Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meddig bírta nektek a gyári lánc? Kijött az "O" gyűrű :(
24000km...
Hát nem :)
Még nem jártam Erdélyben motorral :) Egyelőre csak Észak-Dunántúl :)
Senser!

Az lehet, hogy téged láttalak Erdélyben (Borzonton)?
Szürkés FZ6S volt, sárga bukós motorossal egy Goldwing és egy piros FZ6S ABS (újabb modell) motor volt a társa az illetőnek. Ha nem, akkor azt kell mondjam, hogy sosem gondoltam, hogy van két ilyen színkombinációs "páros" Magyarországon. (szürke motor, sárga bukó)
Á! Már régen vízzel megy
Sőt! Azóta még a benzint is termeli! :D :D :D
a nagyvas szerint: az fz6 5, a fzs pedig 6 felfogatású

Doky motort cserél
miért érdekes ez
Hali!

a szakirodalom egy átmérőt ír a kettőre, de du otthon megtudom nézni, mert van fz6 hoz első tárcsám
Már kikerestem és nem jó hozzá ....
fr..Peti
Az fzs 1000 és az FZ6 első féktárcsái azonosak lehetnek?
Hali!

Igazából a legelső "Code" fejlécű oszlop tartalmazza a gyártó által használt színkódot, tehát ez a gyári origi színkód. A másik, ha jól megnézed úgy van, hogy "Colorrite Top", tehát ez a Colorrite cég saját kódszáma ugyan erre a festékre, tehát lényegében mint a kettőt egyformán tudod hasznosítani! Amire oda kell figyelni, hogy egyes esetekben más színű alapozóra is szükség van, ezt a "Color Rite Top" mellett található "Colorrite Base" oszlopokban találhatod meg és akkor azzal kell alapozni, majd a TOP kerül rá és azután a matricázást követően mehet rá a 2-3 réteg lakk!
Nekem volt benne Motul 3000 20W-50, most Bel Ray EXL 10W-40 van.
A 20W-50-el kicsit csendesebb volt, de kis csörgés természetes.
GIVI tura plexi yamaha fazer 600- hoz eladó tel 06309492804
Nekem is motul 5100 van benne,41000 km-ert futott.Ürsben hidegen teljesen hangtalan de mután bemelegszik csörögni kezd.
Akkor úgy fogalmazok, hogy én nem hallom
Remélem nem is fogom kihallani
mindegyiknek van egy kicsi
de gondoljunk már bele, illesztett, fém alkatrészekből épül fel, hogy a picsába ne lenne hangja
mindegyik blokknak van egy sajátos hangja, más az fz6é más az fzs1000é... ez természetes dolog..
Mennyi km van a motorodba?
Én Motul 5100 10W-40 olajat raktam az enyémbe és nincs a kuplungnak hangja.
ha nem hallja az ember akkor azt nehéz megmondani,,,
amugy mindegyik motornak van egy kis kuplung hangja...
Sziasztok! Egy kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy az fzs 600-soknál a kuplung csörgés tipusbetegség e.Irjátok már meg mi az elenszere mert az én motoromba cserélve lett a két csapágy+kuplung egység is, ja és tapasztalatotok alapján melyik motorolajat szereti a legjobban. Hozászolásokat és válaszotokat előre is köszönöm.
mi a pálya apukáim
Szia, tudnál küldeni pár képet az adatlapomon lévő email címre?
Szerintem ez négyzet alakú ponyva, amit ráborítottak egy motorra. Nem speciális formájú.
Kösz Akos!

Amugy itt melyik szám mutatja a színt mert kettő is van?
Hali!
Ha még nem sikerült meglelned a színkódot, akkor a www.colorrite.com oldalon megtalálod amit keresel ! Ha esetleg az angol miatt egy kis segítségre volna szükséged, írj nyugodtan

Üdv
Ákos