Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Atyam megin ez a computer beszarik mantra jon.
De az igazsag az hogy joval nagyobb azon gepek szama aminel valamilyen keverekkepzedi hiba lep fel.Legyen az tengely kikopastol kezdve a membranok szakadasaan a tuszelepek fennakadasaig bezarolag.Olvasgatok jopar forumot ahol igensok karbigyik kerdes vad de olyat nemigen hogy baze bekrepalt a fazerem comptere.
Jah, csak a minden tudó computer ne szarjon be

Én imádom, hogy Zacky mennyire irtózik a karbitól (hogy miért, szerintem ő se tudja) a szivatóról nem is beszélve. Na a BMW ugye nem karbis, szivató sincs. De picit hüvősebb időbe már lefullad indítás után, tartani kell neki a gázt
Ha a tipikus magyaros felremagyarazas az nalad is el.
A tortenet abbol kerekedett ki hogy batorkodtam kijelenteni a karbi bizonyos levegoben megvaltozott oxigen koncentracio hatasara mutathat par nem tul jo motorjellemzot.
Nehez indulas,fulladas,gyengeseg
Ez altalaban gyengebb es korosabb gepeken jobban elojon.Ellenben az inyektoros fiatalabb gepeknel amiknel a tobb szenzor es coputer hatasara ezek a jellemzok nem vagy csak kis mertekben jelentkeznek.
Ez nem azt jelenti hogy szarok.
Ezt te kerekitetted hozza.Jellemzoen.
Én a karbisorra azt a jelzőt használnám, hogy kiforrottabb. Szerintem maradok az fzs-nél, de igazából az ár győz meg.
Egyébként első nagy motorom lenne.
Esetleg tudtok valami jó gépet ami pont eladó?
nekem ne mondd amikor egy karbis fzs1000em van
A Zolit nem lehet meggyőzni arról, hogy a karbis motor is motor, ő csak a "beteg" motorok körében látja a jövőt,,, de ez így jó
En nem mondanám hogy a karburtoros gépek szarok.
Más a karakterisztikája, más bánásmódot igényel. De semmiképp nem sz@r.

A kis Gixximbe 57.000 km van, úgy jár mint a svájci óra. És a karburátor szinkron sem atomfizika. Csak találni kell egy megbízható, gyakorlott embert, vagy utánaolvasol, odafigyelsz és saját magadnak is szépen megcsinálod!
Inkább csak szebb.
És végre megragadt benned hogy letünt kor ódivatú szerkezetét szereted.
a karburátor az egy xar, ezt Zolitol tanultam

amugy inkább fz6ot ajánlanám, de nem azért mert innnyyektoros
modernebb, újabb motor, injektorral semmi gond, egy jó strapabíró motor,
Sziasztok!

Fazer vásárlás előtt állok, és eddig a 02-03as fzs600-akat nézegettem, mert nagyon jókat hallottam róluk, de gondoltam megkérdezlek titeket is. Viszont elég szűkös a kínálat. Fz6s meg több van, jobb állapotban is vannak (elvileg), de nem olyan pozitívakat hallottam róluk. Azt csiripelték a madárkák, hogy a korai injektorok nem sikerültek a legjobban. Erről valami tapasztalat? A karbisor jobb lenne? A másik, hogy problémásabb és drágább a sportkipuffancs felrakása.
Tudtok valami tanácsot/tippet adni?
Remélem minél hamarabb közétek fogok tartozni :)
Biztos..............nagyon messze voltam a Köröstől.
TV van benne?

(Joe Hallenbeck)

Kedvenc karakteremtől szabadon.
Én a Körös-parton voltam, de ha mintha láttam volna a vízibiciklid vagy össze kevertelek valakivel
A sima GS 4,3tól indul.

http://bmw-motorrad.hu/Modelle...
Még jó hogy nem veled voltam mult héten..................így majd meggebedtem a naptól.
csak a szelet,,, de az épp elég volt
Nem................és te az esőt?
te Zoli! megtaláltad már a 4. hengered
Mennyi az új?
Ez az egy vidék, ahová visszavágyom, tényleg szenzációs, kicsit misztikus, hogy az északi sarkkörön túl, lappföldön motorozol. Még a Norvég hegyvidék a fjordjaival ÜT, de nagyot.
Én erre a videóra indultam be:
http://www.youtube.com/watch?v...

És a sors úgy hozta, hogy pont egy FJR-es társam lett. De az ottani 500-600 ft-os benzinnel lenyomni majd 10ezer km-t, fizetni a kompokra vagy 50 ezer ft-ot, aludni, enni...már nagyon sok, legalább 4-500 ezer ft-os kör. Így már csak álmodozom, hogy visszajutok oda valaha....
Igen, az elég jó ár!
2,5 milla jó? ? ? ?
2006 előttit nem célszerű venni, elektromos gondjaik voltak... Amúgy jó ár/km/állapot !
Linkeld már be!