Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most volt a tv be
Tényleg?...mióta?...az új btk-ban van benne? ....,de tök mindegy, tavaly a németeknél bukott meg rengeteg kereskedő a visszatekeréssel, de az angolok, franciák sem állnak jobban...egyedül a belgákét tekintik elfogadhatónak....a világon mindenhol tekerik az órát és nyugaton a legszemérmetlenebbül...
egy év börtönt kaphat aki visszatekeri a km/h -t... csak tudnám hogy jönnek rá ki volt..
nekem a fz6 on 5 évig volt fent , Krisztiánnak is kibírt 80e km t,,

akkor nem értem ezt az 1 évet ,
lehet az sv nél gyengébb a konstrukció,,, vagy kéne még bele + 2 henger
Szeva Koma!

te milyen plexit tettél fel a kis fazerre
Vibrációs törés..............kellett neked 2 hengeres.


Amúgy a csövek a givin egy kínai ruhaszárító vastagságú lemezből vannak hajtva és összeheftelve.

Perszehogy nem birják.
De, több esetben volt így...
Az tény, hogy volt akinek cserélték mert még gari idő alatt eltört.....de nem szeretném megélni azt a mérget amikor mondjuk párezer km-el innen fel kell pókozni a hátsó dobozt...
cáfolom,,, szerintem ezt te se gondoltad komolyan
Néha ér valamit, de miért akarod használni?...rossz kúton tankoltál?
teljesen mindegy,hogy vicc kategória vagy sem, a gyártó addig vállal rá garanciát,,, aztán bírja ameddig bírja
A givi a saját súlykorlátját is csak kb 1 évig bírja.....
Sziasztok! Igaz, hogy már kérdeztem de nem szólt senki hozzá mi a véleményetek az injektortisztitó adalékról. Van-e értelme motorkerékpárnál, persze annál ami injektoros?
azok a súlykorlátok a vicc határát súrolják. Ha a boltba megyek is több mint 5 kiló cucc van a felső dobozomban, hát ha még messzebb
nah most ha betartod azt a súlykorlátot amivel eladták akkor nem hinném baj lesz, de az emberek nagy része, mint én is, túlpakolom, akkor meg nem kell csodálkozni....
Többen panaszkodtak fórumon, hogy a Versyshez való Givi hátsódoboz- tartó konzol eltörik egy idő után. Aki ezt a megoldást kitalálta...
A gyári doboztartómon (asszem, azt a sw- motech szállítja), végigfut a tartócső a platni alatt. Az atombiztos. Ezek a talján mérnökök...
én most a jó házira reflektáltam (nem pálinka )
Nem a Te tempódra gondoltam(bár arról csak hallottam).....
Az biztos, mert azt nem mérnökök méretezik..
Egy jó házi akkor sem törik el és nem okoz más kárt sem főleg nem azzal a tempóval.... ....a givi gagyi legalábbis a tartói....
Ha nyolcvanezrenként eltörik, az még talán! belefér
Mert gagyi......az SV-nél le isd törik simán na meg eltöri a segédvázat...a Hepco&Becker az jót csinál, igaz drágább...
Nem gagyi, nem azt írtam, Givit vettem rá megint, csak valami miatt elrepedt.
Nem vagy egyedül, az SV-hez gyártott givi halál gagyi......egy jó házi sokkal többet ér...
Pontosan nem tudom mennyit használhattam, kb 70-80 ezer km-t.