Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remek. Péntek estétől szabad leszek
Linkelj egy útvonalat amire gondoltál és megírom hol csatlakozom!
aha,szóval te voltál kakucson
durván 2óra fele terveztem
Szombatig megbeszéljük,már én is kíváncsi vagyok a pofázmányodra
Szia !
Mikor indulnál?
Igenis értettük!
mai nap valaki egy kis Dobogókő esetleg Visegrád
Kötelező lemenni a gleccser aljába.
Nem motoros, autós történet + ősök.
Dolomitok, Grossglockner, Maltatal
szétnézés, fotózás, mormotakeresés. Remélem jövőre motorral a háromból kettőt kipipálok.
Az RS 2-es amit vettem kiállításon a lakk alatt nem volt a carbon rendesen lecsiszolva egy fél körömnyi helyen úgy küldték a lakkot rá és volt rajta egy centis karc így 8,5-ről lealkudtam 4 re egy sárgás tükrözőt.
Ezért tom az árát.

De lehet azóta olcsóbb lett.
Nincs, de ennyire emlékeztem. Ezek szerint még rosszabb.
Most van a gyárim meg egy photochrom-om, de a fekete jól jönne.
6 az érdekes...............8,5-ért mérték a kiállításon..............valami yamahás kedvezmény van?
Tipp, hogy a Marushin 999RS-emhez honnan tudok szerezni jó áron fekete plexit? 6 körüli ára van, plusz 1,5 a PK a Yamaha World-től.
tényleg! honnan rendelünk sisak bélést
pénisz hosszabbító műtéte volt vagy mi a fuck

Ausztria
2en 1 motorral vagy 2 motorral
Te így is elég vastag vagy...ne viccelj. Na,akkor ezt vegyem úgy,hogy elmegyünk valamikor,valamerre?
Keresd meg a borulás érzékelőt
Menjünk el valahova fusiba birságolni
Teker ahogy kell csak nem röffen semmit. gyújtás kapcsolásnál nem indul a benzin pumpa. Hibát nem jelez.
A gyújtás ráadásakor megvan a sípoló hang? Egyik tagnál kellett húzni kicsi gázt indulásnál, mert nem töltötte rendesen.

U.i. A "nem indul" nagyon tág körű. Most olvasgatok egy FZ fórumot, ahol a lehetséges okokat keresik. Mondj kicsit többet kérlek. Kerreg, vagy meg se nyikkan, vagy elindul majd leáll azonnal?
Elvileg, ha nem világít egyik hibát jelző led sem a műszerfalon és nem akksi probléma, akkor a kijelzőn meg kellene jelenjen egy hibakód.
Szasztok!
Segítsen aki tud! Párom fz6 n mocia nem indul! Kis ügyetlenségnek meg tapasztalatlanságnak köszönhetően 2szer dőlt már baloldalára a vas, először még némi tank mozgatás után beindult, de utóbbi borulást követően még haza vitte (kb 1km) és azóta nem indul. Benzin pumpa nem hallom működni. Állítólag letilthat valami kütyü ilyen esetekbe.
Ezt a hétvégét kihagyjuk. "műtét" miatt bevan kötözve. Jövő héten pedig nyaralás Ausztriába csütörtöktől - csütörtökig.
Én most gurulok egyet a Zümivel.
Gyíkember,jövő hétvégére találj ki valamit...végre szabad lesz a hétvégém (fél év után)