Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs esetlen még 1 eladó ennyiért ?
Yuasa 11500-ért elég jó ár, igaz?
M lemaradt.............Mokus.
20-as csőből lehetne egy gömböc kis ketrecet összedobni..........mint a okusnak a gépén csak körbe...............sose kéne váltókart venni.
Az nemsemmi lehetett....
a Tieden GIVI van, ami jo. Arpien pedig /szerintem/ egy masik gyartmany.
bukocso mindig-mindig sokkal jobb, mint a gomba. Minnel tobb helyen erintkezhet a folddel, s minnel tobb rogzitese van, annal jobb.
Azon valami tákolt fos lehetett mert én 130-nál egykerekezés közben doptam el a vasat és ferde formánnyal és egy törött faridommal mentem tovább :-) kb-3x-doptam el a vasat gyakorlás közben és még mindig az van fönt és semmi baja én csak ajánlani tudom !
Jól látom, hogy a kamion a behajtani tilosba ment be?
Ez a videó már fent volt máshol is...a konklúzió: igen.
Nem figyelt oda a srác és elég későn fékezett, bár ahogy elnéztem az út sem volt túl pormentes...
Egyik faszább helyzet, mint a másik ! Az a kamionos jelenet faszán sikerült. Ahogy nézem az a kamionos az utcsó pillanatban jött rá, hogy neki ott be kéne kanyarodni, így a belső sávból lazán nekiállt kanyarodni. (vagy a hosszú vontatmány miatti nagy ív miatt?)A motoros mivel nem 50-60 körül ment és mikor oldalra nézett a holt térbe(?), hogy ki tudja kerülni az előtte haladó személygépkocsit sávváltással. Viszont annál a sebességnél a másodpercenként megtett úthoz viszonyítva elég "hosszú" ideig volt elfordított fejjel ahhoz, hogy értékes métereket veszítsen, s mire feleszmélt hogy az a kedves kamionos kanyarodik kifele elé, húzott egy satut...az első kerék kimászott balra és már csapódott is az aszfaltra. Megoldás....ne szálguldozz városban és szerintem nem árt néha gyakorolni a hirtelen vészfékezést is, hogy elkerülje az ehhez hasonló helyzeteket.
Hát ez nagyon kemény....
ennél ez a keményebb:
meglepiii
Ez elkerülhető lett volna?:
link
Na jó te hallgass
De sima van
Istenverte bénája... http://www.kladblog.com/embed_...
015r NINCS

nem a legújabb prot kaptam, hanem az előzőt. Ezért került annyiba emennyi, s 1el több keverék volt hátul. Tudom mert emlékszem.
Ok, ha oda kell mennek megkereslek....
ott dolgozom szólj a receivinges csajoknak ,hogy csengessenek meg és lemegyek ,ahol a dohányzóhely van ,ott vagyok az emeleti irodában .az adatlapon megtalálod a nevem , vagy belső
számon 8623 -on tudnak hívni ,de ismernek ,mert mindennap kell futkároznom hozzájuk .
Melyikből?...én az opelbe járok kamionnal többnyire motorokért..mostanában hetente 1-2X megyek....gondolom a héten is lesz rá alkalom...
na ! megihatunk egy kv-t ha lesz időd ! én fél kettő körül jövök ki gyárból .
Oda megyek holnapután...legalább nem lesz forróság...
Nem 015R-es volt az? Az tuti, hogy nem azt kaptad, amit akartál
nálunk megjött az eső ,viharos széllel (szentgotthárd)
hmmm.
Az azért érdekes, mert nekem a 023-on látszik kopás (ha nem is sok) 3000km után. És a 16-os tudtommal puhább.
Lehet, hogy igazad van, én csak egyszer "találkoztam" evvel a gumival, de igazán nem szerettem.
A gyári keverék mindig más, mint amit utcáról lehet megvenni.
Nekem is BT016Pro (elöl 2, hátul 3 komponenses) és 9000 km után még szőrös volt a gumi, a kopás legkisebb jele NÉLKÜL adtam el a motorral :(
Jegyzem, a 125 lóerő és 100 NM messze van a 600-as 98 pacijától és kemény 64 NM-étől...
Csatlakozom.