb 2000 km volt mindössze.
Berber ! mennyi km jött össze (ha nem titok) ?
ne is mond nekem jól adták a csavarokat ,csak én voltam olyan hülye ,hogy rossz oldalra tettem a hosszút és már kezdetem benyomni az olajszűrőt mire észbe kaptam
Megjöttünk !
Ez de jó!
Marad az végső esetben.
Csomagrögzítő gumiháló: párszáz forintos tétel.
Sziasztok!

FZS 600 esetében nem lehet a sisakot az üléshez rögzíteni? Például az SV-nél van olyan, hogy a hátsó ülés alá be lehet rakni a szíjat és úgy lehet vinni a sisakot. Erre gondolok.
Köszi az infót.!
És szerinted mennyiért tudnád gyárta(t)ni + némi profit?
Ügyes dolog! Látom, egyforma bukócsövünk van. Te is túl hosszú csavarokat kaptál hozzá? Nekem le kellett vágni belőlük, mert belelógtak volna az olajszűrőbe...
innen jött az ötlet :link
Ez szuper. Szerintem elkezdhetnéd sorozatban gyártani, lenne rá vevő.
üdv.végre elkészült a motorfordítóm mindig utáltam kitolni a garázsból -főleg hátrafelé -nincs több szenvedés
kicsit a gumírozott kerekekkel meggyűlt a gondom ,de végül esztergáltattam műanyagból.most bejárok ,helyben megfordítom és betolom a falmellé anélkül ,hogy egyensúlyoznék vele .nem én találtam ki - louis -os mintára készült .
Na, majd ha jutok valamire, jelzek!
Az enyém ugyanezt csinálja.