Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Ákoss!
Ez a spré kell neked láncra, elérhetőséget a honlap bal alsó sarkában találsz. Szegedi a cég, ha jól tudom, postáznak is. Ha nem szeretnél postát fizetni, megkérdezhetem haveromat az ő forrásának (interflon területi képviselő) elérhetőségéről.
határozottan válts és nincs vele gond
Sziasztok! FZ6 S2 verziónál találkoztatok már azzal a hibával, hogy 1-2 közötti váltogatásnál a váltó nem akarja bevenni a sebességi fokozatot, és úgy remeg mint az ABS pedál amikor megcsúszik a kerék. Ha kuplung - kis gáz húzás úgy beveszi a sebességet! Mi lehet a probléma 5000 km van a gépben... ?
Szasztok!

Esetleg valaki nem tudja hol tudnék legolcsobban kapni motul 7100 olajat?

Kösz szépen
anyaggal vagy anyag nélkül került ennyibe
Én minstráns koromban csináltam ilyet.
Szia.
Meséld már el mi az a gyertyaszinkron, mert még ilyenről nem hallottam.
Én úgy tudtam a gyertyát berakják majd a "futamidő" végén kiveszik... mit kell azon basztatni ?
Sziasztok!

Szeretném elcserélni a motoromat egy FZS1000-re! :) Akit érdekel, írjon! Üdv!
Szerintem mókás
Én ezen csak felidegesítette magam... No comment
Erre mondják azt, hogy "aki hülye, ...". Persze, sajnálom, de ez a szólás nem a semmiből született...
Egy hasonló eset volt nemrég Bgyarmaton. Egy Z750-est adtak egy láma kezébe. Az meg ahogy kell el is szállt vele, megfogott egy beton átereszt és meg is halt. :( (se jogsi, se gyakorlat)
A kamerás csávó halálnyugodtan nézi, ahogy a motorját lebontja az a majom. Már régebben láttam, azóta pedig többször, nagy hiba volt a kezébe adni. Lefagyott mindkettő csórikám.
Már az elindulás is problémákba ütközött, aztán meg jött a kanyar és a bontás
Szia!
Csináltattam idén egy nagyszervizt 55eFt volt.
Gyertyaszinkron, olajszűrő, olajcsere, telóolaj csere, fékolajcsere.
gratulálok, totálkár...
pedig imádom a formáját és a színét is ha piros fehér.
haver kezébe ezért nem adunk motort !

http://youtu.be/BZKbYH1W0HE
hi
42-t el tud menni a gyári lánc ? :O
nekem 30-nál kellett állítani mert csattogott, most 32-nél tartok egyenlőre jó...
Hali Brekk!

Érdekelne, hogy az általad említett Interflon spayr-t hol lehet beszerezni és mennyiért. Így első nekifutásra neten csak külföldi elérhetőséget találtam..szóval pássz. Előre is köszi szépen!
Igazából ami magasnyomású mosónk van idehaza, az egy Penny Marketes "sárga veszedelem"...nem tud egy hűű de milyen nagy nyomást, másfelől meg azért nem 2 mm-ről nyomatom le. A láncszemek közt az O gyűrűk azért bírják a kiképzést, főleg ha belegondolok, ohgy egy-egy poros szakasz után azért csak csak beletapad a kenőanyagba is a por és az aztán végzi a dolgát! Azért nyílván nem azt jelenti, hogy ész nélkül csapatom a láncot, egy jó 10-15 centis távolságot betartok, ott annyira már nem "vág" a vízsugár. Azt, hogy a Brigéciol tartalmaz-e olyan összetevőt, amit nem csipáz az "O" gyűrű azt nem tudom, előfordulhat könnyen! Igaz van itthon 2-3 L belőle, de nem nagyon használom, inkább tiszta benzin és esetleg gázolaj keverékét hordom fel ecsettel a láncra azt 10 perc múlva mosás. Igaz, hogy a környezetvédelemnek adok vele egy jó nagy pofont , de jól bevált recept no
Rendes srác.Régebben jártam be hozzájuk.
jaja :)