Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondja már meg valaki mi a g..inek erőltetik a gépjármű vezető képzés során azt hogy forgalmas úton besatuzik a sávban és tolatva(5 perc alatt) beáll az uttal párhuzamos parkolóba! Ki az a hü..e aki igy parkol?(pesti nagyon szűk hely kivételével ) A régi rendszer gyér forgalma megengedte de ma már.......
Szia. Gondolom még megvan..itt a szám amin érdeklődhetsz,ha kell..

30/3335371 Dokypapa
moto detail,ha jól rémlik.. Hivjátok Dokyt ott van a száma..
Pont ma reggel jöttem Városlődtől Pápáig. Ezen a déli szakaszon van 1-2 kanyar, de semmi extra. A táj szép, néhány helyen egészen lemegy az út a völgybe a fák közé, ott nagyon jó hűvös van, a néhány útbaeső falu szép, rendezett, csöndes. Útminőség kiváló, forgalom nagyon alacsony.
Pápától észak felé egyenes unalom Győrig, és itt a forgalom is nagyobb.
83-as utat ismeri valaki? Netalán járt arra mostanság? Első körben a minőség érdekelne, aztán a kanyarok száma, mondjuk a 82-eshez viszonyítva, Zirc felé...
Nem szoktam ilyen apróságokat közzétenni, de ez meglepett.
Megjött az új plexim. Elsőre átlagosan nézett ki, de második (vagy többedik) generációs. Interneten nem találtam képet róla, lefényképezni sem tudtam, megpróbálom leírni. HAGYOMÁNYOS) - Ehhez képest az újnak mind az alja, mind a teteje - befelé - süllyesztett; amellett, hogy nagyon igényesen néz ki, nagyon durván zár. Délután kipróbálom, és sok remény fűzök hozzá, nagyon szilárdan rögzül a szilikon betéthez. Kap egy jó pontot a márka.
hopp, most látom mégsem jelenik meg az e-mail cím.
ide írj majd: sabichek@mailbox.hu
köszi!
Szia btibor,
Érdekelne a hasidom, ha megvan még.
Az e-mail címem a kapcsolataim között megtalálod.
Állandóan nem vagyok "itt", de azért meglehetősen sokat..

5,7-6 lei között van valahol a benzin kb (1 hónapja így volt azt hiszem)
"Tartó, platni ,doboz 25000ft egyben"

Képet lehetne kérni milyen is a doboz?:)
Dokyé!
Gyári hasidom komplett felszereléssel , minden YAMAHA FZ6N és FZ6 Fazer típushoz 2004-es évjárattól. Ár: 35000 Ft .
ez az eredeti ára, 20,000ft vihető. Szürke színű
A bukó gomba gyári és 7000ft /db ért vihető
Tartó, platni ,doboz 25000ft egyben
Túra plexi 15000
üdv
Ma nyomtunk egy laza kört a Varadero klubbal ;) nekem a végére 700 fől billent. ;) ezt szeretem. pár kép:
https://picasaweb.google.com/v...
"FZ6 S Túra plexi , kormány emelő ,hátsó csomagtartó lappal+ doboz, gyári bukó gombák , has idom , eladók , ha érdekel , jelezz . köszi és bocsi. "
Dokypapa megmaradt cuccai .. 30/3335371
Dipshit, Te rá vagy ragadva a fórumra? (amúgy köszi)
Benzin 400 körül?
igaz
Romániába motorkerékpárral továbbra sem kell útdíjat fizetni, igaz?
afaszom kivan de télleg.
egész jót motoroztam ma, elég jó idő volt a Mátrában
úgy hallottam Grzackék is jót motoroztak és szeretik az esőt
Szia,az enyémben sűrűbb olajat tettem és egy kicsit többet mint a gyári mennyiség,de a kormánycsapágyam görgőkosara is eléggé szét van verve de tudtunk húzni rajta egy kicsit de cserés lesz a télen,a lengéscsillapító belsejében van két db bronz gyűrű az is be tudja folyásolni a motor stabilitását.
Nekem vétel után ugyan így, veszettül szitált a motor. Aztán új gumival, rendesen centrírozva megszűnt a jelenség. Aztán azóta hiába kopik a gumi, nem jött vissza.. pedig egy keveset mentem beverődött kormánycsapággyal is, és akkor se volt semmi.. csak nehéz volt forgatni a kormányt.
Sérüléséről nem tudok, első tulajdonostól vettem, mert keveset használta. Elvileg. Mondjuk tegnap szerelés közben felhívtam, hogy most már úgyis mindegy, mondja el ha volt bármi is a motorral, de váltig állítja hogy semmi. Mi sem találtunk rajta sérülésre utaló nyomot.
Persze vezetés közben nem engedem el a kormányt, de miután észrevettem az első jeleket, hogy valami nem stimmel, elkezdtem tesztelni. Előző motorokon (Thundercat, R6) még szar gumival sem tapasztaltam ilyet, erre meg most vettem vadiújan Roadtec Z8-at, aminek ugyebár nem igazán lehet ilyen hibája. Első az volt, hogy lecseréltük egy Dunlop Sportmax GP-re, az volt kéznél , de a helyzet nem javult semmit. Centírozás rendben, kormány és egyebke gyáriak, csak a csapágy lehet, mégis kételkedek kicsit... Minden esetre köszönöm az ötleteket mindenkinek!
Mi is a csapágyra gyanakszunk, úgyhogy meg is rendelem hétfőn az újakat, de a kúpgörgős változatot. Bár elég hitetlen vagyok a dologgal kapcsolatban, de ne legyen igazam!
hali
60e ft volt, mindegyik csizmára rá van írva mi a hibája, volt amelyiknek a színe volt besárgulva (fehér), enyémnek a hátsó csatja volt ferde, amit egy mozdulattal helyre állítottam, de mintha találtam volna még rajta hibát, de az nem zavar.

Amúgy utólag, ha időben kezdtem volna nézelődést akkor a motorlineba vettem volna meg a XP7 R es csizmát.Komolyabbnak tűnik mint a forma, meg hát a sidi erős "koppintása" sőt még olcsóbb is lett volna, de már nem forgalmazzák...
Így kettő között vacilláltam, sidinek a vertigo és forma ice között, de akkor inkább ezt választottam , mert ebbe van boka merevítés, és árban is olcsóbb volt mint a sidi.
Tegnap találtam még egy jó csizmát ugyan ilyen árba, Gaerne GP1, lehet ez is jó választás lett volna