Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sima Béla műhelye. Kipufogó, bukócső, váz, teleszkóp, csomagtartó- mindent csinálnak és javítanak, ami vas.
Képet nem találtam, de felhívtam azt, aki megvette és volt olyan rendes, hogy készített és elküldte.
Sima Béla, ha nem tévedek...
Az volt vicces, mikor az idomba ütött gyári színkód alapján a Yamaha szerviz nem találta a pontos adatot.
Utána valamelyik másik japán (azt hiszem Suzuki) gyártónál lett kikeresve és tökéletesen ugyanolyan lett.
Alsóörsön láttam metálfeketébe is, nem volt csúnya! (az már nem gyári)
Köszi, várom a képet! Ki az a Sima?
Talán itt: link
nekem pr2 van elöl hátul az Xx-en és jól teljesít,igaz nem motorozok határokon
a fekete 2005-ös FZ6N-nek tudja valaki a színkódját? elég lehetetlen utánanézni....
@Rhinoeli! A neten találtam egy képet és az alapján gyártattam le Simáékkal, olyan 5-6e ft volt. Megpróbálok keresni valami képet...
Tőlem megkérdezték mire lesz..és milyen felhasználásra. B-set adtak. Mondjuk nekem dögnehéz motorom van
Gumi: most (régi)magamat cáfolom,eddig azt mondtam 5-6 éves gumi tökéletes. Mióta fent van a 12-es gyártású gumim és nézegetem mások motorjain a gyártási évet/puhaságot azt kell mondanom nagyon fontos hogy friss legyen! Szerintem minden FRISS GYÁRTÁSÚ motorgumi jó választás ma már! A havernak gsx-r1000n pilot road3 van ELŐL! Használt de fiatal,jó puha! Ne vegyél újban "régit" akkor inkább friss pályázottat(gyárilag mintást azért!)! Szerintem.
Ajj, kimaradt megint valami és nem tudom szerkeszteni.
Loaded Sport Touring kategória pl. a nagy BMW gépek és az FJR-ek, tehát semmiképp sem a "kis" Fazerre gondoltak alatta.
Írtam már előbb emailt neki a megrendeléssel kapcsolatban, nem akarom addig telefonon is zargatni, de a válaszra pedig kíváncsi voltam. :)

Michelin honlapján ezt találtam:
180/55 ZR 17 rear also available in a ‘B’ version, specifically designed for loaded sport touring or riding two-up.
Szerintem az eladónál egy telcsit megér.
U.i.: Mivel azt hittem, hogy mindegyikből csak egy típus van.
Kis segítséget szeretnék kérni!

MICHELIN 180/55 ZR 17 (73W) TL Pil.Road 2 125 €
MICHELIN 180/55 ZR 17 (73W) TL Pil.Road 2 A 125 €
MICHELIN 180/55 ZR 17 (73W) TL Pil.Road 2 B 129 €
MICHELIN 180/55 ZR 17 (73W) TL Pil.Road 2 C 129 €

"A keverékek megjelölését tartalmazza az A,B,C az A a legpuhább a C a legkeményebb keverék, a B közép kemény." - Ilyennel még nem találkoztam... Tanácstalan vagyok.
Általános kereskedelmi szokás a piaci részesedés megszerzése miatt alacsony árakat tartani az első időkben.Akár a profit vagy egyéb költségek javára is.

Az R17 ugyanezt tette mikor indult.................akkor úgy jött be a köztudatba hogy ők a legolcsóbbak.
Most a költségeik.......raktározás,reklám és egyebek miatt azért szép lassan fel kell hozni az árakat a többiek szintjére hogy legyen profit is.

Ha majd 2-3 év mulva is ugyanilyen piaci átlaghoz képest kiemelkedően jobb árakat látok náluk aszondfom ejjha.
Így elsőre inkább ki kell használni a jó árakat és lecsapni az ajánlatra.
Ez a Revolutionmotor pont olyan, akinek használnia kellene a GoogleAds szolgáltatását. Ilyen jó árakkal nincs a Google keresési találatai között az első oldalon? Első link a fizetett R17 volt, majd második ilyen 50e-ért árult, aztán volt 47, meg 45-ért is. Ilyen jó árakat pedig nem dob ki... Pedig biztos lenne kereslet, senki nem ellensége a pénztárcájának.
Túltároltként szerintem sok az a 29 érte..............pláne a rev.moto árait nézve.
Valóban!

37.125 napi árfolyamon számolva a Pilot Road 2 hátsó. Azt tudod, hogy miért van néhol A - B - C jelölés? Van síma PR2, aztán A-B és C-vel jelölt is. Áruk eltérő. nagyKÖSZI a linkért!

Zoli32! - Igen, újként volt hirdetve.
64 ből kijön egy pár rossoII is náluk.
Biztos nem az r17 a legolcsóbb..
Nekem bő 60ezer volt szereléssel együtt a szett.. és vadonat új gumi.

revolutionmotor.hu
Új?
Nem tölt be...
2007-es és 29k. Legolcsóbb helyen (R17) is 42.990.
EZ a kora miatt ilyen olcsó?