Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És megint az esztelen gyorshajtás.
Irisból csak az arany használható, igaz az is olcsóbb mint a jobbak.......a jobbak viszont megbízhatóak......a DID, RK jó a Tsubaki még jobb csak az tényleg drága.......a DID-t lehet jó áron venni általában...
Nem csak DID, jó az RK is.
Sziasztok!

Elérkezett a lánc és fogaskerekek cseréje szeretett motoromon. Mit tudtok az IRIS láncokról érdemes vele foglalkozni vagy felejtős és csak is DID ?
Nekem megégett 2 lamellakészletem, amíg az volt benne és szarul járt a váltó. A motullal igazából hondás lett, vaj puha és pontos. De az egy 16 éves vas
Ez tényleg egy jó film, a mondanivalója nagyon jó, bár én hánytam a színészteljesítménytől. Ha a jópofizós meg az általános iskolás részt kihagyják, egy szót se szólnék.
Ilyen plexit még nem láttam, az N-es verzióhoz. Vagy ez egy fejidom? Kíváncsi lennék hogy néz ki a helyén...
Mondjuk itt utánvéttel is megoldható, azt írják.
Üdv mindenkinek!

Olyan kérdésem lenne hogy hűtőrácsot szeretnék lekrómoztatni ami a képen is szerepel és nem igazán találok sehol. Hátha valaki tud ilyen helyet:)

Köszi előre is
Jó napot mindenkinek!
Repsol MOTO SINTETICO 4T 10W40 -ről van tapasztalat vélemény
Más. Bridgestone Battlax BT021 r Sport Touring van a gépemen, 13850Km van benne, és főleg a hátsó abroncs széle eléggé fűrészfogasra van kopva, kicsit az első gumi is, de annak inkább a közepe van elkopva. Az már látszik, hogy az első előbb fog elkopni, mint a hátsó. Ez normális jelenség lehet le kéne mennem Kakucsra, és lekoptatni a széleit
Aki tud angolul, annak erősen ajánlom megnézésre, megértésre, s tanulásra:

Twist of the wrist vol 2

tegnap majdnem pereceltem koszos/poros út miatt.
ha valakit érdekel , elég korrekt az ár, fazer fejidom
Oh, shit
Törik a csont...
Na ezt jól elqrta...
http://youtu.be/hQ-tr7EA2u8
Ha jöttök az Óváros tér előtti körforgalomnál dobjátok le a gépet, ott szoktak állni a motorok :) Lehet én is benézek ma is kicsit, de hosszú volt az este is.
Szasztok! Szükségem lenne 1ac pumpára fz600 2005, ha valakinek lenne pult alatt! Köszi
Helló,

Ha esetleg olajcseréhez közeledik valaki vagy alkatrész kell neki akkor. Tudok neki segíteni.

Adatlapomon van elérhetősék.

Üdv

Bury
Ez gyönyörű ! Ha nincs rajta csomag, akkor meg össze tudsz dobni rajta egy ebédet is...kicsit kijjebb húzod és már tüzet is tudsz alatta gyújtani
az ilyen dobok 15-20e ft körül mozognak csak tudd hogy miért nem hívnak
de tudom semmi közöm hozzá, úgyhogy be is kussolok
ezen a csomagtartón még egy kispolszki is elfért volna Horvátba mondjuk kapóra jött mert bármit báhová elvittem vele
Fiúk, miről beszéltek ?!?!? 20e Km egy gumival ? Nekem talán 12 volta legtöbb...a hatszázassal !

Veszprémben utca-zenei fesztivál van. Este Péterfi Borival. Megnézzük...ha sokáig maradunk lehet ott is alszunk... Bár Bp-Veszprém motorral nem egy nagy élmény...
A dípshit gyereknek van egy utánfutója motorra...............ha ráépíted a bajor szerelők álmára szerintem megválik tőle.
nice......... múlt hétvégén bácsi csopperrel és egy motors fűkaszával furikázott.