Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek!

Kérdésem lenne hozzátok, ha tudja valaki. A2005-ös Fz6 első lengés csillapítójába hány deci olaj kell? és milyen 5w? 10w? köszi a választ.
ha kész lesz jelentkezem , mielőtt nekiállt körülnézett és azt mondta 2 féle vez.lánc létezik hozzá és ha szervizből rendeljük ,akkor alvázszám alapján még szétszedés előtt megtudja mondani milyet kell rendelni ,de úgy 6-7 ezerrel drágább ,már szét szedte és megrendelte -elméletileg ma kapja meg ,de a szívócsonkokat e-bay-en rendeltül és az csak jövő hét közepére várható .
És sokat javult? Mennyibe fájt a mutatvány?
Értem. Majd azért írd meg, mik a tapasztalatok. Hogy teljesen megszűnt-e a zörgés.
Köcsi
az óra szerint 45 ezer ,addig nem is volt gond a vezérmű lánccal míg el nem vittem fékolaj és teleszkóp olaj cserére ,de utána mondta a szerelőm ,hogy őt már zavarja a hangja ,igaz ha bemelegszik akkor abbamarad - na attól kezdve engem is zavart ,pedig addig meg sem hallottam ez van ,ráadásul jó cimborám a szerelőm és egy kőműves magasabb óradíjat számol fel mint Ő .hát ez van .
Holnap próbáld újra
Ha az eladásra gondolsz,az csak pillanatnyi elmezavar miatt van.De mivel állapotom rohamosan javult ezért már nem eladó Tok mindegy melyikkel nem tudok menni a lábam miatt Egyébként nem tudom van feljebb,az is lehet ,,hogy már nincs,de ha megtanulnék motorozni biztos élvezetesebb lenne
Hát nem is tudom...ez a szívócsonk csere macerás egy dolog. De szerintem biztosan van olcsóbb megoldás is !
Egyszer volt egy igazán hulladék dízel BMW-m. Akinek eladtam később az összes csövet cserélte benne. Úgy csinálták neki méretre, hajlítgatva ! Szerintem pont ezt is meg tudná csinálni valami helyi csöves-varázsló. Szerintem mind a 4 kerülne egy 10-esbe...
Anno nekem is mondták, hogy kva drága lesz ha cserélni kell...én még megúsztam.
Szal körbe kellene nézni, mert a magyar, az kreatív bagázs ám !
Te mire akarod cserélni a motorod, Tivadar? GSX vonalon van még feljebb vagy csak meguntad?
Neked minek telefon,hogy húzza a zsebed?
Nekem a több mint 70.000-t futott blokkban zörgött a lánc. Szerelő azt mondta, jó az (az új lánc + régi feszítő állítólag jó kombináció). A cserélt, 20.000-es blokkomban is zörgött, csak halkabban. Annál már meg sem kérdeztem... a régi blokkal is tökjó volt a gép, meg az újjal is Szóval szerintem békén kell hagyni. A szívócsonkot is, amíg csak kívülről repedt. Szerintem.
Erre én is kíváncsi lennék!
Hány km van a gépedben, hogy esedékes a vezlánc csere? Remélem több, mint az enyémben, én nem akarom cseréltetni...
egy ebay-ezős haveromnak mondtam ,hogy nézzen körül Ő is és talált annyiért mint én és megbeszéltük ebben a pillanatban ,hogy meg is rendeli 32635 Ft szállítással együtt
köszi Tomi
Én kb. két éve cseréltem. Nagyjából akkor is ilyen áron volt a legolcsóbb. Nem hiszem, hogy sokkal olcsóbban találsz.
hali ! valaki vett mostanság fzs600 -ra szívócsonkot ? sajnos nálam megadta magát tegnap vittem a gépet a szerelőmhöz vezérműlánc cserére és ma hívott hogy ezeket már nem tudja visszatenni ,mert annyira megrepedtek ,hogy már belülről is látszik .tavaly volt karbiszinkronon ,akkor még azt mondta csak kívülről vannak megrepedezve .szóval ,ha tudtok olcsó beszérzési forrást ,akkor legyetek szívesek !én az ebay-en 86 + postáért láttam és nagyon nem is tudom elképzelni ,hogy lényegesen olcvsóbban lehetne venni valahol -köszi-
Vazs megye...most jöttem onnan :) ha előre tudom levittem volna neked, cserélhettünk volna egy hétre, oszt majd visszaadod... Műskor előbb írj !
2004-es FZ6-ban milyen a tompított és a távolsági izzó? Hx?
javítom : "MRA Túraplexi - Racing plexi volt fenn de nem annyira jók"
Ok értem
Végül is végsebesség felé nem sürün járok
Én 175cm vagyok,és akkor lehet hogy egy próbát megérne,mert eddig MRA Túraplexi - Racing plexi nem volt fenn de nem annyira jók, sajnos Puig túra plexit meg már nem lehet kapni pedig az is jó alternatíva lehetett volna Köszi az infót! Akkor lehet Givi lessz belőle vagy MRA Vario Turing
Zoleyx:

Én nem venném meg még egyszer..kb 3-al kevesebbet megy a vas végre...
Viccet félretéve, mivel elég hosszú, ezért persze nem olyan merev a tartása mint a rövid gyárinak. Kicsit mozog, ezért az én tapasztalatom az, hogy van kis turbulencia is ha fúj a szél, innen-onnan... Mivel én 185-nek mondom magam (csak ha nem meleg vízben fürödtem) nekem néha a sisakra ereszti a levegőt, de alapjában véve rossz tapasztalataim nincsenek vele. Szeretek egyenes derékkal motorozni és ha kicsit berogyasztom a hátam akkor jó...
Mivel én a motorral kaptam, nem tudom most mennyi az ára. Minden esetre csak akkor vennék ilyet ha valahol tényleg olcsón kapnék...
ez tényleg jó .Tapasztalat
Kis véső, kis kalapács, és az egyik ív mentén érintőirányban óramutatóval ellentétesen elkezded ütögetni. Én ezzel kezdeném.