Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megvolt a 20 ezres nagyszervíz, gyertyacsere stb 48k
Béka! Az ex-motorod hátsó lábtartó-meghosszabbításáról tudsz nekem képet felrakni?
Üdv!

Én veszprémi vagyok szal benne vagyok:) Na meg ha messze kell menni az se akadály:)
Hali!
Részemről oké, igaz, hogy nem veszprémi vagyok.
Én voltam :)
Sok Fazer volt, gondoltam is rátok közben, hogy ki lehet itt...
Egyszer találkozhatnánk Veszprém környékiek, már ha vannak...
szkájp
nah áztatok
Kerekek nem egy nyomon futnak, ferdén van terhelve, ferde az út.
Alsóörsön mennyi FZ-t láttam a menet során!
Valaki esetleg közületek?

Tudjátok, meséltem, hogy volt egy szög a gumiban, amit kihúztam... Na, volt még benne kettő, de azokat nem bántottam. 860KM-t kibírt. Megsímogattam, de félre is volt kopva... Mitől nem kopik egyenletesen?
akit érdekel van egy félig jó hátsóm(z6),,,
a közepe és a jobb fele még sokat elmegy a bal fele gázosabb
én most értem haza, haza-haza
dokyval
felvidéki nyolcas
Te nem mész valamerre?
merre mentek
remélem holnap is elkerül az eső
jó reggelt! kegyetlen meleg van már...
Talán 2-2,5 flakon MOL kell a 10e km hez.
Hát, mivel még csak néhány hete használom, ezért a kenését, tisztaságát már tapasztaltam, de tartamkérdésben csak a haveromra hivatkozhatok, elmondása szerint két évig használ egy flakont, tizenpárezreket megy egy évben a motorral. Ebben van Budapest is meg Olaszország is. én csak azt érzem, hogy jó nehéz a flakon, van benne cucc rendesen.
Azért az nem kevés...megéri, vagy hogy látod?! :) Mert ugye ennyiért 4 MOL-ost elfújsz...
Haverom az öccsének is, nekem is vett, 16e- ért a kettőt. ha ezt leosztom, az 8e/flakon. Gondolom, nem változott az ára.
Engem érdekelne egy árajánlat! :)
Ezen besírtam:
- Új vészhelyzeti formula
- Minden az egyben sürgősségi megoldás (minden az egyben ! Figyeljetek !
És a legjobb a fújtatás:
- Defektjavítás, és fújtatás másodpercek alatt
Ahogy tavaly is jartam hajamra kenhetnem a kukacokat:)) vasarnap delutan m3, kijaró után 500 meterrel, otthonról 300km-re:D csak arra kellene hogy ilyen vész esetben legalabb a pályáról le tudjak jönni.