Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyire nem melegedhetett ki egy motorozástól.
A nőkkel jóba kell lenni,mert náluk van az összes p..a!
Ha ott tudok lenni, én is szívesen mennék - mert csak március óta vagyok fazer tulajdonos, az itteniek közül csak a RILI vezetéstechnikai tréningen találkoztam 1-2 emberrel - és akár egy egy kakucsozásra is kapható vagyok :)
Szevasztok!

Van egy yamaha fzs 1000 fejidomom eladóba.Egy kis darab hiányzik belőle, a többi része összehegesztve,egy profi műanyagos és egy festő csodákra képes.
Jelképes áron 5eft-ba elvihető, akit érdekel.
A balu88@mailbox.hu címen elérhető vagyok.

Üdv :Balu
egyszer már össze hozhatnánk egy motorozást!
arra mi is beneveznénk
Zacky már menne, nekem még kell 10 év
Lessz majd egy eladó.
Kitűnő állapotú FZ6N S2 vennék 2007-től! ÜDV!
és mikor megyünk motorra az a buli
bmw nek is a 99%a GS
ha egyszer kimennétek Kakucsra akkor máshogy gondolnátok, csak hát nektek magyarázhat az ember
Vagy csak mer jók.
Most értünk vissza a szállásra a Glocknerről. 10 motorból 8 Triumph, főként Spped Triple, tuti hogy volt valamilyen találkozó arrafelé. A maradék meg BMW De hogy hogy döntik ott a vasakat... Nekem még kell vagy 10 év, mire arra a szintre jutok agyilag. Az időjárással ismét nem volt szerencsénk és mormotát sem láttunk. Úgy látszik augusztusba kell menni...
Lustadesznó...délután megetnékem lesz estelig...szedd magad össze.
hali

ha megyek is akkor valami kis karikát itt a környékben,,,
Ma nem motorolsz?
Munka volt! 2 nap.
szép kis hely,,.
innen már közel van a "motoros paradicsom"
Ha ezt előbb tudom, üdvözöltelek volna kishazámban! Ismerősnél voltál, vagy munkából kifolyólag?
most értem haza Sopronból rég ettem ennyit kocsmák is igen faszák
Ingyenímélpéter hol bujkálsz?
Üdv!

2006-os fz1n-hez tudna valaki ajánlani kormánylengéscsillapítót, hátha valaki használ ilyet és bevált eddig?

Köszi
10048319
kettensatz did 530vx/e
fz6 /fazer 04-(118/16/46)
louis
"Quantity (each front fork leg) 0.467 L (0.41 Imp qt, 0.49 US qt)
Recommended oil Suspension oil “01” or equivalent"
Nekem most cserélték, W10-re, teljesen jó.
Üdv.!
Meg tudná valaki mondani nekem, hogy milyen láncszettet vegyek az FZ6-osomra? Árban kedvezőt, de azért a minőség is fontos szempont...
Köszi.