Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Azt ki tudtad deríteni mi okozta? Hány ezer km-t mentél vele? Sajnos nem tudom mi a releváns információ, amiből következtethető lenne a repedés indulásának oka. Talán FMPéter meg tudná mondani, ő valami konstrukctor mester. Legalábbis tésztából jól tudott hidat építeni képek alapján. Hátha megmondja a frankót.
Nekem túra közben külföldön tört már le Givi doboztartó kar. Pedig nem mentem 200-al. Érdekes módon, alulról indult a repedés felfelé.
Hello esetleg nekem is van egy Leo Vince Titán dobom összekötővel.
Ha Nyír1gyen jársz meg is tudod nézni élőben.
Megnéztem közben a régi gumim (Pilot Road 1), 2007. 8. heti (2010. nyarán lett véve), lehet ezért nem szuperált valami jól.
Oké, hogy a Givi túl van árazva, de minőségileg nehezen kifogásolható! Nem biztos, hogy érdemes alul licitálni és minél olcsóbb dobozokat keresni. Barátom dobozai (hátsó, oldalsók) túléltek néhány hosszútávú 200+ kmh/s utazást, noha ennél sokkal kevesebb "megengedett" van ráírva. Tuti cuccok egyébként. Neki speciel a felfogatása készített, nem gyári Givi-s. A minőséget is nézzétek, fontos tényező.
Ha olcsót akarsz, ilyet vegyél: 40 literes

Naponta nyúzzuk a robogón, nekem az oldaldobozaim ilyenek. A Loftynál százszor erősebb. Egyedül a hozzáadott fém platni nem egy nagy menet, eléggé nyiklik-nyaklik. Givi monokey platnira viszont minimális átalakítással (tapétavágóval egy kicsit sorjázni kell) rámegy. Na meg ugye számlát is adnak...
Talán olvastátok már...
Az egyetemi épületeknél szinte kivétel nélkül a járdán parkolok, sosem volt még gondom és nem is lehet, hiszen szabályos!
Amúgy van egy kis joghézag: motorral járdán tilos menni, szintúgy tolni sem lehet járdán motort, mert nem minősülsz gyalogosnak, azonban járdára parkolhatsz, de azt valahogy csak fel kell vinni. A lényeg, hogy szabályos ott parkolni, csak ne lássák, hogy vitted fel...
Hát le, azért ne essen, ez alap :) a zörgést még kitömöm, de sokkal olcsóbban kijövök vele :)
Szia!

Azért mert kínia!
Nekem is ilyen van fenn a motoron, ha nem zavar, hogy zireg zörög akkor jó megoldás! Polifoammal kitömködtem a réseket és a platni alját így egész jó. Ha a minőség híve vagy akkor Givi vagy hasonló viszont az 5 X árban van ehhez képest!
(Amúgy 220-nál nem jött le hazafelé a német autópályán )
Ezekről mi a véleményetek? Miért ilyen olcsó?
1.
2.
3.
Hol eladó?
Eladó még egy gyári doboz tartó konzol + 2db sisakos túradoboz .. És egy gyári hasidom !
Eladó akrapovic titán dob yamaha fz6s/ fz6n


http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Még sohsem fényeztettem, de a kocsivásárlásnál már belefutottam, hogy, ugyan...30-40 ezerér bárki lefényezi...135-ös ajánlatot kaptam rá...
...nanemá'...
ismerős fényező 2000 + üveg borért, nem ismerős 4-5000-ért olyan színre fújja, amilyenre akarod...
augusztusban megy valaki 3-4 napos motoros túrára külföldre? szívesen beszállnék.
Hát igen :)
Ha piros lenne a gép, akkor talán, de ez nagyon nem menne hozzá :D
Nyugi... ha te nem tudod megnézni, más se tudja szóval nem fogy el. Még azon is elgondolkodtam egy negyed pillanatig, hogy megveszem és felrakom árában, oszt' előbb- utóbb elviszik De nem kupeckodunk
amúgy ilyen:
Pont most nem lehet megnézni az aprót...
Valami külső link nincs hozzá? :)
Szia!

Nekem egy BOS kipufogóm van, a motorral együtt vettem, de visszatettem a gyárit.
http://www.bos-exhausts.de/ind...

Ilyen, elvileg jó a 2006-osra is (nekem 2005-ös van). Fényképem nincs róla, de ha szeretnéd, kimegyek a szerelőmhöz és csinálok, vagy meg is nézheted minden további nélkül személyesen. Budapesti vagyok, ha jól láttam ez utóbbi azért utazást venne igénybe, mert debreceninek mutatott az adatlapod.
sziasztok! fz6s-re (06')keresek sportdobot összekötővel :) ha esetleg valaki tud:) előre is köszi :)
ha 180/55 akkor jöhet
Egyetértek. Ugyanilyenem van, csak sajnos nem ilyen szép állapotban. Valamelyik nap amikor megláttam a hirdetést, majdnem felhívtam. De aztán úgyis az lenne, hogy az első adandó alkalommal összecsikargatná valami... Na meg a színe is elég egyedi...
Hát, ha én most akarnék kétsisakos dobozt venni, ezt venném
ennyiért szerintem ingyen van.
Szia!

Email-ben küldd a részleteket kérlek:
senser87@gmail.com
Igazából 2 sisakos doboz érdekelne, de azért kíváncsi vagyok:)