Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan melyik is az?
Minket is megszo..ak két éve. Csak az volt a baj, hogy az 50-es tábla után volt vagy 4 kereszteződés meg egyebek. Én próbáltam angolul elmagyarázni, hogy az biza már rég feloldódott és ne akarja már az egész heti költőpénzünket magáévá tenni. Sikerült 500 kunára alkudni. Amúgy asszem 70 körül mentünk. Jah és a rendőrautóból áradt a piaszag. A szlovén rendszámos spanyolnak meg csak megnézte a papírjait és továbbengedte.

A sima 1-es főút is szép Karlováctól. Addig autópályán szoktunk menni mióta megvan, de régen mentünk még főúton a határtól és szép, kanyargós. Jah, Letenyei átkelő.
Házilag is megoldható, csak akarni kell
Szombaton melyik széparcú lesz ott a Hring-en?
De lehet néha hallani,a Winkler meg a Karotta pár éve 5ös BMW-t az importőr több évre vette el tőlük a teszt autókat De tényleg mitől hallanál ujságíró tollából nagyon negatív dolgot,amikor pénzt,vagy egyéb javat kap azért,hogy értékeljen
Burkolt, de kifejezetten rossz minőségű útra való túramotor. Ez a GSA.. A sima GS még erre sem az igazi. Az igazi aszfalt kirándulómotor.
Minden napszemcsis bukó ROHADT HANGOS!
GS téma: az a gondom hogy nem értem a lényegét,a robogónak értem.Azt már kiveséztük a multkor. Ha az óriási túrákat szereted arra jobb egy gtr1400 vagy fjr vagy bármi ilyen. Azért mert 2x egy évben lemész földútra kár a gs és ott ugyis felborulsz vele!

Amit én láttam: haver megvette ÚJONNAN! alig járt vele,pár hosszabb túrán volt 2 év alatt,eladta.Nagy bukta! Vett még motort.

Másik haver ódákat zengett róla,kipróbálta tesztnapon a gs-t( s1000rr ) azóta szóba sem hozta. Ennyi.
En is napszemuvegeset vettem volna, de amely bukokat kineztem anno, egyikbe sem volt, ezert jott jol a photochrom plexi. Akkor 12e volt akciosan, most 16.600, illetve -900,- masik helyen. Nem tudom kinek eri meg ilyen aron. Gondolkodtam, hogy kerek egy ugyanilyet s eladom, majd veszek belole egy feketet es marad meg penzem, de elhuzodott volna az ugy.
Kisüt a nap....lecsapom,1 perc és jön egy felhő akkor fel,és ez így megy folyamatosan.
Inkább motort kéne kezelni mint napszemcsit buzerálni.
Így inkább nem használtam.
És nem volt egy túl egyszerű bukó Givi x01.
A 777-est egy sima füstszínűvel jobban birtam.
Miért?
Halálra idegesített.
Milyen jó is a beépített napszemüveg... én sem hittem el, amíg nem volt...
Na az jó.....................akkor még szerencse hogy csak a sima gamma plexit használok vagy a gyári víztisztát este.
Lesz egy félsötét (halványnak nem mondható, de sötétnek sem, azonban egyértelműen eldönthető) zöldes-sárgás színe, ahonnan se világosabb se sötétebb nem lesz, akár napfény éri, akár árnyékban pihen.
Mi volt a baja?
Elhasználtam még egy Marushin monochrom plexit... éppen belefértem még az egy évbe, akárcsak tavaly, szóval cserélik, de most inkább egy feketét kértem, igazán sosem tetszett ez a sötétedős cucc. Ezek után - ugye Zacknek is baja volt vele - nem tudom ajánlani senkinek, főképp az ára miatt.
Yamaha World-ösök megint jófejek voltak.
Üdv! Érdekelne Fazer 6 első fejidom! Akinek van kérem jelezze!
Tel: 06706030089
Nekem nem ..................neki vágyálom.Egy nyeklő nyakló tejfölöspohárhalmazt amivel gyakorlatilag sehol nem férsz el és még drága is?
Ha robi akkor max város max 250-es és max 120-140 kiló.
PL sportcity az apriliától.
Alig nagyobb mint egy 50-es.
patakmedert én is szeretem
Nekem ilyenem volt, és SV650 után vettem újonnan. 10 hónap után átültem egy 650-esre, annyira zavart, hogy gyenge és "robogó" feelingje van. Ha maxiban gondolkodsz, álmodj egyből a B650-ről, az tényleg jó. Aztán egyszer az is lomha lesz.
Kemény a frászt................inkább drága.KB 2 kiló kár lett az ótóban csak a festésen.
Költesz is rá.
ez kemény ilyen gumival
Volt patakmeder a Divivel is...