Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem laza a lánc?
Motorkiállítás?
Áhh, az csak kirakat Mi ott álltunk a pult túloldalán, ahol a két emberke valami fontosat csinált a laptopon. Ott elemezgettük a katalógust, de még egy köszönésre se futotta Sajnos volt már, hogy konkrét elképzeléssel érkeztünk egy boltba, de inkább nem vettük meg mert olyan volt az eladó. És fordítottja is volt
A súlya fogott meg.
Meg a yamahaworldosok el akarnak adni.
Voltam én a shoei standon is.
Hát sisakok kinn emberke akitől kérdezni lehetett volna nuku.
Pingvineztem pár percet hátha jön valami sitnyik oszt mond egy árat meg a kezembeböki.
Deneeeeeem.............senki.
amugy ezek az árak hihetetlenek, én most csizmát akartam venni, de egy valamire való az 80 e ft hihetetlen
Ennyi!
neked már a tavaly őszi évadzárón is szar volt a láncod nem
nekem a fz6on 22e körül már xar volt, 25e körül meg cseréltem,
az fzs1000nél hasonló a helyzet most 26e van benne de már látszódik.... ősszel csere....
Plexicsere az arai-n meg se próbálom,a boltban felrakattam a feketét ha estizek vagy hidegben pinlockozok arra meghagytam a shoei-t!
35-nél járok.. 33-nál húztam, most 35-nél megint... szerintem 40-et nem megy már el. :S egyszer minden elfárad.
Használd hát egészséggel. Én is használom az ARAI VIPER GT-met es az UVEX Carbon Endurot, tarcsinak meg ott a Marushin.
Marushin RS2-n 65-é két gombnyomás és lenn a plexi.

És egy kiló a cucc.

Meg irtódizájnosnagyonmenőcarbonizé.
Zackel ezt eljátszottuk egy pár hónapja. Neki is meglett a nagy álombukó. A plexicsere a vicc kategória, már már azt hittük letörjük (pinlock betétele miatt kaptuk szét 0 naposan és egy óra alatt sikerült csak összerakni) Hétvégén bementünk a motoroázisba. A csávesz 30 mp alatt kicserélte, csak pislogtunk. Mondta, hogy nem először csinálja és sajnos neki is volt tanulópénz (mert könnyen eltörik a mechanika, amit csak PÉNZÉRT cserélnek) A net is tele van videókkal és már már asszem Zacky részideje is jelentősen javult. Amúgy az volt a választ, hogy azért ilyen bonyi, mert kívül van a szerkezet, ezzel sem vékonyítva az ütéselnyelő réteget. És mivel hogy rengeteg a panasz, már sokszor jelezték a gyártónak, hogy nem ártana foglalkozni ezzel a mechanikával. Zacky megoldása pedig, hogy mivel a sötét plexi van fent igyekszik világosba hazaérni, hogy ne kelljen cserélni

Jah és a kis pöcök, ami elvileg arra hivatott, hogy kitolja a plexit az egyik oldalon rendszeresen beszorul, alig lehet kifeszegetni, szívbajok közepette persze. És a csávesznek volt valamilyen célszerszáma, amivel lepattintotta a műanyag takarót a mechanikáról, hogy lásd mit is csinálsz. Kérdeztük, hogy ilyet lehet-e szerezni, persze hogy nem.

Az igazán profik szemből cserélik egy szempillantás alatt (fanatikus japók és angolok a man tt-n )
Prémium sisak vásárlását fontolgatóknak egy kis segitség ha már ma én is kibosszankodtam magamat!

1,5 hónapja vettem egy ARAI sisakot,régi álmom volt mindig is a bukók etalonjának tekintettem.Egy 5 éves shoei xr-1000-t cseréltem le.Hangsúlyoznám,hogy nagyon elégedett vagyok a sisakkal de.......

Már az első nap feltünt pár olyan apróság amit egy listaáron 155eft-os sisaknál nem várna az ember.

Negativumok: - a arcpárna-bélés olyan "összevissza" itt egy ránc ott egy fodor(a csajos 27ezres HJC-jeben sokkat precizebb varrású-alaku a bélés.) -a plexi csere kész rémálom,vaklálsz egy üregben na talán beakadt,a shoei fényévekkel jobb-gyorsabb-ésszerübb! -hátul van 2 apró furat és sorjás a széle!

Pozitivumok:-a kugligolyó alak miatt(nkm külön tetszik) mintha kirakatban ülnél alig látszik a sisak álrésze-oldala -nehéz felvenni de ha fent van ,mint amit ráöntöttek a burámra -szél/egyéb zaj kisebb mint a shoei-nál -nem rázza ugy a menetszél(a shoei pedig dizájnosabb áramvonalasabb,érdekes) -jó szellőzés -a plexi jól zár de a shoei-nál mintha kocsiban ülnél szél se lebben

.....és ami kiakasztott ma,tegnap nézem kiáll az állszellőző egyik sarka,sasolom jobban letört egy kis pöcök!DE OLYAN pöcök amit ha látna egy kinai fröccsöntő munkás sírva kérne elnézést hogy azt egy 300-ftos vizipisztolynál akarta alkalmazni. Lefotóznám,de olyan kicsi/vékony hogy nem látszana a képen!

Forgalmazó:még soha nem találkoztak a problémával(de azért van polcon minden szinben ) Nem vonatkozik rá a garancia,akkor mire vonatkozik!? Megnézte a boltiakat és ezt csak egy nagy erőhatás törhette le(mondja ezt egy menetszélnek/bogárnak/kavicsnak kitett alkatrészre) Szerintem meg feszegetni kell azt meg nem csináltam,rossz konstrukció ennyi!

Na mind1 nem drága bár pont e miatt szajonárázva kéne cserélnie a gyárnak rutinból. Megoldottam,ha nem jó veszek.

Tehát aki ezeken a bukókon variál a SHOEI-t vegye! Kicsit hosszú lett. Bocsi.
Csak menet közben hallani, mikkor elindulsz vele. Álló helyzetben szépen jár a motorja. Alacsony fordulaton minden sebességben érezni. Én is kipróbáltam gőzöm nincs mi lehet a baja...
Vezérműlánc? Szelephézag? Hány km van a motorban?
Esetleg kuplungot kinyomva változik a hang?
Csak hidegen vagy melegen is?
Csak álló helyzetben vagy menet közben is?
Ilyesmi kérdésekre keresd először a választ...
Nekem 100-nál 5000, bőven elég lenne 4-4500 között... Az ötöst lentebb venném vagy 10%-kal, a 6-ot meg vagy 20-szal...
Sziasztok! Lenne egy kérdésem? Egy barátom kereset meg egy FZS 600-as 2002-es motorja van és alacsony fordulaton zakatol mint-ha rágna benne valami....Ez minden sebességben előforduló hang. Mi lehet a baj?
Nekem 100-nál 4500-at pörög kb a 900.. szerinted keveslem? Aztán én sehogy se tudok az áttétellel játszani
Illetve nem is a lánckereket változtatnám meg, hanem az 5-öst és a 6-ost venném hosszabbra...
Akkor azt nem is mondom, hogy még az áttételt is sokallom...
Értetlenül állok továbbra is a fogyasztásod előtt.. valami szarul van beállítva azon a motoron
Két személy, három doboz, sátor:
683 km
27,52 liter
4,03 l/100km
Így áll még csak:
Egyébként hol áll a hátsó kereked? Mennyire van hátrahúzva már?
Az az igazság, hogy ha kifordul, és nem így lóg ki, hanem egyszerűen kiesik, akkor észre sem veszem... Mind1, majd nézegetem, hogy nyúlik-e :)
~28.000 és gyárim van, bár ilyesmit mintha én is találtam volna...