Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Peti !
Hol cserélték neked 40-ért ? Az k@va drága volt ! Mondom nekem is cserélték, a world-ben tavaly és biztosan nem fizettem ennyit. Mondták is, hogy nem tesznek bele gyárit, mert az eleve 20 fölött van és szar. Viszont a kúpgörgős meg a fele és berakni szopa...csak a zsírtömködés vagy fél óra... Nekem nem számoltak fel több órát...tök rendesek voltak.
A SHox-nál (ha jó a hagyományos alu szinu) 3000 Forint korul van a készlet. ha jol emlexem 9 darab van benne. Csavar, szilikon alatett gumis anya.

EBAY-en talalsz mindenfele eloxaltat mindenfele szinben.
elvileg plexi, meg idom csavar szetteket lehet venni több féle színben láttam már a neten.
Kerestem csavart a plexihez..a yamahánál 700ft-ért akartak adni egy darab plexitartó csavart..kis műanyag bizbasz..alig fér el két újjad között...az apjuk faszát...
Annakidején szólt mindenki,hogy ne menj oda.í Drága is volt és még lötyögött is
én 2 nagy bontót szoktam híni, Ricsit és Súgót, mindkettő 80e ft körüli árat mondott a fazerhez.
Ha adná a yamaha külön a keretet darabra jó is lenne................de nem.
Egyszer keresgéltem még tavaly.
Csak egyben.
Nagyon egyszerű.Ha nagy a csatt mi törik többek közt?
Ami elöl van...............és az a műszerfal.............hátlap,előle satöbbi.
Ebay-en 6 hónap alatt 2-t találtam az egyik horror drága volt.............nem is volt kapás rá.

A másik licites olcsó volt............a cápák úgy vitték el 40-50e közt mint a huzat.
Először is a bontókban a műszerfal 45-55 eFt között van hátlappal 60-tól indul...Ha műszerfalat keresel mindenki ad külön is mert drágább...De ha egyből a hátlapot keresed bepróbálkozik minden bontó...józan kereskedői logika A barátom most vett műszerfalat hátlap nélkül a www.fazer.hu-ról onnan kellene kérdezni...
Annyi nem.

M5-ös 970.- volt.
Egy darab műanyagot rögzít az SV ülése alatt.

Sima rozsdamentes 50 forintos inbusz csak le kéne szúrni egy gyűrűt esztergányossal.
Tippelhetsz ez mennyi volt.Gyari suzuki M5.
amugy az nem valami specko csavar
az igen még jó hogy lehet kapni.....

akkor legyen nagy :)
Kőszi nincs is messze!
beszarsz milyen árak vannak ott,,,
2db blokk tartó csavart akartam venni, rozsdamentesből,. nem találtam sehol, talán m10 vagy 8 sűrű menet, 10.9 keménység, maradt a barnított. elmegyek, mondja a srác a faboryban az összeget,,, pontosan nem emlékszem már rá, de kb 7-9 e ft körül mondta én meg azt mondtam köszönöm nem

ha pest akkor már inkább ők:nagy és nagy
Ok pl?
Irány egy csavar szakbolt és ott biztos tudnak segíteni.
Sziasztok!

Elhagytam a gépemről 1 csavart. A hátsó fék munkahenger rögzítéséről hivatott gondoskodni (a lábtartón van 2 db). Ha esetleg lenne valakinek elfekvőbe akkor szívesen megvásárolnám. Vagy ha tudnátok olcsó beszerzési forrást az is jó lenne. Ja igen 1000 Fazerről lenne szó 2004 évjárat.

Előre is köszi.
szerintem Mo on nem is fogsz kapni, de még nagyon ebay en sem,
egy uj műszerfal mocskos drága,,,
én a helyedben megkérdezném a yamaha harmatit lehet e külön rendelni és mennyibe kerül...
kamu szövegnek nem mondanám, egy 80e ft os alkatrészt minek adjon el hátlap nélkül amikor mindenki azzal keresi( legalább is nagy százalékban)
Igen kamuszöveg, mert akivel beszéltem anélkül vett műszerfalat...
Felhívtam kb 10 bontót, de mindenhol azt mondták, hogy csak egyben lehet kapni, merthogy így egybe van összerakva a gyárban vagy mi. Vagy ez csak kamuszöveg volt, hogy vegyek egy egész műszerfalat?
Nézd meg az interneten a motorbontókat. Én amikor műszerfalat kerestem találkoztam vele 8000 Ft körül volt...pedig csak egy használt műanyagdarab...
Ja egy 2006-os Yamaha FZ6-os fazerről van szó.