Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Mennyibe kerül egy gyári?
Gyuri! Írt a fickó, ma reggel adta fel a hűtőmaszkot!
Üdv!

Valaki nem tudja fz1-be a teleszkópszárakba mennyi olaj kell?

Köszi
Én is gyárit vettem, de amíg nem érkezett meg vettem bontóból egyet. Ma is a bontós van a gépen, nagyon jól üzemel. A gyári meg még bontatlan csomagolásban üldögél :)
Ha igény van rá küldök egy balesetmegelőzési anyagot, amit a kollégák állítottal össze direkt motorosoknak. Vannak benne durva dolgok. Csontig lekopott kar pl, és az még nem is a legdurvább...
Annak már kaput van. Cserés.
Zacknak beírtam egy mezei pirospontot a balesetmegelőzési tevékénységért. :D
Én Babettán kezdtem. Néha nekem is hiányzik a felülök és megyek nem korlátoz semmi feeling. DE.! Amíg fel nem találják a tompító erőteret nem fogok soha többé úgy két kerékre ülni, hogy ne legyen rajtam védőfelszerelés. (sisak, kesztyű, protektorok, csizma)
Konkrétan én melóba járok vele, közlekedek és kis bevásárlásokat szoktam csinálni motorral. Múltkor 16 doboz Keltet hoztam :) :) :)
http://youtu.be/UD3gX_a6ZPI
Én már majdnem Szlovákiában élek. A Tátra, Sőt Lengyelország is 300 kmen belül van. Meg egy csomó ismert és kevéssé ismert út is. Aki meg unja a céltalan motorozást az menjen messzire, ,mondjuk a Fekete tenger mellé :) :) :)
Nekem az egy napos csúcs:
https://maps.google.com/maps?s...

nem mondanám, hogy élveztem.
Oksa
Szeva Robi!

vasárnap kipróbálom a plexit!
aztán jelentek
Le kell mosni egy benzines ronggyal és akkor nem kell járatni. Utána olyan puha is matt lesz, hogy kizárt, hogy megcsússzon.
A csúcsos fajta szupersport gumik beleérnek,le kell venni a sárvédőt-láncvédőt ! Ha 190-es gumit teszel az 5,5 colos fz6 felnire, parasztosan ballonos lesz oldalról és állandóan marad 2 cm majrécsikod ha lábtartón fordulsz is!
Ha már új motorgumi...kérdésem volna nekem is a társasághoz Miszerint 2004-es FZ6-S-re hátul elfér-e a 190-es gumesz? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Azt nézegettem, hogy a sárvédőbe lehet hogy beleérne már!?
Hali!
Szerintem olyan 100-200 km alatt lekopik a formaleválasztó szilikonréteg róla. Persze a szélein a döntögetés mértékétől függően rajt marad egy jó ideig
Egy új gumi, általános és átlagos körülmények között hajtva hány km alatt "kopik be", meddig kell óvatosabban bánni vele?

Köszönöm!
Sok sikert, jó motorozást, jó kalandokat ! Fényképezz sokat!
A IV. Erdélyi Motoros Túrára innen jön valaki?
Ahhogy neztem oket inkabb a victoria secret modellekre gondolnek.
Köszi..
Azt hiszem már kész vagyok... vagy nem, de reggel indulok
Dipshiték holnap indulnak a Krimre, gondoljunk rájuk!
Lehet, hogy már találkoztatok vele, de megosztom:
Corenet Kaland Motoros Túra 2012
Izgalmasnak ígérkezik.
Köszi az infót! Már hétfőn is ment a félpályás, de olajat akkor még nem láttam...