Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Múltkor motoroztunk Romániában és egy benzinkúton figyelmes lettem egy vörös R1-re. "Ahha szép", ennyi volt elsőre, de mellette álltunk meg pihenni és elkezdtem nézni mennyi extra van rajta. Úgy képzeljétek el, hogy még a felnije sem széria volt. Cserélte több és vékönyabb küllősre, mint az alap. Ezek után mondani sem kell, hogy az idomokon kívül nem sok gyári dolog volt rajta. Fékkar, kuplungkar, plexi, kipufogó (Two Bros, fogadnék, hogy PC is van benne), elöli és hátuli fékolaj tartály, ülés, lámpa, indexek, kormány, féktárcsa és még nagyon sokáig sorolhatnám. Ekkor jöttem rá, hogy alig csinosítgattam a Fazert.
Ha már annyira benne vagytok a témában!
Milyen áran böknétek az enyémre? Tulajdonságainak a többsége olvasható az adatlapon (+képek), 2005-ös gyártású gép, 2006 első negyedévében helyezték elsőre forgalomba.
Végül úgyis csupaszon kerül eladásra, biztos nem hálálja meg a vevő a sok dolgot, ami rajta van. Ha sikerül szerezni 30 körül gyári ülést, még azt sem hagyom rajta.

Köszi előre is.
212 kg üresen, nehezebb mint a 600-as "társai" de csak tologatáskor jön elő. Egyébként elég magasan van a súlypontja, én szeretem hogy egy "tank"

Terelgetni könyebb (nekem), egyébként pont van egy eladó Nyíregyen itt
Beszélgethetünk


Of course. Ezért ne üljön hülye szőke picsa motorra
LOL, sorry, elég korlátolt vagyok így estefelé...
Az a helyzet, ha agyban eldől, valóságban is, igaz Babu?
Én általában földúton szoktam
Agyban dől el.
De ott nem dől el.
Nem érthető szóvicc.
mit nem ertettel?
Nade hogy ha tele van mindenféle szerves cuccal az a koponya?
Ezt sose értettem.
Ültetve én is boldogultam vele, igaz csak lábon. Menni nem mentem, de az ugye könnyebb. 160 mély vagyok akárcsak Zack. Ő miután megszokta már a gyári magassággal is boldogult, csak mélyített üléssel és engem is vitt gond nélkül. Amúgy agyban dől el.
A csajom is (meg persze én is, habár lehet, hogy nagyobbra váltok) egy FZ6-al jár (51kg)! Szerinted akkor mennyire lehet nehéz és "robosztus"?
Halli pár adat Yamaha fz6s
Teljes hossz 2095mm
Teljes szélesség 750mm
ülésmagasság795mm
Tengelytáv1440mm
Hasmagasság 145mm
Önsúly 207kg
Eszméletlen jó motor és könnyen kezelhető!
Remélem tudtam segíteni
Talán egy üres FZS és egy tele tankolt FZ között.
Soha nem ültem még FZ-n, úgyhogy majd mások megmondják. Mindenesetre meglepne.
Az nem. De egy ismerősöm szerint vagy 20 kg a különbség és sokkal robusztusabb. Sajnos nincs a közelembe ilyen csak azért meg nem akarok utazni, hogy ráüljek. Bár lehet, hogy az lesz
A google alapján van köztük vagy 4kg.
Az sok?
bocsi nem voltam egyértelmű .a windowslivemail-es fiókot csak az msn miatt hoztam létre ,fogalmam sincs hogy tudom ott megnézni a leveleim -legalábbis azt gyanítom arra küldted -kicsit rosszul töltöttem ki az adatlapom -sorry ! légyszi az sztgnet.hu -ra is küld el
köszönöm
Nincs olyan nehéz motor amit ne lehetne megtartani amíg függőlegesen áll
Segítséget szeretnék kérni. Talán kicsit furcsán hangzik.
Most szeretném lecserélni a motoromat és a Yamaha Fz 6 s-t néztem ki. De rám ijesztettek, hogy az elődjénél az Fzs 600-asnál sokkal nehezebb.
Sajnos alacsony vagyok. Valóban nehéz megtartani? Köszönöm
Az enyém 2002-es és látszólag semmi köze a motor és vázszámnak egymáshoz. Viszont látom, hogy ilyet keresel, én elgondolkodtam mostanában, hogy esetleg eladom... Az adatlapomon van egy kép, ha érdekelne.
Írtam ám mailt.
vasárnap nem terveztetek valami balaton környéki túrát ? én indulok és gondoltam ,ha igen akkor megbeszélhetnénk egy helyet ahol megesszük a halunkat én azt hallottam ,hogy a Balatonszemes
és Lelle közt sütik a legjobbat .
Ilyen motort akarok vennie és próbálok minden paró részletre figyelni.
Haveromnak xj-je van és annál megegyezik.
Nem tartom valószínűnek, hogy akármelyik FZS-nek egyezik. De miért kérdés ez?