Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki tud linket, kérem írjon a dupla menetfény bekötéséről, ha már 'kábelezek' ezt is megcsinálom.
Köszi a megerősítést, persze vízmentesen, no meg az oldalidom alatt, a csatlakozónál fogom toldani, minél kevesebb legyen szabadon.
Mindenképpen toldani kell ! Forrasztás és zsugorcső és semmi probléma !
Igen, azok lentről nyúlnak ki! Én azt mondom első rábökésre, hogy mindenképp kell toldani.
Nekem most a hozzáadott kis karok az index eredeti helyéről toldják meg, mert a te régebbi megoldásod az oldaltartó alsó pontjától toldották meg, ha jól látom a régebbi képeidet a bikepics-en. Nem rossz ez a felső platni alá rakott verzió sem, de akkor jó lesz a most hozzáadott is, de a kábeleket mindenesetre akkor is toldani kell .
Kösz a hozzászólást.
Én ki nem állhattam, amikor hátul volt. Hihetetlen mennyire zavarta a szemem... Nézd meg a képeimet és az "átalakulást", s azt, hogy hol volt és most hol van. Fent szerintem igényesebben néz ki, de az csak a legdrágább dobozhoz + tartóhoz jár, nem véletlen. Forgalomban nem kapható, ezért kellett a Givihez forduljak egyenesen.
Igen, az lenne a megoldás, hogy hátra teszi egy kis karral. Mi a te megoldásod? A felső doboz platni alá?
Végre segíthetek! Eddig mindig csak kértem segítséget.

És most szedtem le az enyémet, kb. 3 perc volt. Felrakni pedig 4. Az a megoldásod van, amikor az indexeket kitolja egy távtartóval a motor háta mögé? Muszáj pótolnod. Nekem is pótolni kellett, egyébként nem ér el. Én utóbb rendeltem egy-egy kis konzolt, amivel a felső platni alá fel tudtam vezetni, de ez nem jár hozzá. Hazudnom kellett a Givinek miatta... azóta is bűntudatom van.
Sziasztok, kérdésem lenne a givi pl360 doboz oldaltartó felszerelésével kapcsolatban. Az index vezetékei nem érnek el az áthelyezés miatt, ezt hosszabbítással oldottátok meg vagy van alternatív elvezetési megoldás? Az összeszerelési leírás erre nem ad megoldást. Nem szívesen toldom ilyen helyen a vezetékeket.
3-at mondtam? Igazából 5.
Gondoltam még a parkolóőrre is, de ennél azért többet láttam benned.
Az a baj veled,hogy túl sokat tartózkodsz vidéken,és nincs rendesen kifejlődve az agyad.Hallgatózol,konspirálsz majd hülységeket beszélsz.De lehet csak a nap sütött meg a 3-M2-es Wc-ben Amúgy meg igen is jó fej vagyok(nagy az biztos)
ez kemény lehetett...
Ez az érme másik oldala. Sokszor azért nem tudnak cselekedni, mert nincs elég hatalmuk, néha meg túl sok van és nem kellően használják. Ezért szoktam csak óvatosan véleményt nyilvánítani.

Az alábbi sztori viszont vicces volt, egy rendőrségi oktató mesélte: Térképismeret résznél kimentek a diákok a táblához egyesével és fel kellett sorolniuk a környező országokat úgy, hogy a térképen a saját nyelvükön volt feltűntetve az adott ország neve. Österreich feliratot hosszú másodpercekig nézte a tanuló és végül ezt nyögte ki: Észtország! Nem is kell mondjam mennyire nevezett mindenki. Azt mondta az oktató, hogy hallott már sok hülyeséget, de ezen nagyon meglepődött. Ezzel még véletlen sem akarok általánosítani, de sok az előítélet veletek szemben.
Az utáljuk a rendőröket fun club tagjait szívesen meginvitálnám egy ilyen intézkedésre. (itt konkrétan én is ott voltam). Aztán lehet megmutatni, hogy ki hogyan is gondolja az eset rendezését...
Van valami baj a rendőrökkel? ? ?
Neked még mindig szép géped van!
Nem is tudnék nagyon belekötni, ha a sajátom lenne. A kipufogót és a bukócsövet tenném át, meg a szokásos ülésproblémám miatt lehet készítettnék egyet hozzá.
Akkor mindjárt kapok még savat.
Hú, ezt most benézted.
Kérlek engedd meg, hogy kiigazítsam magam, nem a rendőrökkel van bajom - nem a többségével -, hanem azzal a rendszerrel, amit szolgálnak. De mivel szolgálják a hatalmat és ők szórják a büntetést (biztos nem önszántukból, hanem mert ez a parancs) nyilván rájuk vetül ki minden visszhang. Persze sokkal könnyebb egy út szélén ücsörögni egy autóba (néha szabályellenesen elbújni) és mérni a gyorshajtókat, mint cigányokat jómodorra tanítani, hát ez van.
Hmm. Olyat is olvastam Robi, hogy megpróbálták másik kulccsal, és kiderült, hogy az immo tiltott, nem engedett benzint az induláshoz. Van még egy gyári kulcsod, és a piros megvan?
Atyaég, táncsak nem rendőr vagy?
Eddig azt hittem, tűzoltó, ez kicsit kiegyenlítette a véleményemet rólad, de így... Nagyon mínuszban vagy. Gondolom nem érdekel, csak szerettem volna tudatni, hogy nem vagy jófej.
írd meg a tel számod az email címemre, úgy könnyebb,,,freemailpeter@freemail.hu