Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kár a 2 tónusú fényezésért, mert amúgy meg patika!
Így néz ki:
Az a srác jóbarátom, ha kell valakinek az elérhetősége az idomról, írjon nekem egy e-mailt. Tényleg, egy másik motor idomból alakította a fazerre.
"Sanyit" találtam, mindjárt meg is kérdezem, hogy vállal-e ilyesmit! Köszi!
Ajj, nagyon köszi! Szerintem így nagyon kultúráltan néz ki, idomok nélkül annyira furcsa nekem. Gondolkoztam, hogy eladom és veszek egy VFR 800-at v Aprilia RST 1000 Futurát ami mindkettő jó, csak magas és mivel rövidek a lábaim és a Fazerem pedig hibátlan, elpotyázni nem szeretném, ezért szerintem kap kabátot, aztán majd meglátjuk. Már így is ráköltöttem vagy 3 kilót konzolokkra, dobozokra, kipuffra, karok, plexik, ülés, PowerCom. led lámpa, stb. úh már várom a telet, hogy barkácsoljak rajta egy kicsit!
Helló volt egy magyar srác Ő is megcsinálta az oldal idomot. Azt hiszem valamilyen yamaha sport motor idomokat használt .
R1 re emlékszem. Volt fent régen kép a fazer klubbon de már nem találom. Szerintem legyártatni sem lenne vészes ár. Én az sv re kérdeztem meg mennyi lenne azt mondták 40ezer festés nélkül. Festéssel 50ezer
Update:

"FZ6 fairing" kifejezés alatt bármit megtalálhatsz róla.

Google
FZ6-ra így néz ki oldalról. S2-n már láttam magyar motoron is, de ilyet még nem. Előbb el kellene találni a nevét, (azt keresem 10 perce) hogy lehessen egyáltalán rákeresni neten.
LÉTEZIK!

eBay-en néztük múltkor fórumtársakkal! (pár hónapja, lehet egy éve...) Használtan is 100e felett volt.
Sziasztok! 04-es FZ6S-hez oldalidomot szeretnék, de nem igazán találtam... Van valakinek ötlete, hogy merre keressem, ha egyáltalán létezik? Előre is köszi! Erre gondolok, csak S1-es szériára:
ez is fasza
szerintem ez elég fasza, bár kicsit hosszú, de tuti szép élmény
Köszönöm szépen!

Jó kis túrának néz ki
csak sikerült
freepetinek biztos van..
Írták másik topicba, hogy kamu......

Elnézést, ha valakit félre vezettem.
Sziasztok!

Lehet hogy csak kamu de ha valaki arra jár vigyázzon!
Há ha ennyit mennék egyenesen és is kitalálnék valamit hogy ne aludjak be.
Ez olyan mint a citadella csak az ehhez képest egy szerpentinmenyország.
Basszus a sárc jobban megy hátrafelé mint én előre

Amúgy a kormány szitálás szerintem nem normális dolog!
Ha a csapágyad rendben van akkor a gumi tuti nincs rendesen kicentírozva. Nekem kb 10-re sikerült kicentírozni! Mindig jó értéket mutatott a gép. Zsír új volt a gumi már ki akarták cseréltetni. Aztán visszarakták a régit és azzal is rázott a kormány mint az állat. Főleg 80-tól visszafelé motorféken. Érdekes módon aztán csak sikerült megcsinálni rendesen. Igaz egy fél napomba került. Szóval szerintem nem szabadna annak a kormánynak rázni.
https://www.youtube.com/watch?...

Néztem ezt a videót 2.27-től és elgondolkodtam, hogy ha én elengedem a kormányt, azonnal elkezd szitálni, illetve kissé húz is. Ez a csávó meg áll rajta, a kormányán nincs semmi merevítő (pl. öhlins) és képes egyenesen menni, sávtartása kurvajó nameg a srác se semmi!
Az a hegy csúcsa. Te motorral max a látványút tetejéig a hágóig mentél, az meg -bár tényleg gyönyörű- jó ha kétezerre felvisz.

Én most voltam az FZS-sel a Grossglockneren. Ott a legmagasabb útszakasz kb 2600-on van. Ott se volt semmi baja az ég világon.

Egyet bántam: óvatosságból betettem a furulyát a kipuba, hogy ne zaklassanak az osztrák rendőrök. Egyetlen egy rendőrt sem láttam 3 nap alatt. Viszont a hegyoldalak közt visszhangzó morajló üvöltése a motornak nagyon hiányzott.

Néha elröfögött pár tompítatlan csóka száz méterekre a kilátótól, ahol álltunk, libabőrös lettem a gyönyörűségtől.

Lehet csak én vagyok így vele, de abban a közegben az ordító motorhang valami hihetetlenül jól adja ki magát.