Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azzal én is szemeztem, bár élőben nem néztem meg. Gyanús volt az olcsósága a többihez képest... A szín az nem gyári ugye? Azt nem tudod, miért fényezték újra?

Mik az első benyomások? Én azért nézegetem az FJR-t, mert az FZS egy kicsit pöttömke a 190 centimhez, nagyon derékszögben van a térdem, pedig minden másban elégedett vagyok vele... Mennyire más az üléspozíció mondjuk az FZ6-hoz képest?
Ez Yamaha túraplexi, nemde? CSak mert a Givin van körben egy fekete gumicsík, úh ami neked van, az a legjobb választás!
Talált süllyedt!
És most vettél FJR-t? Nem azt a fehéret fekete tankbőrrel?
Nekem ez a túraplexi bevált, de nem tudtam más fajtával hasonlítani, mert ezzel vettem. Naked után ez már szélvédelem.

üdv.
http://mocisblog.blogspot.hu/
Nem FZ6-ot akartam, hanem csak simán el akartam adni az FZ1-et! De mivel senkinek nem volt kp-ja és Suzi DRZ-t, meg robogót ilyesmit nem akartam beszámolni, jött egy szimpatikus tulaj és jó áron 1 milláért (2 éve) beszámítottam. Aztán meg vhogy a szívemhez nőtt, mert annyira kezes és ha kell menni is tud típus, bejártam vele Szerbiát, Boszniát, Lengyelo.-t stb. Ma eladtam és remélem az új tulaj is legalább annyira élvezni fogja mint azt ahogy én tettem...

Gyuri77: Vario-val jobb, de nem tökéletes... A Puig kismagasító talán egy picit jobb, de ami jó az a gyári Yamaha túra pexi horror áron, esetleg Puig double bubble ami nem túra, viszont egész jó, mert nem rángatja a sisakod!
ez elég olcsó, FZ6N re
Szia!
Neked hogy vált be a givi túraplexi az mra varioval?
Nekem is fz6s-em van és vettem rá egy givi túraplexit, de 80-90km/h óra felett nagyon rossz volt, elég elviselhetetlen módon dübörgött - pár alkalom után visszatettem a gyárit. A motorod láttán elgondolkoztam, hogy vegyek ilyen vario plexit, ezért lennék kíváncsi a tapasztalataidra.
Előre is köszi!
Üdv!
Eladó FZ6-ra Givi hátsó doboztartó konzol csavarokkal, a vázba való megszoruló dióval, Monokey platnival.
Ár:15.000 Ft
06/70 941-0112
hali

fz1ből hogy lett fz6 mi volt az ok
Jól beszélsz, AGO tényleg jól belövi. De ha semmi mod, vagy csak kipuff akkor nem kell bevinni, mert ők csinálták az én térképem is!
FZ1 jó volt, csak N-es és nem S-es, lecsavart róla a szél, úh beszámítottam az FZ6-ot. Ezt aztán megszerettem és használtam:)))
Most meg FZ6 elment és lett helyette FJR ...
Hali! Itt nem az évjárat a lényeg ha megvan a pc azután bekötés aztán a többit padon elintézi Ago:) Minden fordulaton beállítja a legjobb keverékképzést ugyhogy no problem:D Nekem is ő csinálta meg mert k&n szűrő meg leo vince dob mellé már nem ártott :) Meg aztán most tudom mennyi az annyi:D

Frankoo: Milyen okbol váltottál fz1-ről fz6-ra váltottál? Szép paripa volt pedig:)
Szia, nem hiszem, hogy én lennék a téma szakértője, de ami biztos, hogy nekem a gyári kpuffal rettentő unalmas volt. Semmi hang, az autók nem vettek észre és ráadásul egy Raptor dobos FZ1 után lett FZ6-om (2006-os), ami igen nagy visszalépés... A PC hangolás tényleg padon a legjobb, de ilyen, AGO motors által padon készített térképet tudok adni, amivel alacsony fordulaton tényleg jobb a moci! Másoknak biztos van még erről tapasztalata, hátha írnak majd ők is ide!
A PRC ára 35.000.- de kell a te gyárid cserébe, a PC III USB ára szintén 35! Így kalkulálj!
Hali! Néha-néha eljátszom a gondolattal, hogy nem volna rossz legalább egy sportosabb kidörrentő, esetleg hozzá PC. Annyira nem vagyok otthonos a PC-s témában...előnyök, hátrányok...stb. Gondolom a PC-ben a "térkép" motor évjáratától is függ vagy tévednék? Mármint úgy értem, hogy gondolom kb 2004 és 2006 közt nem sok változás van az injektor térképben azt 2006 után volt ugye a váltás...vagy ez teljesen független ettől? Bár lehet, hogy nagy csacsiság volt ez most hirtelen tőlem, mert ugye ezt jobb helyeken a PC-t a géppel padon hangolják össze ha infóm nem csal. Nekem egy 2004-es FZ6-S van, ha mást nem lehet, hogy a dob érdekelne ! Egyébként pozitív, negatív tapasztalatokat tudnál velem/velünk megosztani a PC-s témában? Ja igen és a végén a piszkos anyagiak...milyen árra gondoltál? Köszi előre is!
Üdv
Ákos
Valóban jó ez a rész, mi erre mentünk tovább, de elég sok kanyarban volt kavicsfelverődés. Amúgy frankó.
Hozzátold még egy kis szentlélek-dédestapolcsány-járdánháza-egercsehi-szarvaskő levezetést, már el is ütötte a 3 óra jelentős részét
Köszi, jó ötlet, erre már jártam többször is, tényleg szép, és bár romlott az út minősége tavalyhoz képest, még mindig egész jó. Most inkább a másik irányba mennék, de ez sincs kizárva.
Próbáld ki ez, vadi új aszfalt a feléig, utána kicsit rosszabb, de nem gáz, a végén ismét zsír aszfalt. (Néha kavicsfelverődés van, oda kell figyelni, de szép útvonal.)

Eger-Lillafüred
Köszi az infót! Akkor még óvatosabban kell húzni...hétvégén megyek Egerbe, és lesz 3 szabad órám, amit valahogy ki kell tölteni
Sziasztok! Már csak PowerCommanderIII USB (gyári csatlakozókra csak rá kell dugni és egy testet kell neki adni és kész is, mert a program is rajta van) és PRC sportkipufogó maradt. Motor, dobozok és minden más elment, így ha valaki szeretne bagóért nyomatékosabb és jobb hangú paripát faragni a sajátjából, akkor ne fogja vissza magát! Igen, a kipufogóban minden eredeti írás és jelzés benne van!
Ilyen GoPro-m van 2 éve és hibátlan. Ago-tól vettem. Amikor megakadtam, segített telefonon a bekötésben, így ment otthon is. Szóval részemről áru és forgalmazó egyaránt:
Szia. Én kedden jártam arra. Mátrafüredtől-M.házáig jó, utána már kicsit szarabb, viszont Sirok előtt van egy párhuzamos repedés az úton(kb:50m)ami azért gáz mert a repedés külső fele megvan süllyedve legalább 10cm-rel.(olyan mintha padka lenne az út közepén, és azon próbálnál kanyarodni)nekem majdnem sikerült taknyásznom miatta.
Hülyén írtam, szóval az út minősége érdekel
Sziasztok! Járt valaki mostanság a Mátra környékén? A 24-es út ill. az Abasár-Eger útvonal állapota felől érdeklődnék. Előre is köszi
Szia
Nekem Prop-Tech van . csatlakozo van hozza . De teljesen mindegy melyiket veszed mert par ezres van koztuk es mindegyiknel meg kell vagni kabelt. A Prop-Tech nem kerul 20.000 szerelve ha esetleg mast is csinalnak mint nekem gumi csere akkor a kilyelzot ingyen szerelik .