Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vasárnap du remélem elgurulsz vele
Mondtam hogy 40% accijóval nagyon jó a kis gépes.
Pap nem kell mert azok szoknyás pasik.
Inkább a jóformájú 20-as sztriptízesekre buknék.
Pláne ha angolok és 3 hengerük van.
Kinek a pap, kinek a wr Meg hát kellett egy yamaha a családba
Kis embernek kis motor. A másik meg nem baj, ha a még kisebb barátnő is tud vele menni egyszer egyszer
Amúgy meg meg lehet tuningolni kicsit, végülis az erigy blokkja, még ha csak egy henger erejéig is
Hmmmm............városi ugribugrinak nem lehet rossz.............de arra már vagy van egy motorom vagy kinéztem egy tigrist a múlt évezredből 995 euróért. és 900-as.

Viszont a wr 250 pofásabb és újabb az tény.

Így összességében 1,3-ért csinos vattaúj játékszer gariva.

Tehát.

De összességében még városban sem cserélném el a 675-öst egy 250-esre.
Listaar -40% hogy hangzik? Naugye, hogy jol. Ezert is vettem meg.
bejaratas alatt is dinamikus. bocsi ha rosszul fogalmaztam. Lehet, hogy 100-ig is az, de maximum 69-el mentem eddig vele.
Hogyé fáj egy ilyen gépecske?
Ha 5,7 alatt tudja a 100-at akkor az nem csak 60-ig dinamikus.
Olyasmi-olyasmi, varosi szaladgalas, munkaba jaras, amator palyazas.
Egyenlore bejaratos ugye, egyebkent 140 korul van a vege, a 0-100-at 5,7 alatt teljesiti (aki tud motorozni, lemerte). Mellesleg tudod milyen elmenyek ernek 60-al valo csaszkalas soran? Alig varom, hogy belekostoljak a 120ba :p
"60-ig dinamikus"

Nem értem ennek a motornak a lényegét.Városi szaladgálónak vetted?
Majd meglassuk... a gyari szett eleg borsos, de excelbol kilegozva sem olcso :(
Igazabol kritikus ido eleg nezek, mert ha nem hasznalom eleget a BMW-t ....
Szia!

2,8 lit. Motul 5100, vagy 7100. Min. 10W40!

Használd egészséggel!
Ez egy igazán jó kis játékszer

Enduro szetted is lesz hozzá?
Sziasztok!
Nemrég lettem boldog tulajdonosa egy 2006-os FZ6N-nek és tippet szeretnék kérni milyet olajat javasoltok használni, illetve mennyi fér bele:)
Elso benyomasok? nagyon keskeny, nagyon konnyu. Futomuve mindent kivasal, tenyleg legvonalba lehet kozlekedni vele. Vasuti atjaro, bucka, katyu nem akadaly.
Mivel 1 km-el az orajaba indultam el Cegledrol, s nem a 4-es utat valasztottam tudok figyelni a bejaratasra. A gepkonyv 1/3-ad gazt ir elo 1000 km-ig, majd olajcsere, s 1/2 gaz 1600 km-ig. Szerelo azt mondja, hogy inkabb legyen 1/2 gaz, s abbol az elso 100 km kritikus. Nah en 40-el es 60-al tettem meg az elso 100-at, s mivel tegnap leszakadt az eso + porvihar, a kovetkezo 33-at is annyival tettem meg. Igyekszek kigurulni a lejtoket, s motorfeket hasznalni.
Feke konnyen adagolhato es hatasos, valtoja VAJPUHA, de meg oszekell kopnia. Konnyen fordul, durva a motorfeke egyesben, uh erre majd figyelni kell. 2-esbe alapjarat folott picivel elboldogul a sulyommal.
Vettem amerikabol egy Yamalink nevu cuccot, ezzel 1,1 inchet (kb 3 cm-t) ultetett a hatuljan, gyarilag meg van benne 2 cm. Ezt lehet Peti majd Veled csinaltatnam meg :D
Az ulesbol is szedettunk ki, mindent osszevetve 8 cm-el van lejjebb az ulesmagassaga. Az elejet 15mm-el ejtettuk be. Az uj kormanyt, kezvedot, es haspancelt meg felkell tenni. Haspancelt megprobalom en, a tobbi a szerelore marad. Egyebkent nagyon baratsagosak Cegleden!
Mit is irhatnek meg rola .... ? latni kell, s ki kell probalni. 60ig nagyon dinamikus, meg ugy is, hogy nem forgatom! Autokkal tokeletesen tudom igy is tartani a tempot, mar alig varom, hogy kiprobaljam vele a 120at, de az meg 1500 km-el arrebb van...
Sziasztok!

Ilyen lett a láncom, 24.000 km van benne, egy helyen láttam ilyennek. Ettől már cserés, vagy csak elkezd nyúlni, és még mehetek vele pár km-ert?
és milyenek az első benyomások
Jahh, sikerült is... kábé 6 képet készítettünk róla, munkatársak is, de most MÁR tiszta saras.......... fcuk, soha sem lesz már meg a gyári fénye... Node sebaj, ez erre van szánva.
Jah, vagy jól szarrá ázni
betegnek ágyban a helye
mitha esne kint az eső vagy szakad
Óvatosan vele.

Menni kell nem megállni.
Le van, nem is keveset. Így még nekem is leér egy pipiském
Le kéne engedni.
Szöcske az új családtag