Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az FZ6-ra felmegy a 190-es gumi hátra? Pirelli Diablo Rain (190/60)

Gondolom előre a 120/70-es az rendben van.
..majd holtszezonban ránézünk..
Üdv!

Ez egy scorpion puffancs:)

http://youtu.be/KdNODODCzAU
itt találtam ,de ez szerint a fz6 csapágya (évjáratot 98-06 -ig adja meg )megegyezik az fzs csapágyával link
pedig egy fz-1 azért kicsit más kategória ,azon már nem szabadna spórolgatni yamaháéknak .
esetleg valaki fzs 600 -ban cserélt már csapágyat kúpgörgősre ?
hogy tudhatom meg szétszerelés előtt ,hogy milyet rendeljek?
Én kúpgörgőset tettem bele, elég irritáló volt az eredetiben a műanyag kosár...
köszi mindenkinek a választ ! a kormánycsapágy cserénél nálad is kúpos csapágyat kapott ,vagy elég ,ha új a csapágy ?
Valaki felismeri a hátsó Fazeren a kipufogót vagy a márkáját?
Nagyon szexi, és szép méretes is.
Ugyanezzel küzdöttem új gumival, először gumicsere volt, az nem, de egy kormánycsapágy csere megoldotta a problémát FZ-1-en.
Én erre költöm a pénzem más ,ezt egy év alatt elpöfékeli cigivel.Naponta 750ft s cigivel számolva egy évben az durván 275-280ezer t
Engem leköt a Cc meg az Xc versenyzés. Kb mint téged a világjárás ;)
Meg is érdemled.
nekem zsír újak a gumik,szitálás 70 km/h körül van sajna..Így is
Milyen az a kagylós kopás, komám? Lehet nekem is ilyenem van, de mindenhol csak azt olvasom, hogy így kagylós meg úgy kagylós, de azt nem, milyen is ez.

GSA-t nem engedhetnék meg magamnak, itt volt a harmadik, elfeledett kritérium, az ár. A szokásos, tudjátok...
köszönöm ! nekem is kezd hasonló formát önteni
Nekem is volt ilyen. Az első gumi volt kagylósra kopva. Csere után megszünt.
elengedett kormánynál beszitál az első kerekem ,egy ismerősöm mondta ,hogy neki is volt ilyen a cbr-jén és amikor lecserélte a hátsó gumit akkor megszűnt .ez mennyire felelhet meg a valóságnak ?
tudom a kormány azért van hogy fogni kel de mégis zavar
Egy tiger 1200-at viszont láttam.
Nem igazán drágább a többi nagy 1000-1400-as túramotornál. A "spúrmodell" banditot meg CBF1000-ret kivéve a kalapból.
Nade hobárnagy GSA a maga 4,5-5 millájával meg tucatjával?
Nem jön össze.
És hol a nagy nemzeti büszkeség?
Panigaleből is kevés van.. pedig az aztán nem egy rossz motor. 3 millát egy egyhengeresért pedig csak a hozzáértők hajlandók kicsengetni.. szóval nem lesz tucat termék
A nagy osztrákiában ha 3 KTM-et láttam 3 nap alatt mortoroslandon.

De Bájer motor weke termékből meg KB 2000 db-ot láttam.
Igazad van, elnéztem.
Ettől függetlenül egy KTM endurót jobb választásnak tartanék. Világvégére motorozva pedig egy 250-es nagytankos japánt...pl az új honda az nagyon kis szimpatikus ilyen szempontból
Az 1200-asnak 19es, a 800asnak pedig 21-es.
90/90-es gumimegy ra.
Most már ne tedd meg mert hamar követ fognál. Meg kezd a vakolat leesni pár helyen .
Mi is ugráltunk sokat meg az volt a divat hogy bringával lefele azt bele a vízbe volt amikor percekig kerestük a bringát :D
Még '10-ben ugrottam párat a fehérvárcsurgói víztározóba arról toronyról Mondjuk kicsit magasabb volt a vízállás.