Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háát Zack, a 016 gyári guma volt a Hondán és 8000-nél kakukk. Ráadásul akkor kezdtem ismerkedni a géppel
Szerintem meg a Rosejbleevel van a baj
űber fasza, ajánlani tudom! szállás is olcsó...
Az adatlapomon megtalálod a mélcímem. Ott majd megadom a számom és akkor el is érsz majd.
Szerbusz!

Okés az nem lenne rossz:) Mikor tudod meg hogy ráérsz e mert majd akkor egyeztetünk.
Éjszakás vagyok este tudok majd válaszolni.

Üdv
Szia !

Beszéljünk, szívesen segítek. Ha itthon vagyok el is kísérlek, jó srác a csávó :)
Üdv mindenkinek!

Pestiektől kérdezném hogy pénteken valaki nem ér rá mert 15.30-ra megyek Agohoz és aki tudja merre van elvezethetne mert gps-t nem tudok rakni mocira és anélkül azt se tudom mi merre van:)
Vegyél túragumit. Kerüld a nagyon nagy gyorsításokat, és a hirtelen fékezéseket.
komoly vagyok mint az ebola.
Látom itt mindenki pont olyan hülye mi én
a contik ilyenek. tartosABB abroncsok: BARMI MAS (Bridgestone BT016/BT016 Pro, Metzeler Z6/Z8, Sportec M3/M5, Dunlop Roadsmart 1/2, Michelin Pilot Road 2/3) ezek szerintem ajanlottak tapadas szempontjabol is.
En Roadsmart 2-t fogom kiprobalni a Z6 utan.
Kend be akciós disznózsírral vastagon.
Na jó, akkor ide idézem a kolléga írását, aki a gyorsan kopó gumiktól szenvedett: "..." Kérem segítsetek abban, hogy a társasághoz tartozhassak, a kiválasztottak közé !
Csak mert nekem 10 ezernél nemhogy el volt kopva a gumi, hanem körben, 2 centi szélességben látszott a teljes fémsodrony ! És ezzel még jöttem haza ausztriából, amikor belefutottunk egy rendőri ellenőrzésbe: 45 perc könyörgés után megúsztam 20 ezerrel ! Na ezt kellett volna gumira költeni... Szal én újonnan tettem fel a conti road attack 2-t és ! Ennyit ment...kész...
Fentiek tekintetében és mivel ennyire béna vagyok, avassatok már be, hogy mit kell tennem, hogy legalább néhány ezer kilométerrel meghosszabbítsam a gumijaim életét
22-t én is elmentem vele.
(na jó. minta már nem volt mindenhol)
Ja félreértettem.
Mondjuk én mindig baromi drágának tartottam a kipufogókat. Használtan kicsit normalizálódik a helyzet.
Nos én mikor tavaly megvettem a gépet a rajta levő gumák (Metzeller Z6) igencsak kopáshatáron voltak...főleg inkább a hátsó...akkor az óra szerint olyan 26400 km körül volt a gépben...és most 38 ezernél dobtam le a hátsó papucsot (a tavaszi balesetem miatt az első előbb került cserére)...persze mondanom sem kell, hogy a futófelülete már majd hogy slick-volt . Persze hozzá tartozik az is, hogy 1 éve van most nálam gép, ergó összességében 7 hónapot ha mentem vele tavaly és idén, tehát még igencsak összeszokás alatt voltunk, így nem is tépáztam neki...egyébként sem szoktam nagyon tépni. Néha viszont "elkap az inger" no meg sajnálom szegény gépet is hogy a felső 5-6 ezres fordulat tartomány nincs kihasználva így néha-néha meg kell mutatni neki azt is
Nyilván ebben is van igazság...de akkor is olyan jó lenne ha bömbölne...csak ideológia kellett
Én azt mondom, hogy nem a dob miatt vesznek észre...
Ha kocsiban ülök, csak akkor hallom a motort, ha már elment mellettem, közvetlen előzés előtt amikor felpörög vagy ha mellettem áll a lámpánál. (szól a zene, jó a hangszigetelés) Ekkor meg már mind1.
A feltűnő öltözködés viszont tuti segít, ezt többször észrevettem már. Viszont a darazsak is szeretik :D
Próbálj meg eladni,és abban a pillanatban rájössz
Én egyáltalán nem tapasztaltam, hogy jobban észrevennének a sportdobtól... ez persze nem is zárja ki...
inkább csak az lehet a gond, hogy ki van égve... De ha bontható, akkor egyszerű háztartási drótmosogatóval utántölthető....de vannak itt nálam okosabbak, majd jól leszólnak... De ne hallgass rájuk, mert én tudom a tutit...a gumik kopását illetően is
A másik az lehet, hogy nem is igazit veszel, mert ma már simán csinálnak tuti másolatot, az összes matricát lehet már kapni és csak rá kell ragasztani... Más sztem nem nagyon lehet gond vele... Egy jó dobot én is vennék, mert nem vesznek észre a forgalomban és ez k@vára idegesít ! Ha valakinek lenne valami hangosabb dobja az ezres fazerre, persze 15-körül ! lehet még meg is nézném
Szerintem Krisztián is úgy megy, mint én. A fordulatszám-tartomány felét se használja ki...
NEEE MÁÁÁÁ ! Itt bőgök az irodában ! Hogy a p-be mentek ennyit ? Mit használtok ? Körbe van tekerve a gumi celluxal, nehogy koszos legyen ? Vazze tuti nem hiszem el, hogy egy hátsó ennyit elmenjen ! Még egy hatszázason se !
Freepeti
Milyenek az utak Zakopane felé? Tervezek egy kis kiruccanást, de bizonytalan vagyok hogy észak vagy nyugat.