Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi, azt gondoltam valami utángyártott cuccot küldtek a sisakomba, de azon is korea van,,,
Egyik barátom a nagy melegek elmúltával/őszre csak ilyen gummával megy.

Félelmetesen tud tapadni olyan időben is ahol mi már majdhogynem "lábujjhegyen" megyünk, ott még mindig majdhogynem lapra rakja a gépet.

És persze nem $z@ß!k be ha elkap minket egy heves zivatar!
Az majdnem olyan szar mint az AGV
Én úgy tudom koreai a cég és a korábbi Shoei technológiákat használják. Bár ez inkább pár évvel ezelőtt volt igaz. Most nem tudom.
Szerintem ártól függetlenül (pláne, hogy azért a givi se 'ingyen' van) elfogadhatatlan, hogy egy bukócső eltörjön a rezonanciától. Mondjuk nem tudom, hogy itt mennyit segített rá az átalakítás.

Egyszer néztem a hátsó dobozok terhelhetőségét és a gyár valami nevetséges 3-5 kilót ad meg, ha jól emlékszem. Kiváncsi lennék általában mennyit pakolnak bele az emberek. Én 10-15-öt biztos.
Viszont az furcsa, hogy a platni törik. Azt gondolnám, hogy a kar adja meg magát.
Úgy tudom Kínában.
Szia Peti !
Azt nem tudom, de a műszerfalat beszereltem és minden ok.
A plexi csere majd a leálláskor, de ahogy nézem nem lesz egyszerű a dolog .....
halihóó

hjc-t hol gyárthatják
Siman elkellene fogadni h a givi nem egy sw-motec termek. Mondhatnam, h olasz, s nem nemet mas szavakkal, de nem is annyiba kerul. Dokypapanak egy fazertura kozben tort el a hatso givi platnija!
De, "Jézus"-ét. Amikor balra dőltem, akkor pont ött tört szét, ahol a heggesztés volt, tehát egyértelműen gyengébb volt az anyag azon a részen. Itt viszont pár centivel arrébb, mint ahol megvágták és magasabbra heggesztették.
Te nem a Jézus csövét vetted meg? Az elvileg át lett alakítva Karu által a hasidom miatt. Zacké is kezdett már repedni a hegesztésnél, amit szintén a Mester alakított át. Bár ez lehet, hogy nem ott adta meg magát. Minden esetre nem valami biztató a Givi csövekre nézve...
BESZARÁS!
Most nagyot csalódtam...
Szia nyúl!
Az csak rezonancia kérdése!
Esetleg gyenge anyag minőség.
Nem biztos hogy szárazon ez tapad is.
Most nem kinézetre, tapadásra megyünk
A lényeg hogy elfér!
Egyik cimbinek már másodszor tört el a bukócsöve közös motorozásunkkor, magától elreped, pedig még csak rá sem dőlt a motor egyszer sem.
fel megy, de irtó hülyén fog kinézni rajta.
Ha Te ott vagy, tuti az eső
Nagyon meg kell válogatni miben hisz és bízik teljes mértékben az ember.
Erdélyben toltunk le egy ezrest, pár kört még használtam itthon is, de csak ma, a takarításnál vettem észre.
Lehet, hogy a majd' két éve történt jobbra bukfenckor (akkor csak karcok voltak rajta, semmi komoly, horpadás sem) lett rajta egy hajszálrepedés, ami a sok kellemetlen zötykölődésnek köszönhetően kinőtte magát, majd egyszer csak reccsent egyet.
....biztos.
A jó hír hogy körbehegesztik és ujrafestve semmi baja nem lesz.
Lehet....
Lehet, hogy eltört a bukócsövem...
Esős helyre ..
esőgumit akarsz feltenni hova készülsz