Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a napi 300 nagyon megszorítja a dolgot.

Vagy szerzel egy pályagépet és küldöd ringen...................vagy tényleg próbálj hosszabbat csajjal.
Xpd csizmát ismeri valaki milyen minőség
xp7
Máshova menni? Nekem a napi penzumon max 300 km.Igy a környék ezen belül.Nekem az jön be,nem turázok 2 gatyával a tanktáskában, és egyre többet viszem a csajost is. A mocis spanok szanaszétt egyre uncsibb a menet.
Nagyobb cserén is felesleges igy törpölnöm,figyeltem a multkor 180 km-alat 2 x volt parkettán a gázkar,akkor meg minek?

A robogózás persze hogy más,de nekem a feeling jön be,lököd a jet bukót,szaladgálsz a városban kis országút is jöhet,lazaság-szabadság! Bár ki kéne próbálnom egy ilyet azért min 1 órára.
Nem csak a beöltözés,de annyira nem oltöznék be. Tudom igy meg ugy hülyeség,de megint más 100-130-al átruccani országúton,mint 200-ról riszáló hátsóval pakolgatni vissza a sebességeket hogy lábtartón vedd be 140-el a 70-es kanyart!

A mostani motorozás miről szól:(nekünk legalábbis) megelőzni mindenkit az országuton rohanni esztelen,alkalmanként 100-200 kmt(mindig ugyanoda egy adott környéken ugye). Lapon fordulni, kerekezni,gyorshajtan,állandóan fürkészni az ut oldalát trafi miatt. Ha meg tötymörögsz arra felesleges egy 100 les motor, páncélos lovaggal a nyergében. A dinamikája lenyügözöt eddig de azt is lehet már unni ilyen feltételek mellett...... háát nem tudom...... nagyon agyalok rajta.
a robogó az robogó, nem gyere be max egy kis városi cirkáló...
itt a környékbe én sem tudok sehova se menni, elég uncsi
a nagy fazerrel inkább hosszabb utakra megyek már, csak legyen rá pénz
idén még egy Szlovénia kurva jó lenne
hétvégén meglett a 6e km, szóval olajcsere jön és lassan gumi csere is
öltözni meg mindig fel kell, Isten tudja mikor jön a csapás,,,,
Menj máshova.
És a nagyrobogón nem öltöznél be?
Hát lehet nekem is el kéne adnom. Ez a 4. szezonom és kezdek motorozási(lelki) válságban lenni.Azt veszem észre hogy egyre hosszabban beszélem rá magam egy körre.Mindig ugyanoda megyünk(ha megyünk) rohanunk beöltözve céltalanul a semmibe! Nézelődni ezekről a motorokról talpig vasban szerintem nem lehet. Megállás 5 perc leöltözés izzadtan,indulás 5 perc beöltözés,kinlódás.

Miközben irigy pillamtásokat vetek a nagyrobogósokra,jet sisakben, rövidnaciban az utassal nevetgélve-beszélgetve átszaladnak a közeli üdülő városba egy fagyira!
köszi, az új tulajnak kell
Fabbri (motorline)
Képeket kérünk
Röhely, de az volt az első, hogy bemásoltam a hatályos jogszabályokat a megállásról a mobilomra, a jogsi megszerzése után! Ennyire bízom a rendőrök hozzáértésében!
nekem is van egy eladó, csupán 4-5e km van benne
...és mi van ha új műszerfalat veszel,mert elromlott vagy eltört a régi
Tudom............csak zrikálom. Nem véletlen néztem ki ezt csak ne lenne ennyire mocskosdrága.
A Motech jó cuccokat gyárt igaz drága is mint állat... ...van itthon egy katalógusom amikor még azzal is foglalkoztam...sokkal masszívabb mint a givi...
Köszönöm tsanyi a választ.
Majd lesz nekedis.
Azt nem adalékkal szokták...igazából elvileg van megoldás ha a fej beszarik, de az csak 50%-ban szokott segíteni.....,de ehhez tényleg rossz helyen kell tankolni sokszor...normális használat mellett nagyon sokáig bírja minden alkatrésze a befecskendezésnek.....persze ha van kedved beletehetsz tisztítót, ártani nem ártasz vele(remélhetőleg ).....
Mint azt leírtam , nekem sw- motech van, az "rock solid" + dupla gumialátétes a felrakott kép szerencsére nem az én gépemről készült.
Köszönöm tsanyi a hozzászólást. Annyit még árulj el, hogy a karburátor ha eldugul jófajta benzin adalékkal szétszedik kipucolják, és mi van az injektorral azt is?
Ha normális kúton szoktál tankolni akkor felesleges, semmi változás nem lenne....próbáltam már párszor...
Tökmindegy............motort lopni meg 100 éve törvénybe ütköző............
Szia! Nem tankoltam rossz kuton, csak hallottam róla az autosok közül többen használják ezért kérdeztem rá a motorra.