Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem az árával van baj, nem azzal, hogy használt vagy sem.
Tényleg, miért rossz a használt dob? nem akarok veréb lenni, de jelenleg sehogy sem értem....
Nekünk is volt '83 körül. Jó kis gép volt. Utána keresztapáméké lett. Ott is szolgált jó darabig.
Miért is?
Apámnak 74-ben volt egy póckija,állami leselejtezett darab,79-ben adta el,majd 92-ben én vettem meg megint.Volt nagy fejtöréssapka levevés,fejvakargatás a rendőrnél mikor meglátta a neveket a forgalmiban igazoltatáskor
Én Yoshimurát vettem ingyen Használtan a dob szart se ér,csak akkor ha jön a veréb
A lada az Fiat 124 anno az év autója,mint a nagy pócki is.Viszont a pócki megtarthatta a Fiat nevet mivel szinte változtatás nélkül szerelte a modellt,a Zsiguli,mert eleinte ez a neve nem hogy kívülről,de még a motor elrendezést is megváltoztatta
személy szerint én vettem ennyiért és még pár barátom! de egyet tudok neked 20e ft ért, akkor küldhetem postával
Nálunk volt Trabi, Dacia, 105, 120, Favorit.
Aztán jöttek a németek meg a japánok... a Favorit azóta is köszöni, jól van, önindítón kívül még semmi baja nem volt, 140ezer körül van benne...
Nekünk csak a családba maradt nagyfater révén egy 1300-as. Én inkább már csak a Skoda favoritokra emlékezem. Bár exemnek meg nekünk is minikoromba volt 120-as is
Én nem tudom a modelleket, csak annyit, hogy volt kicsi meg nagy, a kicsi 126p volt talán, a nagy meg lada szerű. Nekem ez is elég.

Én azt se tudom, hogy mi a különbség a simson, az MZ meg az ETZ közt, max ha látom mi van ráírva. Nekem ezek sajnos kimaradtak.
Tényleg.
A lada az Fiat 128-as és bár nagyon hasonlít rá köze sincs a Fiat 125-ős höz amiből lett a nagypolák.
Az egyik középkategória a másik nagykocsi volt anno a fiat modellpalettáján.
Vannak látszatbeli különbségek is.
nekem volt mindkettő nagypolski is és ladából is egy jó pár
Nekem is ladának tűnt (én nem értek hozzá) csak nem mertem hozzászólni, mert volt valamilyen nagypolski is, ami asszem a lada tesója. Bár ehhez én fiatal vagyok, úgyhogy be is kussolok
Lada 1500s esetleg 1600.....ezt jelenti a Vaz 2106 (BA3-2106)
Freemailpeti!

15-ért lehet kapni ilyen dobot? mutatsz egyet? vennék belőle vagy 50-dbot.

Csak a saválló anyagköltsége több ennél.... nem tudom mire alapozva írsz ilyet olyanról amit nem is láttál még ....
6000 km-ként illik cserélni.
10w-40es, 10w-50es, 10w-60ast bele!

félszinti, full szinti, csak pénztárcádtól függ.
Szépek azok a Laser kipuff. szólj ha kell egy MIVV katalizátormentestő :)
Üdv!

Pontosan fogalmam sincsen milyen:)
http://www.ebay.de/itm/Alloy-r...

Itt talán többet megtudni belőle:)
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni,most vettem egy 2004-es fz6n-t,olajcsere periódusok és olajtípus érdekelne.Előre is köszönöm!
nem igazán értem az embereket értelmetlen hülyeség
milyen anyagból van ez
ez szerintem a 2006 utáni fz6 ra jó
Nekem meg 24.
Ott voltunk...bár már négykor...akkor azt hittem rossz helyre érkeztünk
6 körül kezdett a város éledni és tök jó lett a buli Éjfél után indultunk Kenesére és ott aludtunk a szabad-strandon. De régen volt már ilyen... Persze alig aludtunk mert kb háromig cigányzene szólt ! Mentségükre mondom, hogy nem ismételtek egyszer sem ! Ezek után két srác anyázta egymást, miközben a harmadik röhögött rajtuk. Ezt követte hajnalban egy tödőbeteg galamb üvöltése... Persze 7-től meg megérkeztek a strandolók... Vazze...ez a balaton nem egyszerű...
Na jah. Mondjuk a Polszkis se volt a helyzet magaslatán...