Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Sabato!
Köszi a válaszodat:-)! Végülis maradtam a 180/55-ös guminál (Bridgestone BT020), igaz hogy használt, de az idei szezint kihúzom vele és kora tavasszal akarok beruházni a egy BT023-as új hátsóra:-) (első már megvan). Egyébként sajnos így is-úgy is 2 centis majrécsík van a hátsó gumimon...nem "merem" mélyre dönteni fene tudja mér !
Valaki írta, hogy a telója szimering csere után is hamar elkezd ereszteni......az FZS-be /-es szimering kell és ha csak sima 8-ast tesznek bele az nem bírja sokáig bár belemegy.....azért írom mert most volt egy ilyen történet és szervizben tették bele....mondjuk nem tudom, hogy itt melyik gépről volt szó(már nem emlékszem, visszakeresni meg lusta vagyok), de ha FZS-ről akkor ez is lehet opk(persze nem biztos)........
Köszi szépen:)
Azért telo kell mindenképp gps-el az talán biztosabb:)
De lehet jobban járok valaki jártas emberrel pesten:)
Ha segítek, segítsek normálisan.
Műhold-nézet
Rossz volt a link: Google Maps
Egy sor gyártelep lesz ott, attól függően merről mész be kell (jobbról vagy balról) kanyarodni egy sorompón át, majd továbbmenni pár száz méter és sok parkoló, épület között/után ott lesz.
Sziasztok!

Legközelebbi alkalommal a hátsó rendszámtáblatartómmal összekötött sárvédőt akarom lecserélni, mert így, magasított indexekkel nem szép, foghíjas, gnóm, főleg távolról.
Ami fontos a doboztartó szempontjából, hogy az oldalsók konzolja felfelszik a kipufogóra és alul csatlakozik, rögzítődik a sárvédőhöz... Ilyen megoldás összehozható egy külsős kerettel/szettel?

Köszönöm!
valamikor eljöhetnétek
Jaja, a Corsaro másik oldala. Alig találtuk meg, amikor azt kerestük. De az Ago-t könnyebben megtaláltuk Elég neccesnek néz ki az a környék...
Kb 20% kedvezményt adtak a gyári kiegészítőkre. Ha nagyon kell majd valami belealkudom, vagy harmati. De azzal, hogy Zakarhoz megyek, spóroltam vagy 70.000-et.
Illatos út 9.
Semennyire,kint van a 9,kerületben egy gyártelepen.A soroksáriról nyílik,elég kacifántos
Ettől tartok:) Főleg bőrruciba aztán végképp élvezni fogom nagyon Telon nyomom a gps-t azt talán hallok valamit füldugón, vagy kell valaki aki jártas arra fele:)
biztos át kell majd magad verekedni egy kis dugón
Köszi!:) Valahogy csak sikerül majd megtalálnom:)
ha jol emlékszem a Hungária körút környékén van
Köszi Ádám!
Pestiektől kérdezném hogy ki tudja hol van az AGO motors mert lassan megyek műtéti beavatkozásra:) Mennyire van benn a városban?

Köszi
alkatrész ügyben elég drága a Zakar, eddig a Harmatinál kaptam meg a legolcsóbban mindent
én pénteken voltam a Zakarban,,,
mondtak vigyem el az fz8 at, de félnék, hogy megfog
de a z1000et is el lehet vinni
Jajj, ... vagy 1-el több, vagy 1-el kevesebb.
Köszönöm, igyekszem. Mai nap: 10órakor indulás Ceglédre, 32 fok...
Itthon 35... Mindketten tetőtől talpig beöltözve. csizma, protektoros nadrág, motoros hálós kabát, gerincvédő, kesztyű, zárt sisak.
A 20,5 óra után tudtál aludni 2,5-et, hogy kijöjjön a 24?
Peti, leelőlegeztem a WR250X-emet. Fekete színben. 2 héten belül átveszem Cegléden.
Akkor erősítek vele még egy darabig, főleg, hogy azt sem tudom, hogy normális-e az, hogy ennyivel keményebb mint más típus. Az sem kizárt...
Ha jól emléxem 18k volt.