Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt a szériahibát én inkább alulméretezésnek mondanám...elég gyenge kis gólyoskosarat kapott a kormány . Amúgy a nagyvasnál olyan 11 500 Ft körül van bele a szett (felső és alsó kormánycsapágy + 1 porvédő), de ha élelmesebb vagy akkor a csapágy sorozatszáma alapján csapágyboltban akár 5-6 k ért be tudod szerezni a kettőt!...annyi, hogy nincs hozzá porvédő. Előfordulhat egy normálisabb csapágybolt azt is be tudja szerezni, de a gyári porvédőket is vissza tudod rakni
Hali,az enyém ugyan ezeket produkálja csak durvábban de nekem fékezésnél vagy rángatásnál se kottyan az eleje,ha menet közben egy kicsit megrázom a kormányt akkor be szitál,ín stabil lesz,és olyan mintha össze akarna csuklani de semmi kottyanás,csattanás,ropogás,vagy bármi hangja lenne,de én is a csapágyra gondolok, MINDENKINEK köszönöm a válaszokat.
Ha szériahiba, akkor mindenkinek előbb-utóbb előjön igaz?
Mennyi egy ilyen csapágyszett és beszerelése?
Hali!

Bocsi, hogy belepofázok, de csatlakoznék az előttemszólóhoz...lehet megérne cserélni azt a kormány csapágyat! Csapágyboltban akár a motoros boltok árának felért meg tudod venni a 2 csapágyat! Mikor megvettem a gépet nekem is 50 felett veszettül szitált, de azért nem annyira, hogy kitépje a kormányt a kezemből. Fékezésnél meg konnyant...ergó igen szarul lett lehúzva a két kormányrögzítő anya, mikor az előző tulaj piszkálta! Fogtam, húztam rajta, de csak minimálisabban lett jobb 80 körül így is rázott ha eleresztettem a kormányt! Aztán meguntam és rendeltem bele egy kúpgörgős csapágy szettet és cseréltem! Lehúztam jó bikára a két kormányrögzítőt...Loctite menetrögzítővel megspékeltem, azt azóta úgy megy egyenesen mint a nyíl ! Semmi szitálás vagy ilyesmi. Amúgy a két rögzítő anyatá a szervízkönyv szerint 50Nm-rel kell lehúzni!

Remélem sikerül rájönni a hiba okára!
Üdv
Ákos
Sziasztok!

Hétvégén láttam egy plexis naked fz6-ot a régi 5ös úton a Kiskunfélegyháza - Kistelek szakaszon. Innen való a tulaj?
Lehet hogy ismerjük is egymást mert volt egy munkatársam akit úgy hívtak mint téged a laktanyában dolgoztam 15-évvel ezelőtt.de azért meg hallgatnám azt a szerelőt hogy ö mit mond.
Látom a környékemen laksz.Ha gondolod tudok szerelőt ajánlani nem messze.
Egy ismerős is hasonló cipőben járt.több szervizbe,szerelőhöz vitte de nem találtak hibát,de csak a gyári kormánycsapágy volt rossz miután kicserélték tökéletes lett.Szériahibája az FZ6-oknak akormánycsapágy az enyémben garanciában cserélték.
Nem vettük észre egyébként jól dolgoznak csak nagyot üt.
Valami nagy gáz van vele.
Teleszkópok nem görbék?
Már az is megtörtént de nem lett jobb a kép nem friss.
Nekem csak a szivattyúk maradtak, de nem áramszivattyú
cseréld le az első abroncsot, valszeg hullámosan kopott meg.
Sziasztok,egy óriási gondom van ezzel a motorral iszonyatos nagyot üt az eleje és erőltetőbb gyorsításnál be szitál az eleje eddig csak a szerencsének köszönhetem hogy nem vágott az árokba,vettem bele wilbers rugót de nem sokkal lett jobb,kerékcsapágyak jók,kormány csapágyak jók,lengőkar csapágyak jók,kerekek nem ütnek,akkor mi lehet a baj? akinek van valami ötlete azt szívesen meghallgatnám,köszönöm.
üdv! esetleg ha van ismerősötök akinek honda 929 -re kellene doboztartó kar ,givi monokey platnival ,akkor tudok egyet jó áron !
13+posta (egy haverom árulja ,mert szerinte sportgépre nem való és azzal együtt vette ) a képen nincsen rajta a 4 felfogató vas ,de természetesen hozzá jár !
Energia szolgáltatónál kell elhelyezkedni,és kapol te is kedvezményt
Akinek ingyen van az áram.
Klíma
Azt a tükröt felejtsd el, baromság
Kifizettem a WR250X másik felét. Várom, hogy hívnak az érkezéssel kapcsolatban. Első (és valószínűleg utolsó) 0 km-es motorom lesz...
- ültetőszett pipa, USA-ból 4 nap alatt!
- ülést várom postan, hogy átszabathassam
- haspáncél megérkezett
- kormány kinézve, csak meg kell venni
- kézvédő kinézve, csak meg kell rendelni/venni
- hűtővédő megrendelve, waiting for US delivery
- ami kell még, az 2 pár masszív tengelyvédő gomba és spéci tükrök

aztán csak üzemanyag és gyiii
Nem kamu! Ma azért kivételesen kerültem, s Csobánka felé mentem haza is, nemcsak reggel, mert nem állhattam meg, hogy nem a "saját tempóba" veszem be azt a kanyart. Jelentem 38,6 fokba jót tapad az 5 éves Z6.
NYILVÁN saját képességeimhez mérten.
Jááj! De szépek
Nyomhatunk, de csak rövidet Tudod, hogy azt szeretem
Be is dugtad a konnektorba?