Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, valahányszor veszek valamit, akár egy szelet csokit, akár egy motoros cuccot, az mindig tartalmaz Áfá-t
Te valami hihetetlen sok áfát fizethetsz
Egész izgatott lettem
Elvileg 6-6 a fej és arc rész. A Kelomotorba meg 8.
És kiviszik? Ingyér? Vagy még mehetsz is érte?
én egészet kértem, vissza is kérdeztem, ezért írtam hogy majd a végén kiderül....
Az az egész bele, vagy csak arcpárna?
attól a béna bandától, hjc.hu, Szigetszentmiklós...
ha igazat beszélt 12 a plexi és +12 a bélés, aztán majd kiderül mia valóság
Csipkerózsika
Kivi leszek a bélésre, honnan és mennyiért rendelted?
megrendeltem a sisakba bélést,,, kívéncsi leszek mikor jön meg,,,,
ma gumiztattam, közbe bementema motorlineba megnézni a kék vertigot, de fél vagy egy számmal nagyobb kéne
Tényleg, ezt mindig elfelejtem
mi gazdagok vagyunk
Igaz, helyetted MI fizetjük meg. Mennyivel jobb
És legalább azt is le nyúlhatnák a férgek Úgy hogy azonnal fizessünk még többet nekik!NA MEG A FASZOMAT
Ha nincs rajta ÁFA meg árrés szerintem akkor sem lehet 70%-al olcsóbb mint a boltban. Bár ki tudja...
Itthon van.
Ez a yuasa corporation, de amúgy tajvani vagy az igazi?...mert a tajvani annyit sem ér mint némely kínai pl. a motobatt.....
Dipshit mikor ér haza, tudtok róla valamit ?
Általánosságba mondom... kinek nem inge :)
Ki mondta, hogy nincs számla?
Altalanossagba, jo lenne, ha elkezdene mindenki szamlat kerni es AFAt fizetni, ugyanis ezert ilyen magas az ado.......... amit az emberek elcsalnak, az adofizetok es "normalon" bejelntettek sinylik meg.
na mind1......... just my 2cents
Ez az origi Yuasa. Gondolkoztam a Toplite-on is, de aztán győzött a marketing-osztály. (azért elég valószínű, hogy ugyanaz van benne, még ha Taiwanban gyártják, akkor is, nem?)
Yuasa-ból két féle van. Egy jobb minőségű, ami japán, és egy rosszabb, ami Taiwani gyártású. A japán kb 48 ezer ft, a másik 18-20 ezer ft.
Beszélünk itt ilyenekről, hogy esőben melyik gumi a legjobb. Ennek a gyereknek szerintem mindegy...

De ha van szervízes ismerősöd, érdemes bepróbálkozni. Én az olajakat, olajszűrőt stb. mind így rendelem, szó szerint töredék ár...
Faterom Bosch szervízben dolgozik, aztán kedvezmény van Unix-nál, plusz ez ÁFA nélküli ár. Intéznék én mindenkinek szívesen, de egy kicsit hülyén venné ki magát a cégnél, hogy profit nélkül megy az üzlet kifelé...