Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vittem méter x 70 centis bútorlapot is motorral................konyhaajtót szolnokra,nyomatékkulcsot hátizsákban................sorolhatnám.

Talán az íróasztal kimaradt de az még sanszos.
F800S és utasa az alábbi terhet szállította:
- protaper fatbar kormány eredeit csomagolásban, hátizsákba állítva 80cm felfelé
- acerbis alu kézvédők, hátsó ülés helyén sisakhálóval rögzítve

néztek mindenhol, mintha állatkertben lettek volna
Nem tudom...........most szoktatom magam rá.
BT 20-as, itt van még mindig a garázsban (fel akarom tenni a falra ), nem adtam oda, 22500-nál vettem le!
amugy meg szerintem merni kell, nem a hátsó féket nyomni,,, aki nem mer az a hátsó fékkel se fog fülön fordulni, hiába tapossa...
amugy meg a hátsó fék hatására nem emeli a motort
Najómostkészvagyok..................lehet eladom a motort annyira döntésképtelen lettem.
kanyarba hátsó fék,,,, nah az kéne csak nekem
egyszer próbáltam meg, akkor is majdnem az árokban végeztem
maradok a szokásosnál,,,aztán vagy sikerül vagy nem
Pedig mindenki mondja hogy kanyarban hátsózzak mer akkor fordul.


Affene...................megyek ahogy eddig................hülyén csalinkázva.
én sík terepen az fz6 al nem szerettem használni, főleg ha magas fordulatról engedtem vissza mert akkor bepattogott a hátsó kerék,
nah de viszont a magas hegyekről lefele menet már célszerű használni

fzs nél már más a tészta, nagyobb a tömeg , jobb a hatásfok,,, mostanában használgatom...
Nebassz.............. ...........3 évig csak visszaváltottam..............most kezdem rászoktatni magam..............ésakkó most vissza az egész? most mivanmá?
a megoldás könnyű, nem kell használni
De ő rosszul használja a hátsó féket.
Hali! Holnap mi jó program lesz Veszprémben? Ha minden igaz, mi párommal Balatonudvariba megyünk le anyámékhoz szőlőt kapáni...a kis Fézerrel ilyen munkát is könnyebb elvégezni !Mondjuk ha megyünk nekünk Komárom--Győr útirány lesz 82-esen végig
jajjjjjjjjj szegény embert ne szédítsétek!

nekem fz6on sportosabb gumik kb 8 e km t bírtak, de a sport-túra gumi lazán viszik a 20e km t
az az igazság,hogy nem
valahogy most nem vonz Románia, majd ha lesz egy túraendurom ,talán akkor
Holnap kinek-mi a programja ? Állítólag veszprémben van valami buli.... mi oda mennénk a párommal. Ha van valakinek kedve szívesen mennénk konvojban
Na jó, de ehhez akkor gépet is kellene cserélni...mert ezt supermoto-zásnak hívják és bevallom csak a költségek miatt nem haladok állandóan lábtartóval előre...

Mondjuk a mennyiség valóban nagy érv...de akkor is ! Pimaszságnak tartom ezt a különbséget....
Az előállítás talán nem......................viszont nem mindegy hogy 300 millió darabot kell legyártani vagy csak egymilliót.

Nekem a qualifier sem okozott csúszásbeli problemet nem tolom olyan profin a szekeret.

De kopik mint állat az tény.
Keress rá a neten, számtalan online gumibolt van. Árakban nagy szórás nincs, akciókat nézegess.

Mit értesz a rossz hátsófék használat alatt? Mindig keresztben érkezel a kanyarokhoz füstölő hátsó gumival? Mert kb. az a rossz használat
Hát fiúk, ebből is látszik: hasítasz drágán, vagy oldalogsz olcsón
A baj az, hogy mindkét garnitúra egyforma árban van...
Nem is értem, amennyiért mi vesszük a garnitúrát, egy középkategóriás autóra 4 gumit kapsz...és ne mondja nekem senki, hogy ennyivel drágább a motorgumi előállítása !
Mondjuk a kis tripla gyárilag qualifierrel jött ki.............. én 8e-el kaparintottam meg hátul már egy elég jó pirelli rosso volt...........az még elment tán 6e-ret és meg is feküdt az első qualifierrel együtt.

De megtetszett megt kurvajól lehet dönteni,melegszik gyorsan és tapad is.

Úgyhogy jövőre tuti rossoII-vel kezdek..............ha úgy jön ki már idén.
Sajnos engem nem a motorok, hanem maga a motorozás ami megfogott. És motoros ismerősökkel nem vagyok ellátva ezért próbálom beszerezni az infokat, hasznos tanácsokat
6-7 ezer km-t ment, Teljesen új volt. lakot területen kívül átlagosan 110 km/h szerintem amivel megyek. Valószinű a Rosszul gyakori hátsó fék használat miatt lehet. De a gumi silány minősége is közrejátszhat. Ahogy olvasom h egy rakás sz....
És esetleg tudtok egy helyet ahol a lentebb említett gumifajtákat be lehet szerezni emberi áron?:D
Bridgestone BT45
Néha eléggé csúszik , de körbe lehet vele motorozni a földet.
jo, jo, jo, jo ! Lemaradt a kérdés mögül a nagy vigyorgós ! bocs

Persze, hogy számít !
Számít................pirelli supercorsa SC mittoménmi azé ha középtámaszon pörög akkoris kopik dunlop d220 meg micsülin macadam meg traktoron is elmegy a holdig meg vissza.