Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itthon hőség volt.. nekünk jó dolgunk volt. 30 foknál nemigen volt melegebb
Az frankó dolog, gyalog is jégpálya, hát még keréken...
Hőség volt? Ha igen, jelentett valami problémát állóképességileg?
(no én elhúztam szunyálni, majd holnap olvasom a választ)
ja, a krímen egyszer esett az eső.. amikor (amúgy keményre szikkadt) agyagos úton kellett menni. Úgy csúszkált a motor, mintha jégen mentem volna. Felettébb érdekes élmény volt
Pedig egy Stan és Pan túra vicces lenne

(Pan europával a -sztánra végződő országok javán.. valószínűleg ripityomra törne a túra végére)
Na azzal menjél nyomvályús földútra...
LIDL ponyva
A kis képek közül az első az elég szimpatikus. Ha tényleg árulnak ilyen szabásút, szerintem megéri, én holnap beugrok, megnézem...
Pan Europa.. Hondám még nem volt
Mindig lesz valaki aki lelök középről..
De hát a Divi se mazsola, szóval még akármit is hozhat a jövő, nem?
Megnézném, hogy veszed le középsztenderről, amikor úgy rendesen meg van pakolva...
Lógva alvás az ajtófélfáról nem segít?
Arról már lekéstem
Nőlj fel hozzá.
Nekem továbbra is magas...
Ez jó megfogalmazás, az a tempó kiesett a komfortzónámból.
Én meg azóta kipróbáltam egy 1150 GS-t. Mit is mondjak, NAGY élmény egy olyan gép, bár a modernebb (és szerintem szebb) 1200-as talán még nagyobb lehet. Majd egyszer, ha lesz mit a tejbe aprítani...
Azóta fék-futóműszervizen esett át a Divi.. Papamacit (az idősebb BMW-st) már azóta sikerült magam mögé utasítanom párszor. De leszakítani már egyáltalán nem tud

Gondoltam hogy ez az oka az ismétlésnek.. mert sejtésem szerint a komfortzónádon kívül volt anno a tempó
Jah, ez egy elég közeli útvonal, és úgy akartam rajta végigmenni, hogy ne kelljen loholni a profik után , na meg ugye az előző túra esti szakaszaiból max az útjelző táblák rémlettek... Néhány helyen azóta vadi új aszfalt van.
Egyúttal jó alkalom volt arra, hogy kipróbáljam az oldaldobozokat, amik szó nélkül bírták azt a minősíthetetlen szakaszt is, ahol a múltkor elhagytam a csavart...
Itthon még nem tankoltam tele, de 5 alá becsülöm a fogyasztást (2 személy, 3 doboz, sátor). Majd pár napon belül meglesz pontosan.
Nagy dilemma...
Micsoda ismerős tájak
Mentünk egy kellemeset: 2 nap összesen 660 km.
kb útvonal
mi lesz ha a bmw be nem pötyög a kilóméter
BMW............az egy külön lény............nem szimpla motor.
Ezért is vettem egy másik motor MELLÉ.
Üdv Skacok!

Fényeztetni szeretnék idomot és kellene egy kis segítség.
Honnan tudnám megszerezni a motorhoz a színkódot mert egy idomot sikerült benéznem és kicsit elüt a szine.
Tegnap sikeresen bekerült a power commander és k&n légszűrő Ago segítségével és kaptam egy még jobb gépet végeredményként:)

Előre is köszönöm aki segít!
Brnobol jövünk haza vasarnap delutan, de kedden este beugrok munka utan.