Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy ismerősőm itt a Dél pesti korháznál ami neked ugye közel van,szerelve árulja a slikkeket már évek óta jó áron..:)
Kicsit képzavarban vagyok.60 rugó az egy szett elöl+hátul.............az hogy kopik el eccerre?

Vagy csak hátul 60 rugó?

Mer akkor szívás tényleg a 10e.

Meg hát nagyonnemindegy hogy túra vagy szupersport.

Nekem a rosso corsa utcai és azon is látszik a kopás de cefetül használtban.

Nem hiszem hogy 2000 nél többet elmegyek vele............bár tény hogy 5 rugó volt de akkoris.
givi wingrak 2 csomagtartó +3db givi monokey E 45 turadoboz yamaha fazer hez való tartózékokal eladó 06309492804
Na ez, vélemény volt a javából ! Erre nem is gondoltam...hogy a közepe ennyire fog kopni...érdekes vélemény...akkor nézek inkább utcai gumit használtan...
már megint ez az esőben a gumi...ááááá ki fordul lapon vizes uton? Na ugye,senki! Lábújjhegyen bárhonnan hazamész vele.

Bátran megveheted,de 2 problémára készülj: 1, idő kérdése és a zsaruk rákapnak az e betü keresésre a gumiban és ugye ezekben nincs! 2, egy hosszabb túrán 300-400 km(mert folyamatosan meleg) látványosan kopik a közepe! De nagyon.
A véleményetekre lennék kíváncsi !
Van egy srác az aprón aki vágott, szép slickeket árul, egész jó áron:
Gumik

Új gumit nem veszek többet, mert azzal is csak 8-10 ezret tudtam elmenni 60 ezerért, míg a tavaly vett használt Michelin 10ezerért, is elment már 4 ezret, tehát ár-érték arányát tekintve sokkal jobb mint az új. Nagyon gondolkozom ezeken a slickeken...viszont a gumisom azt mondta, hogy a slicket nehogy feltegyem mert esőben szívás lesz...mert nem csak a gumi mintája a lényeg, hanem a keveréke is, és a slickek nem jók esőben...nem mintha sokat szeretnék vízben motorozni, de megeshet hogy muszáj...

Szal....vélemények ?!?!
Jajjjj...azt már leírtam

Vége lett szegénynek...
az fz6-osodnak mi lett a vége?
A gopro-ban sincs rezgéscsillapítás ! Kormányon, villán és minden vason olyan rezonanciák vannak, hogy minden kamera beszarik

Mentem gopro-val 3 ezer kilométert. Az egyetlen jó pont a bukósisak. Ja, a kártyát zabálja full-hd-ban
az indexet így is úgy is kitakarja! nem véletlenül lehet pot index lámpát felszerelni... 20 literesbe mit pakolsz?
Újra itt :)

A kappa 40 literes dobozok egyértelműen nagyok a fazerre... Most szereltem fel kettőt, amit nagyon olcsón tudtam venni, konzollal együtt és akkora bazi nagyok, hogy az utas épphogy csak elfér. Még az ezresre is nagy. Az indexet meg kicseréltem kisebbre de még így is teljesen kitakarják a dobozok ! Életveszélyes ! Aki nem ingyé' kapja ne vegyen ekkorát...
Helló!

Először próbáld meg kitalálni, hol folyik a benzin

-ha simán tömítetlenség van valahol, vagy szakadt a cső egyszerű a dolgod...
-ha nem az előbbi, akkor valószínűleg valamelyik tűszelep nem zárt be, ezért ömlött a benzin és mivel sokat kapott nehezen indult ha ez a gond akkor karbi ki és ellenőrzés.
Más motornál jártam úgy, hogy elég volt szétszedni, takarítani, ellenőrizni stb. és jó lett.

szerintem máshol nem tud elfolyni a benzin.
Hali!

99-es 600-as minden elozmeny nelkul tura kozepen parkoloba nehezen indult ujra, majd indulaskor lefulladtam...
Masodjara is nehezen indult, mondom venni kell akksit, kesz.
De 4000es fordulat alatt ugy csattog/zakatol, mint egy v2. Megalltam hallgatozni, de mivel nem ertek hozza, igy az eselytelenek nyugalmaval terdeltem mellette :(

Akkor lattam meg, hogy csopog a benzin, de az se lett meg, hogy honnan.

Nem volt mese, hazajottem, nem hagyott cserben, de azeretnem megcsinal(tat)ni.

Nagyon kulfoldon vagyok, (kb 10-15ora munkadij a motorom osszerteke) ugyhogy elso korben nem rohannek szakszervizbe.

Otlet?
Mivel egy elég keskeny útszakaszon történt, annak ellenére, hogy balos kanyarokban mentem, amikor az autó szembe jött, teljesen az út jobb szélén, és elég lassan mentem ahhoz, hogy még lejjebb tudtam húzódni. Az egyik buzi intett is, hogy bocsi, de nem sokra mentem volna vele, ha nem tudok lehúzódni.
Hello!
Szeretném kényelmesebbé tenni az FZS ülését. Tudtok kárpitost Szeged környékén?
motoláma
Sziasztok!
Nem rég sikerült vennem egy 2002-es évjáratú FZS600 típusú motorkerékpárt, aminek az óra beállításával van egy kis problémám.
Hiába állítom be rajta az időt, mindig visszaáll 1:00 órára, ha leveszem a motorról a gyújtást. Mitől lehet ez? Van egy gombelem az órában, ami lemerülhetett?
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv: Dömi
Szerintetek mejik a jó?az egyikben,elvan fordulva a szelep vagy ez gyárilag ilyen?
Így meg tudod nézni facebook profil nélkül is.

Ha a facebookos őrület lement, csinálok sportmotorra is galériát. De a Kondor-Túra Társaság oldalán is fent lesz a képek java
nem nyomta a lábát..csak nem tudta a talp első párnázatát a lábtartóra tenni,mert a sarka hozzáért a dobozhoz..
Facebook nem használók számára más lehetőség nem lesz?
Üdv Skacok...remélem mindenkinek jól telt a hétvége...persze hogy már megint hétfő van ...a hétvégén nem sokat kanyarogtam...lévén, hogy az időjárás lányos zavarában átment kissé ősziesre..amikor útnak akartam indulni naná, hogy akkor kezdett el esni ! Szombat este Pannonhalmáról hazafelé sikerült egy kicsit vicces helyzetbe jutunk kedves asszonykámmal . Történt ugyanis, hogy Komáromtól 4-5 km-re levegősre szaladt a tankom. Avagy "száraz a tankja, mint a legjobb martini..." mondatot idézve a Még drágábban add az életedből ! Hazafele pedig egy-két helyen tankolhattam volna, csak úgy voltam vele, hogy nemá nem bírja ki...de sajnos sikerült elszámítsam magamat a 2 személyes "üzemmóddal", így szégyen szemre 3 km-t tolnom kellett a drágát, hogy az Ipari parkig beérjünk ahol már közvilágítás van...persze előtte öcsémet is riasztottam, hogy egy kanna benyával gyorsan hama' keljen útra . Ez kb késő este olyan fél 11 körül volt. 405 km megtétele után elfogyott a lendület és megállásra kényszerültem. Megesik, hogy a csiga is elesik .
No, aki kíváncsi a Krími kalandomra.. az kövesse itt, szépen lassan felkerül majd minden. Egyszer még talán szöveges túrabeszámolót is írok
a lenyeg, hogy megusztad! Mi volt a titok? Belattad idoben a kanyart? Defenziv vezetes?
Köszi Tibi,

Az utasodnak emiatt már kényelmetlen volt? Térdhajlatát, vádliját nem nyomta a doboz?