Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A capellába ne vidd mert ott kizártam a gázt De hozzám hozhatod Majd jól megnézem mitől működik
Köszi a választ! Óvatos leszek! (ha nem szakad az eső és elmegyünk egyáltalán.....)
Azt azért nem teljesen értem, miért függ össze az útminőséggel az elázás

Az út minősége egy hónapja jó volt, akkor voltam arra utoljára. Az aszfalt ott hibátlan, de sajnos időről időre felreppennek a hírek, hogy olajjal szennyezett a szerpentin. Még ha nem is szándékos, sok a fakitermelés miatt arra kóválygó régi szar teher meg járatos busz, amikből dől az olaj.
Nem tudom, most tiszta-e és jobb a békesség, óvatosan "repüld be".
Látom Várpalotai vagy.

Mostanában jártál Csesznek felé? Milyen az út minősége?
Délután gondolkodunk egy laza guruláson, csak elég ratyi időnek néz ki. Nem akarom az asszonyt szarrá áztatni.
Krúzok=krúzolok=cruise-olok. :-)
Ok köszi! Erre gondoltam én is.
Van egy kicsi rezonancia nekem is ha tartósan fix 4000-es fordulat körül krúzok, de ez nem olyan ami miatt aggodni kéne. Ha Téged ez zavar utazz más fordulaton.
hali, néha én is szoktam érezni a karomban, de az inkább az adrenalintól van
amúgy olyan durva rezonanciát nem veszek észre....
kurva eső,már rég motorozni kéne
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a társasághoz, (főleg az FZS 1000 tulajokhoz)
Nektek is van egy finom vibráció (rezgés) amit érezni a motoron? Hosszabb úton elzsibbadnak a kezeim. A gumik újak, kicentírozva, a kormány nem húz nem vibrál, nem szitál, lánc lánckerekek újak. Esetleg ötlet?
sehol senki
Az elsőt nagyon is jól tudod.
A másikra: simán
Decsman!
miért keresett
Az meg mi a tököm?
annyi pénzt el akarsz inni?
A kapellába, vagy tegyél az ülésre 6000 oöjrót és nálam leteheted éÉrden
Gyíkok, az óbudei sziget közelében hol lehet normálisan parkolni, vasránap, déltől éjféig? Vagy, kinél hagyhatom a kocsit?
Üdv! Azt szeretném megkérdezni, hogy Fz6-ba, száranként hány dl, olaj való, mert nem találtam róla sehol infót. Választ előre is köszi Üdv:Roly
Heló! Nekem 2006-os az évjárat kb 1000 km-el. Igen kiméletesen járok vele, tehát extrém kopás nem lehet benne. Ugyanezt a jelenséget megfigyeltem én is, ha 3000 fordulat alatt hirtelen teljesitményt adok. Amolyan fogaskerék hang hallatszik. Szerintem csak annyi lehet a gond, hogy ezt a blokkot lényegesen magasabb fordulatszámra tervezték, úgy hogy nemigen kedveli az akacsony tartományt (4000 alatt). Egy kicsit kopottabb gépnél pedig lehet, hogy intenzivebben hallatszik ez a hang.
Sziasztok! Most vettem egy 2006-os Yamaha FZ6N -t és olyan kérdésem lenne, hogy meg tudná-e mondani valaki, hogy hanyas csőkulcs kell az olajleeresztő csavarhoz (Most veszek hozzá direkt szerszámot, mert nem volt a háznál :) ) illetve ti milyen olajat, olajszűrőt használtok a motorhoz?:)
Igen............az.
Az a baj, hogy menet közben nehéz lokalizálni a zaj forrását... Esetleg próbáljátok meg úgy, hogy a hátsó kerék a levegőben van, és úgy rakjátok sebességbe, hátha úgy is előjön a hang.
Laza volt...Mondtam neki itt lesz a bi-bi, megspannoltam kelő feszességre a láncot de nem változott semmi.
Igen, nem csak ez alapján ítélem meg. Nem ez volt az első eset, esőben történő megcsúszás. Persze nem pálya minőségű volt az út, de azért ezt már durvának tartottam :S
Ettől függetlenül a Sportattack 2-t én is venném, arról csak jót halottam, de az 1. verzióról nem...Igaz eddig nem hittem el.
Szárazon nincs gond :P
Valamit elkottáztál tesvírem! Bizonyos körülményt nem vettél észre(fényes aszfalt,felfestés, erős dőlés pukli az utban! )

Az fz6 100-nál normál előzésnél 15 éves gumival nem forog el még vízes uton sem! Max ha 2-ben rákuplungolsz vagy rárántasssz !

Conti sportattac 2
És ezért máris nem ajánlod?
Srácok...Tegnap majdnem eldobtam a vasat...
Már majdnem hazaértem, amikor elkezdett esni az eső, egy autó volt előttem, egyenes útszakaszon lakott területről kifelé, mondom megelőzöm...teljesen egyenes útszakaszon, hosszú előzés alatt kb 100-nál elindult a hátsó kerék oldalra...egyenes úton, esőben.... éppen hogy meg tudtam fogni a kocsi mellett... korrigálás közben még egyet dudáltam is...
A Conti Sport Attack gumit senkinek nem merem jó szívvel ajánlani...