Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lesz vagy sem?
Ezt ki kérdezte?
most áztam el
Puhapöcsűek, holnap lesz motorozás, vagy sem?
Csak a szoftveres képstabilizálás.Azt nem lehet utánkövetni fényképpel.
Dolgozok mint az állat
Szerintem következő hétvégén. Vagy csütörtök délelőtt, vagy pénteken hoznám el. Az ülést elkészítik szerdára. Minden más cuccot még fel kell tetetni, de azt majd ott helyben átvételkor vagy az 1000-es szerviznél.
250est mikor mutatod meg
Erről fogalmam sincs Zack. Lehet a felfogatása révén már csillapít, aztán működés közben szoftveresen. Akárhány videót néztem, hol BMX-en volt, hol jet-en, hol ralli autón, motoron, hajón, tökéletes képet produkált,... valamit tud az a kütyü.
Megírod nekem kérlek, hogy a gopro mely alkatrésze támogatja a rezgéscsillapítást? Avagy alapból csillapít?
no azért egy hétvége nem maradt ki, most hétfőn szerelték,,,,,
mert közben dolgozni is kell
És az miért tart olyan sokáig, hogy kimarad egy hétvége?
Meg tudná valaki írni, hogy FZS 1000-re Givi oldaldoboz tartóra (PL349) mekkora Givi Monokey doboz fér fel úgy, hogy nem ütközik a kipuval és az utas lába is elfér.
41 literes elfér?
Köszi
gumi csere
Mééé van szétszedve?
ne szólj be vén ratyi
mikor tolunk egy kört
Mit vettél egy romot?
szerintem a mostani hétvége kilőve holnap szerelem össze a motort...
Pedig a kinyaiak fejlődnek.Még pár év és a gopro minőség elérhető lesz.Az RD32II-es már egész jó.Csak a hang szar nagyon.
Üdv!

Van itthon egy Rollei Action Cam. Akciós volt... Ennyi a magyarázata. Apám vette egy Erdélyi útja előtt, de be sem volt kapcsolva. Most, két héttel később gondoltam felpróbálom FZ-mre. Bukócsövet nem éri át, így maradt a kormány: vagy az éget nézi, vagy a km-óra belelóg. FZ-S-en van ennek egyáltalán jó helye? A kép minősége alapvetően nem lenne rossz, de nagyon vibrál, főleg magas fordulatnál. Hang nulla, idegesítő recsegés, zúgás, morgás. Valószínűleg el lesz adva... Én csak a GoPro HD-ban hiszek, és mivel az borsos árú, ezért inkább nem is kell semmi. (egyébként 12.44 perc lett 1.5GB)
Valami fejlemény? Szombat vagy vasárnap?
Tudok egy eszes mindenre odafigyelő jó szerelőt,aki nem feledékeny