Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kapjátok be
holnapig nem tudok semmit se mondani amíg ki nem derül,hogy össze tudom e rakni addigra motort
az biztos
Nekem jó, de itt Peti sírni fog a kanyarokba! :D
Szerintem ez ugyanaz az útvonal?!
Oli
így benne van hnjústya.
link
Hétvégén?
link
Mire felváltok hatodikba már ott is vagyok, nem túl izgalmas.
köszi ,ez nagyon jó !
Össz-vissz egy galambbal volt probléma.. de az is lepattant a motor orráról

Napi 700-at lehet menni déli indulással is..

Ami érdekes volt ott megálltunk.. meg ugye 300 kilométerenként tankolni is kellett. Napi 12-13 órát voltunk a nyeregben kb.
Igen-igen nekem is pont az jutott az eszembe, hogy nem nagyon fordulhatott délelőtt 10-ig való alvás ! Egyébként vadakkal nem volt semmiféle probléma? Számomra kicsit komolynak hangzik a napi 700 km, bár nyilván nem kevés megálló volt közbeiktatva
Gondolkodj pozitívan,ne higyj el mindent a metrológusnak
mindenképp
Átlagban 500-at. De átlag kilométer nincs. Volt hogy ennek az értéknek a közelében se voltunk, és volt olyan hogy 700 fölött mentünk.

Nekem ez felüdülés volt.. szóval esténként csak jóleső fáradtság volt, semmi több.

Az itthoni idő szerint hajnali fél 5-ös kelésekre nehezebb volt ráállni.. De hát aki vadkempingezik az a nappal kél és fekszik..
A miden reggeli összepakolás volt a legnagyobb tortúra szerintem.. legalábbis nekem
Mééne? Ha úgyis vízben tartózkodsz, nem mindegy már, hogy esik vagy nem? víz víz
Szép kis túrát sikerült összehozni , átlagban hány km-t tettek meg egy nap? Mennyire volt fizikailag ill. szellemileg fárasztó?
Kiscsillag, nem lesz strandidő.
De komolyan az én lábam még nem bír 100 km-nél többet,és azt is kettőből
Miről beszélsz?Egész alakos a fürdőbugyim
Jaltánál olyan szerpentin van hogy beszarsz behugyozol.. 1000 méterről megy le a tengerszintre, a tengerparton.. 50 méteren van kb 3 kanyar.. Majd google.maps segítségével megszámolom mi mennyi.

Nem szerpentines túra volt.. mégis annyi kanyar összejött így is, hogy nem unatkoztunk.. amikor meg nem volt kanyar mentünk földúton

KB
850 RON
1500 UAH
80 Euro (szállás, kaja, motorcsónakázás a deltában)
+ kb 7000 HUF utasbiztosítás
Ez kb 130 000 HUF így összesen.. 5100 kilométerre és 12 napra nem rossz... úgy 25,5 HUF/Km
Ja, és nekem 5,5-6 között evett végig a Divi.. egy két tempósabb szakaszon meg 7-et.. De akkor az 1200 GSA-val fogócskáztunk

A DRZ-kkel szerintem 100 000 HUF alatt kijöttek az Urak. Azok olyan 3,8-4,1 között kajáltak.

Mivel sehol nem büntettek meg minket, így aztán tényleg olcsón megúsztuk. Nem véletlenül volt aprópénzes kaland címmel a motorozz.hu-n
üdv.
Olvasgatom a story-kat.. örülök, hogy épségben hazaértetek tele kalandokkal !
Az esésedet nem véleményezném különösebben, mert aki ilyesmi túrára vállalkozik az tisztába van vele, hogy ez nagyon benne van a pakliban... (amikor én Montenegróban hasaltam nekem sajna nem volt oldalidom ami megakadályozta volna, hogy beszakadjon a dekni, de hálisten hazaértem.) És hálisten most te is itt vagy.
A túrabeszámolót azt mindenképpen várjuk tőled, és a rengeteg képet, persze miután kipihented magad és az időd engedi.
Ha nem titok térj majd ki az anyagiakra mármint ami a túrát illeti, mennyiből hoztad ki, mennyire tudtad tartani a tervezett költségeket.
A motorod hátsó gumija jól néz ki, jó ,hogy ilyen távol a "nyugattól" lehet találni olyan szakaszokat ahol lehet ennyire fülön fordulni :)
további szép estét.
Mégis ki kíváncsi rád félmeztelenül?
Ez doboztartó, de valami hasonlót össze lehet hozni nyeregtáskához is: FZS oldalkonzol

Ha viszont nyeregtáska helyett oldaldobozban is gondolkozol, ajánlom a fotógalériámat. Az oldalkonzol+dobozok összvissz 36000 Forintomba kerültek, minden új. A dobozok kínaiak, de azóta már megerősítettem őket. A múltkor voltam velük tanyán borsóért, megraktam őket, mint az atom. Kifelé a tanyáról a 2km-es földúton nézelődtem hátra, hogy megvannak-e még a dobozok, de prímán bírják. No de elkalandoztam...
fagyi csákváron, aztán dunakanyar stranddal.
Vasárnap