Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rhinoeli ! nincs véletlenül valami rajzod ,vagy képed ,hogy a nyeregtáskát valahogy kitámasszam vagy kimerevítsem az fzs-en?
nekem kicsit másabb a hátsó kapaszkodó ,pedig odalehetne valamit csavarozni ,csak valami könnyen leszerelhetőben gondolkodom -köszi-
Hol, merre, melyik nap?
Duna -kanyar strandolós?
Valamit álmodjatok meg, vasárnapra. Tudod, mint "régen". Mert hát régen minden jobb volt
Szóljatok, ha van valami!
Ez nem igaz,beszélgess csak a feleslegemmel
Neked nem mer senki ellentmondani
Én egyből a continál kezdtem.Hangsúlyoznám,hogy a gumit papiros nélkül vettem de így is azonnal cserélték
Annak írjak akitől vettem, vagy a michelinnek? Jó volna egy szett új gumi.. ebben már van kb 6000, pedig csak 1 hónapja vannak fent
Nekem is volt a continentálokban,hívtam a minőség ellenőrt és mind háromszor kicserélték.
Lehet róla szó de ebben az országban,és részemről csak kevés km.
nem tudom még, elég bizonytalan a hétvége
Alacsonyabb volt mint a DRZ
ungh... a 990 Adventure azert nem egyszeru, alacsony ulessel is 84 cm-n ul, nincs ultetoszett hozza, max rovidebb rugo. Furcsan alacsony az a motor a kepen....
Hova megyunk?
Púpos volt és kissé sántított.
csak jobbrol? :)
Nem lehetetlen pedig. A Román-Moldáv határon találkoztunk egy Angol sráccal, akkora volt kb mint én, és ráadásul mozgásában is erősen korlátozott volt.. de ő így ment Mongóliába. Csak jobbról tudott le meg felszállni a motorra.

Máskülönben nagy arc a gyerek..
nice.........
Hu tenyleg, Te is hatranyos helyzetu vagy! LC4 Adventure-rol mondj le, 95cm-es az ulesmagassag!
170 kg? hmm... egyhengeres szocske turasitva?! DRZ egy jo pelda, de WR250X-bol is lehet "fillerekbol" 45 loeroes 170 kg alatti, 18 literes tankkal rendelkezo szornyet faragni.
Ingyenímélpéter,bicajos gázoló & a törpiek.
Hétvégén nem motorolunk?
Mi? Vagy mire érted?
Tényleg vannak benne. De nem vészes. Az első tempósabb kanyargászás óta látszanak.

A GS 18 éves hátsó gumiján ennél sokkal több és sokkal nagyobb volt..aztán azt is elkoptattam
Fáj még?
Akkor szar a monitorom.