Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állat. Mennyi volt?
Látszik rajta valami?
lesz ma motorozás Tibi
de fasza lett
áá csak ott hevert a garázsban, így kénytelen voltam feltenni, gumicserekkor
kevés volt a nyomaték?
Hányszor volt sérülve?
Mi van veled beteg vagy már a mikulásra készülődsz,vagy a strand papucs nem jön be
8-9 mm-rel leültettem az elejét én is. Nem ártott az egyenesfutásnak de mintha segítene a kanyarodásban. Igaz, ezzel együtt voltam a vezetéstechnikai tréningen, lehet attól dől jobban a motor
én formáltam rajta kicsit , eleje 5mm rel lentebb van, hátul kapott 2 foggal nagyobb fogaskereket, így a hátsó tengely teljesen előre csúszott
de az elejét lehet vissza fogom emelni
Azt kell mondjam, hogy - bár szokták mondani ezt a "miért engeded el a kormányt menet közben?!"-t, - a jó motor kormánya nem szitál be (és most itt hagyjuk ki a farnehéz kanapérobogókat).

Utassal vagy nehéz hátsó dobozzal még csak-csak elfogadható, de csak vezetővel, nem normális.

Az enyém az előző gumikkal, 53 literes dobozzal hajlamos volt rá. Doboz nélkül akkor sem.

Mióta az új szett gumi van fenn és normálisan ki van centrírozva, semmilyen sebességnél nem szitál be a kormány. Gyakorlatilag megállásig mehetek vele elengedett kézzel.

Át kell nézni:
- gumik állapota (a hátsóé is)
- centrírozás minősége (nekem kézi állványon csinálták, ez mindig bevált, de el lehet cseszni még egy gépen is)
- csapágyak állapota, csavar lehúzása
- kormányvégsúly megléte
- nem gyári, súlyeloszlást, légellenállást befolyásoló kiegészítők
bakker a kormányt fogni kell! ez a gond
úgy nekem is hajlamos remegni, szitálni... de én tudom vagy is sejtem miért

én azt a kormánycsapágyat lehet kicserélném legközelebb...
Nem egészen 24.000km van a motorban.
A kormánycsapágy minimálisan kopott, durva ütésnyom nincs rajta, egy vékony benyomódott "horony" igen.
Gyári áttétel, telók gyári beállításon (megpróbltuk feljebb is állítani, se jobb, se rosszabb nem lett, pedig azt vártuk rosszabb lesz).
Fékezéskor nem veszem észre hogy ráz, féktárcsát nem mértük még, ez viszont jó ötletnek tűnik!
A legrosszabb 140 és 70 közt, ha elengedem a kormányt és lassulok.
Lehet hogy feljebb még rosszabb, de ott már nem merem elengedni...
remélem jó lesz
a jó életbe
faszául néz ki
képet kérünk azonnal
mennyi km van a motorba
minimálisan kopott a kormánycsapágy? nincs berágódva?
első teleszkóp nincs leültetve? gyári áttétel van?
fékezéskor is ráz? első féktárcsa ütését mértétek
Szia!
Lett valami eredménye a dolognak, találtatok hibát?
Hasonló problémával küzdök, csak FZ1-en.
Kipróbáltuk már 2 garnitúra gumival, szétszedtük az elejét az utolsó csavarig, semmi mást nem látunk, csak hogy minimálisan kopott a még gyári kormánycsapágy, kitisztítottuk, megzsíroztuk, és az eleje mégis úgy ráz, hogy 80-as tempónál kb. 2cm-t mozdul a kormányvég!
Megköszönök minden ötletet, ha van valakinek...
Üdv!
hali
nah vettem is egyet
sajna egy 2007 -es fórum hozzászólásban :( ,semmi nyom egyenlőre
No és hol botlottál bele?
üdv. mibe botlottam :) nekem bejön -karácsonyra valami ilyesmit fogok kérni
köszi , ránézek!
Sziasztok ha érdekel valakit fz6n-fz6-s-re készítek nagy hasidomot, hűtőidomot, oldalidomot, első sárvédőt, (üvegszálból készülnek) általában ami fogyó eszköz :-) ha valakit érdekel elér a 70/662-68-41 képet találsz az alkatrészeknél rákeresel az fz6 vagy fazer névre.
Freepeti, te kerestél korábban csizmát, nem?
Most a shox-ban van valami 'szépséghibás' akció. 20-50%
Állítólag némelyiknél olyan hiba, amit észre sem veszel, bár az biztos nem az 50%-os.